Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy jakby nie było carbonu to też by tak woda opływała pasek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jakby nie było carbonu to też by tak woda opływała pasek ;)

Nie ma szans,na zwykłej gumie tworzyły by sie wiry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zakup gw9400bj to była najlepsza inwestycja zegarkowa w życiu :)

Edytowane przez ziko739

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak najlepsza, jak trudno godzinę na nim odczytać? ;)

 

Ale tak na poważnie to negatyw w żółtym jest super i gdybym mie miał żółtego Anchara to kupiłbym drugiego Romana.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady :) ja tam nie mam z tym problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziko739 miałeś zapodać jakieś foty porównawcze, doczekamy się? :(


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uda mi się zrobić to dodam cały czas mi edytor odrzuca ja pier... mój nowy nabytek nie wymaga żadnej kalibracji kompas ok barometr też o dziwo termometr też pokazuje identyczną temperaturę co rteciowy :) toż to szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziko. Jakieś letnie przebranie dla czarnucha planujesz? ;)

 

A może zdjęcia nie możesz dodać, bo są większe niż 500kB...

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic w nim nie zmieniam podoba mi się taki jak jest :) tymbardziej że to made in japan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć też zdjęcia dekielka, bo nigdy nie widziałem gw-9400 made in japan ;) może zmienili fabrykę od początku produkcji.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W instrukcji do 9400 jest napisane, że po wystawieniu zegarka na silne słońce i założenie na rękę może grozić poparzeniem. Wydawało mi się to nadmierną zapobiegliwością ze strony producenta, ale przekonałem się dzisiaj, że jest to możliwe. Co prawda nie oparzyłem się, ale gdyby dekiel był większy, to jaja sadzone na pewno dałoby się zrobić. :D

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tragedia.. Kompas chyba kaput.. Pokazuje jedynie S, SSE. Co proponujecie ? Serwis czy próbować go kalibrować ? Mam wrażenie ze cos mechanicznie piardło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G shocki dwa :)

 

DSC03046.jpg

 

PS. W galerii wrzuciłem parę fotek mojego G.

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tragedia.. Kompas chyba kaput.. Pokazuje jedynie S, SSE. Co proponujecie ? Serwis czy próbować go kalibrować ? Mam wrażenie ze cos mechanicznie piardło :

(

Miałem to samo kiedyś kalibracja pomogła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

To już tydzień, jak rangeman jest na moim nadgarstku. Moje spostrzeżenia: Zegarek ciut za duży jednak, przycisk od czujników potrafi się załączyć przy zginaniu nadgarstka, zegarek jak go nie zapnę zsuwa się na przegub dłoni, podświetlenie i menu genialne. Czujniki działają idealnie. Ogólnie czytelność zegarka jest bardzo dobra jak na LCD. Synchronizuje się szybko i lepiej niż riseman. Zmieniłem pasek na czarny, bo kamuflaż jakoś mi nie podszedł, myślę o oliwce. Zegareczek zostaje u mnie na długo i raczej nie myślę o kolejnym G, chyba że nowy mudmaster spodoba mi się bardzo.

 

111111111_wanrapx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo do dłoni krew dochodzi?;-)

A zegar fajny!

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Noszę go na trzeciej dziurce, więcej się nie da, bo szlufka spada  :(  zresztą kciuk wchodzi bez problemu pod dekielek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wyginam ręke ile moge ale przycisk mi się nie włączył ani razu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym włączaniem tego przycisku to już mit powstaje jak na początku zerwane elementy koperty podczas robienia pompek.

Włącza się tym, którzy mają trochę większą tkankę tłuszczową na dłoniach, bo jak ktoś ma kościste ręce to raczej kością nie wciśnie przycisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tym włączaniem tego przycisku to już mit powstaje jak na początku zerwane elementy koperty podczas robienia pompek.

Włącza się tym, którzy mają trochę większą tkankę tłuszczową na dłoniach, bo jak ktoś ma kościste ręce to raczej kością nie wciśnie przycisku.

Waldzior, na chłodno rozkminiłeś temat tajemniczego włączania przycisku. Jak się komuś włącza, to strój sportowy na grzbiet i jogging! Wyjdzie na zdrowie, a i rangeman się sprawdzi. ;)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też popieram tą tezę  mam mega kościste łapki i nigdy nie włączyłem jeszcze sensorów przypadkowo


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszę go na trzeciej dziurce, więcej się nie da, bo szlufka spada  :(

  

Ja nosiłem prawie pół roku na drugiej i szlufka nie spadała, więc się da  ;)

 

Waldzior, chyba masz rację z tą swoją teorią włączającego się przypadkowo przycisku sensorów. Mi jak dotąd przez rok codziennego noszenie (również pod kurtką, bluzą itp.)  nie włączył się ani razu  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Taa... tkanka tłuszczowa na przegubie  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.