Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

I z korektą położenia początkowego też bywają problemy...

 

A na poważnie to nie słyszałem jeszcze o wadliwie działającym Romanie, a użytkowników tego modelu tylko na tym forum można liczyć w setkach. Zresztą przy obecnych cenach na eglobal myślę że co najmniej 1/3, jeśli nie połowa zegarów jest właśnie stamtąd.

 

W mojej ocenie możesz brać śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem tylko raz o problemie z Romanem jak jednemu użytkownikowi przycisk od sensoru odpadł ale nie jestem pewnien czy to nie było z winy właściciela, czy niczym nie podważal, dokładnie nie pamiętam.

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najfajniejsza wersja granatu :)

 

IMG_8894.jpg

 

IMG_8899.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak dla mnie płacąc 830 i mieć rok gwarancji a dodać te 3 stawki i mieć 6 lat to jest różnica. Ale każdy robi jak chce. Ostatnio trafiłem jak ktoś się pytał co ma zrobić z zegarkiem gdzie nawalał pokrętło a zegarek był z roczna gwarancja. Ktoś podsumował odpowiedzią w stylu "niech Ci doradza Ci co wyśmiewaja ZIBI".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak dla mnie płacąc 830 i mieć rok gwarancji a dodać te 3 stawki i mieć 6 lat to jest różnica. Ale każdy robi jak chce. Ostatnio trafiłem jak ktoś się pytał co ma zrobić z zegarkiem gdzie nawalał pokrętło a zegarek był z roczna gwarancja. Ktoś podsumował odpowiedzią w stylu "niech Ci doradza Ci co wyśmiewaja ZIBI".

Tutaj też jest różnie - pytający to "d*pa" za przeproszeniem, bo zegarek był z WS więc z gwarancją spokojnie i mógł go nawet do Zibi odesłać ;). Są zegarki, których się nie kupuje na eglobalcentral, są też takie, które można kupić bez obaw ;) z tego co pamiętam, ktoś też odpisał w tym wątku, że woli kupić zegarek za połowę ceny Zibi a jak się uszkodzi/zepsuje to jeszcze będzie miał na nowy ;) w przypadku DCJ to różnica by była ok 800 pln w górę.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

A o jakim zegarku mówimy?

Ga-400 ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak dla mnie płacąc 830 i mieć rok gwarancji a dodać te 3 stawki i mieć 6 lat to jest różnica.

 

To wszystko zależy od tego o jakim zegarku mówimy - jeśli to "G" z wyświetlaczem to jak już ruszy to jest minimalne ryzyko że coś się w nim zdupi i moim zdaniem, roczna gwarancja jest więcej niż wystarczająca, jeśli z kolei chodzi o "wskazówkowe" to jeśli różnica w cenie zakupu od ceny oficjalnego dystrybutora, czyli tego zegarka z 6-cio letnia gwarancją jest większa niż koszt zakupu nowego modułu to warto taniej kupić - jak się zdupi to kupujesz nowy moduł (który jest na gwarancji) i robisz zamianę dalej mając taniej niż jakbyś kupił zegarek od Zibi - oczywiście zamiana musi być zrobiona przez autoryzowany serwis.

Tak sobie to kalkuluję ja.

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Zależy jaki zegarek, ja bym się nie bał żadnego cyfrowego nawet nowego frogmana bez gwarancji nabyć. to bardzo proste zegarki   :)  

Edytowane przez Capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdług mnie DCJ jak kolega wyzej napisał ma zdecydowanie gorszy kontrast patrząc na wprost niż podstawowa wersja, niestety...

Tak jest niestety :(


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W

Dla mnie najfajniejsza wersja granatu :)

 

Świetny. Jaka to referencja?


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W

Świetny. Jaka to referencja?

 

Przecież to DCJ przebrany e niebieską garniturę - nie widzisz że kontrast ma słaby jak się patrzy na wprost? ;)

 

 

:D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najfajniejsza wersja granatu :)

 

 

 

 

taki trochę substytut NV :D

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lepszy od NV przez czarne akcenty :)

Taki był pomysł i sprawdził się na 100%


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lepszy od NV przez czarne akcenty :)

Taki był pomysł i sprawdził się na 100%

tak się tylko spieram. Roman to Roman :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem :)

Piękne jest to, że każdy może mieć swojego Romana.

Ja mam nawet dwa :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się tylko spieram. Roman to Roman :)

 

No właśnie nie prawda - sam się zdziwiłem jak różny może być odbiór tego samego zegarka w zależności od drobnych detali, DCJ to mój trzeci Roman i jego drobne detale, czarne przyciski, pomarańczowa "obwódka sekundnika", wreszcie kolor napisów pod szkłem i na bezelu oraz pasek, który co prawda nie jest tak uniwersalny jak w zwykłym czarnym, ale jednak jest detalem którego raczej nie da się nie zauważyć - wszystko to robi ciekawe wrażenie.

Podobnie mam z GW-A1000, miałem jakiś czas remu wersję FC-1AER, która się nie utrzymała u mnie długo, obecnie wpadł mi w łapska ten sam zegar tyle że w wersji D-1A i odbiór jest zdecydowanie lepszy, prawdopodobieństwo że się go pozbędę jest znikome, a to przecież ten sam zegarek jest...

Tak że, moim zdaniem, Roman a Roman to zdecydowanie nie to samo... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgadzam z kolegą rafiola.

To co piszesz, Daito, to kwestia gustu i indywidualnego odbioru.

Mnie pasek od DCJ zdaje się nijaki i chętniej założę zwykły czarny, bo mi bardziej pasuje. I mam w pupci to, że jest z karbonu i lepiej się układa :)

Roman to Roman, bo pożera inne modele w tym samym segmencie i wiele tych z wysokiej półki.

Roman to Roman, bo jak widać Casio nie ma na razie pomysłu jak go skutecznie pobić i model ten, już przecież nie nowy, cały czas świetnie się sprzedaje.

Roman to Roman, bo cały czas wychodzą nowe wersje i każda ma coś w sobie :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)  :D

A ja się zgadzam z kolegą rafiola.

To co piszesz, Daito, to kwestia gustu i indywidualnego odbioru.

Mnie pasek od DCJ zdaje się nijaki i chętniej założę zwykły czarny, bo mi bardziej pasuje. I mam w pupci to, że jest z karbonu i lepiej się układa :)

Roman to Roman, bo pożera inne modele w tym samym segmencie i wiele tych z wysokiej półki.

Roman to Roman, bo jak widać Casio nie ma na razie pomysłu jak go skutecznie pobić i model ten, już przecież nie nowy, cały czas świetnie się sprzedaje.

Roman to Roman, bo cały czas wychodzą nowe wersje i każda ma coś w sobie :)

nic dodać, nic ująć  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jakiś następca Romana ma być w 2018 :P tak na FB gadają:P ale czuje, że przekombinuja, dowala elektryczna koronkę, bluetooth czy gps i będzie lipa.

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z grup. G-team Poland lub G-shock fan club Poland jest jeden kolega co czasami wie coś szybciej niż normalni śmiertelnicy:p

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam z niego radochę! :D

 

IMG_8905.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.