Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Eliksir co byś zaproponował jako alternatywe,

Ja myślałem jeszcze o G-9300-1ER no i 9200 riseman (nie mierzylem żadnego )

 

Początkowo myślalem o G-9100-1ER( ale przymierzyłem i wydaje mi się za maly, nadgarstek , 19,5 cm. Mierzyłem 9400 i mi "przypasował")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz, że dla Rangemana nie ma za bardzo alternatywy. To zegarek kompletny.

Pisząc, że nie przeznaczyłbym takiej kwoty na GW-9400, bardziej miałem na myśli to, 

że proponowana cena jest spora. Jak kupiłem swojego Rangemana za 800 zł. Oczywiście nowego.

I ta cena jest dla mnie w pełni akceptowalna. Wszystko ponad to, to już drogo ;)


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na chwilę obecną nie ma takiej szansy. Sam obserwowałem rożne aukcje Allegro/olx i jak się pojawia jakaś używka w bdb stanie to szybko znika w cenie 800-900 zł. Ja swój kupiłem 2 tygodnie temu z olx za 850 zł z polskiej dystrybucji w stanie idealnym z marca tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jeszcze szansa żeby dostać Rangemana gdzieś w takiej cenie?

 

W takiej cenie teraz możesz kupić jedynie używkę. Czasem się trafia w bardzo dobrym stanie.

Jak ci się nie spieszy, możesz szukać na allegro, albo na forum w dziale "sprzedam"

Nowego taniej niż w crazytime teraz nie znajdziesz chyba


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek w cenie 800 zeta za nowy z PL to już wspomnienie i jedynie sprowadzanie z Azji może się równać z tą ceną.

Zresztą odpowiedziałem Ci na PW, ciekawe ile osób tam zapytałeś  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOMALIUSZ.

 

 

Na pw zapytałem tylko ciebie.

Jeżeli chodzi o kupno z zagranicy to nie mam w tym temacie żadnego doswiadczenia ( trochę się obawiam )

Tak jak pisałem wcześniej to będzie mój pierwszy g-shock.

Tak naprawdę to zaczynam swoją historię zegarkową. Niedawno kupiłem gerlacha Enigme.

A teraz trochę zachorował em na g-shock i. Chciałem kupić coś niedrogiego (gulfman), ale jak zacząłem studiować forum to wizja się zmieniła. (Jak to zwykle opisują forumowicze).

Przyznam się szczerze ze mam teraz trochę mętlik w głowie ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić Gulfmana, jeżeli ci odpowiada i nie potrzebujesz wcale bajerów, które ma Roman.

I od razu przestań zaglądać na forum...

 

Inaczej i tak w końcu kupisz Romana :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sol.

No właśnie tak pewnie będzie jeżeli nie wezmę Romana.

Ja raczej nie będę wystawiać zegarkow na sprzedaż. Wolałbym zatem kupić coś "konkretnego" . Poza tym Gulfmana mierzylem i wydaje mi się za maly.

Z tymi cenami to widzę jest różnie, dzwoniłem chwile temu do "zwyklego" sklepu stacjonarnego i sprzedawca krzyknął za zegarek 1240 zł od zibi.

Tak więc może by coś udało się wynegocjować w jakimś polskim sklepie internetowym.

Jak myślisz? - a w time trendzie ile można utargować, może się orientujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TT na 1200 zeta utargujesz bez problemu.

Wcześniej utargowałem na 1080 ale był wtedy tańszy w cenie wyjściowej.

Jeśli to dla Ciebie początek drogi zegarkowej to cena  z TT może być dla Ciebie akceptowalna jeśli zegarek na lata, masz gwarę zibi.

A tak jak dla tutaj większości kolejny zegarek to każda 100 się liczy i targamy np. włąśnie z Azji  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z gwarancją bez dowodu zakupu (paragonu/faktury), rozumiem że wtedy jej najzwyczajniej nie ma? Widziałem ogłoszenie że zegarek był podobno prezentem (sprzedający nie ma dowodu zakupu), jest książeczka, karta gwarancyjna i wszystko..  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska dystrybucja jest zwykle droższa, ale dzięki temu zyskujesz 3-letnią gwarancję z możliwością przedłużenie o kolejne 3 za 20-40 zeta.

Casio robi w zasadzie bezawaryjne zegarki, ale ryzyko zawsze istnieje, więc sam musisz sobie odpowiedzieć czy warto kupić taniej, czy w polskiej dystrybucji.

 

Przy gwarancji wymagany jest dowód zakupu- jak zwykle


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy ktorys z was planuje w najbliższy czasie zakupy na Watches zon.

Może bym się jakoś "podpioł" do zamowienia (tak jak pisałem wcześniej nie mam zadanego doświadczenia w takich zakupach)

Może byśmy się jakoś dogadali ??????☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TT na 1200 zeta utargujesz bez problemu.

Wcześniej utargowałem na 1080 ale był wtedy tańszy w cenie wyjściowej.

Jeśli to dla Ciebie początek drogi zegarkowej to cena  z TT może być dla Ciebie akceptowalna jeśli zegarek na lata, masz gwarę zibi.

A tak jak dla tutaj większości kolejny zegarek to każda 100 się liczy i targamy np. włąśnie z Azji  ;)

 

Chyba wtedy wyjściowo było 1390? Udało mi się zejść wtedy chyba na 950 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pasek w kolorze żółtym występuje tylko w wersji karbonowej, czy jest też normalna gumowa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest wyjściowa 1550 w zeszły piątek pytałem w Krakowie w galerii Bonarka City Center i zeszli mi do ceny 1350 i juz nic nie chcieli więcej opuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pasek w kolorze żółtym występuje tylko w wersji karbonowej, czy jest też normalna gumowa? 

 

Tylko wersja z karbonem niestety.. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można wiedzieć kto i gdzie taką cenę za pasek zaproponował? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info. Też dzisiaj wysłałem zapytanie ponieważ widziałem że wystawili bezele (choć zegarka jeszcze nie mam - jest w drodze) :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sadzisz o eglobalcentral. Co to za sprzedawca ?

Tutaj jest za 920 zl

 

Ja na eglobalcentral kupiłem swojego GW-9400, z tym, że było to pod koniec maja tego roku i cena wtedy była 849 zł z wysyłką. Dodatkowo dostałem 20 zł rabatu jako nowy użytkownik. Płaciłem przez Przelewy24 normalnie w złotówkach. Od momentu zamówienia do otrzymania zegarka minęło 16 dni. Wysyłka była z UK, bez dodatkowych opłat. Jestem w 100% zadowolony z transakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zibi na pewno było taniej niż 390. To już prawie pół rangemana


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.