Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą kto miałby podwiesić. Od czasów Marleny czerwone nicki zaglądają tu chyba jedynie po zgłoszeniu nadużycia. Jeśli się mylę, to przepraszam i proszę o odzew... ;):)

Może powinniśmy zaapelować o powołanie kogoś z naszego G grona na moda?

Jestem za:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waveceptor- odwieczny problem :D eh..

 

Dobrze, że ja nie mam takich problemów.Zegarki zamknięte w pudle czy na ręce i tak każdej nocy łapią sygnał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja też się podpisuję. U mnie po sprzedaży zegarków Roman 90 % czasu na ręku. Tego na pewno nie sprzedam. Jak będę musiał resztę sprzedać to zostanę jednozegarkowcem jak kiedyś.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według mnie nie ma reguły i trzeba popróbować to tu to tam i znaleźć sobie najlepsze miejsce do synchronizacji i tyle.   ;)

 

Ja już nie szukam. Gdziekolwiek w mieszkaniu nie położę według opisanych wcześniej zasad i tak się synchronizuje.

A odkładając w ten sposób przy okazji szybciej się włącza i dłużej trzyma PS ;)

 

Też miałem przypadki, że się synchronizował na ręce, np. podczas jazdy samochodem, albo schowany gdzieś w plecaku w górach, ale tutaj raczej ciężko znaleźć jakąś regułę ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą kto miałby podwiesić. Od czasów Marleny czerwone nicki zaglądają tu chyba jedynie po zgłoszeniu nadużycia. Jeśli się mylę, to przepraszam i proszę o odzew... ;):)

Może powinniśmy zaapelować o powołanie kogoś z naszego G grona na moda?

Podwiesiłbym również temat taki jak:

 

Mój pierwszy G-Shock / jaki G-Shock do 500 pln / jakie zagraniczne strony są bezpieczne / kiedy jest cło i vat i z jakich stron etc.

 

Zdarza się, że to pytanie pada kilka razy w tygodniu i szczerze mówiąc to nie chce mi się już nawet na nie odpowiedać (mam tu na myśli Mój pierwszy G-Shock / jaki G-Shock do 500 pln... bo o cło sam ostatnio pytałem :))

Swoją drogą to nie rozumiem, jaki problem jest wybrać swojego pierwszego G-Shocka?

Allegro, wpisuje G-Shock, ustawiam filtr po cenie, wybieram optymalnie to co mi się podoba i na co mam kasę. Koniec.

 

Co do moda to jakiś miesiąc temu o mały włos nim nie zostałem ale na szczęście mi przeszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, no widzisz, i trzeba się było tak stresować :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podwiesiłbym również temat taki jak:

 

Mój pierwszy G-Shock / jaki G-Shock do 500 pln / jakie zagraniczne strony są bezpieczne / kiedy jest cło i vat i z jakich stron etc.

 

Zdarza się, że to pytanie pada kilka razy w tygodniu i szczerze mówiąc to nie chce mi się już nawet na nie odpowiedać (mam tu na myśli Mój pierwszy G-Shock / jaki G-Shock do 500 pln... bo o cło sam ostatnio pytałem :))

Swoją drogą to nie rozumiem, jaki problem jest wybrać swojego pierwszego G-Shocka?

Allegro, wpisuje G-Shock, ustawiam filtr po cenie, wybieram optymalnie to co mi się podoba i na co mam kasę. Koniec.

 

Co do moda to jakiś miesiąc temu o mały włos nim nie zostałem ale na szczęście mi przeszło :)

 

Patrz Waldek, a ja w pierwszej kolejności pomyślałem właśnie o Tobie, że byłbyś świetnym kandydatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz Waldek, a ja w pierwszej kolejności pomyślałem właśnie o Tobie, że byłbyś świetnym kandydatem.

Nie rób sobie jaj  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sol na jaki adres mam wysłać te różowe męskie striny? :-D

 

Zadziałało? :P

Najpierw je pokaż :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

eee, mam takie kąpielówki :D

wiecie jak szybko się w nich pływa? :ph34r:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, mam takie kąpielówki :D

wiecie jak szybko się w nich pływa? :ph34r:

Ciekawe jak szybko się w nich kąpie pod prysznicem

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a na bazarku ładny Rysiek stoi ;)  ehh gdybym miał trochę luźnej kaski to nie pogardziłbym nim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj nie było za wysoko, ale za to jakie widoki :)

post-64247-0-16991200-1475291175_thumb.jpg

Edytowane przez rafiola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie widać ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.