Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas nad tym myślę, bo też nie mogę patrzeć na to rozklepane g..no.

Żeby coś dopasować to trzeba by mieć parę pasków A te które mam to nie nadają się.

Jak siada na pasek to te wgłębienia nie pasują na bolce itp.

Brat ma kumpla z cnc to może coś się zrobi od podstaw.

Zobaczymy.

Od GW-A1100 pasuje, nie jest super idealnie, ale wygląda dobrze i bez problemu da się użytkować. Kiedyś gdzieś dawno temu foto wrzuciłem, ale już nie mam.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć tylko nie mam takiego paska a dawać za niego ponad 100zł dla samej klamerki to trochę słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już wrzucił kiedyś g-shocka z allegro od gościa co miał podobne tło a mianowicie że niby lombard i to był fejk !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie miał być w oliwce. Ale i na to przyjdzie pora.

blue tylko w negatywie

Też tak uważałem kiedyś i nadal mi się podoba w negatywie ale do tego potrzebowałbym drugi egzemplarz, taki powiedzmy dla uciechy oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło dziś nowe przebranie i bardzo mi się podoba w tej kolorystyce

Ja już z rok się przybieram żeby kupić niebieskie wdzianko, bo mega mi się podoba. Ale jeszcze czekam aż czarnym się znudzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam. Jednym pasuje z pozytywem a innym z negatywem ale jeśli podoba Ci się to bieżąco w ciemno i będziesz zadowolony. W moim przypadku nawet moja kobieta zainteresowała się, przymierzyła i zakomunikowała, że sobie pożyczy kiedyś. G to zaraza, która pożera każdego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem ten pomysł ale jak dla mnie słabo to wygląda , dlatego pytam czy ktoś to próbował polerować i jaki efekt , jeszcze pytanie przy wymianie bezela jak wyciąga się te ozdobne śrubki bo widzę że bezele są bez nich w serwisach ( sprzedawane osobno )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem ten pomysł ale jak dla mnie słabo to wygląda , dlatego pytam czy ktoś to próbował polerować i jaki efekt , jeszcze pytanie przy wymianie bezela jak wyciąga się te ozdobne śrubki bo widzę że bezele są bez nich w serwisach ( sprzedawane osobno )

To jest nierdzewka więc nie ma problemu.

Efekt będzie taki-jak sobie zrobisz tak będziesz miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemów wychodzą nic nie porysuję uszkodzę ? ( przy przekładaniu tego elementu przy sensorze zwracać na coś uwagę ,mogę go przeczyścić już czytałem gdzieś że jest tam jakiś smar/żel który musi być i trzeba uważać , nie wiem czy smar jest na samym sensorze czy właśnie na tym elemencie ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel możesz włożyć do ciepłej wody ,łatwiej wychodzą.

Nie gmeraj nic przy tej blaszce od sensora co jest przykrecona do koperty i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Namówiłem swoja kobietę na lepszy model i

Rangeman znalazł się na ręce teraz widać że kobieta pasuje do mnie.

 

 

847cd19bb986769009f87c8a315d2557.jpg

 

Wysłane z SM-N920CD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.