Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie G z Solarem maja nabity numer seryjny.

Ten z aukcji jest ewidentnie po modzie, ktoś podmienił mu negatywny wyświetlacz na pozytywny i tyle.

A już nie prędzej ktoś zmienił mu gacie z czerni na zieleń ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie,bo środek, to kółko jest w kolorze oliwnym :)

Raczej zmieniony jest wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i tu mnie masz , tez zwróciłem później na to uwagę , pytanie teraz po co ktoś to robił .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprytnie zakrył numery palcem , ciekawe czy są tam w ogóle , był wystawiony od 1pln lub kup teraz 700pln

 

Chyba patrzysz na inny bo ten ma 20pln jest tylko 1 bez negatywu innego takiego nie widziałem olive green :) reszta na allegro to raczej oryginał a ten wygląda też na oryginał co najdziwniejsze :) tyle że takiej wersji oficjalnie raczej nie ma.

patrzyłem na oliwke w negatywie też licytacja leci , My Bad . Wróciłem w nocy z roboty , zmęczony byłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź że podobno taki został kupiony od kogoś z forum :) i pewnie ten ktoś wymienił negatyw na pozytyw ale wszystko działa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z gwarą może być problem, chyba że ma wbitą w gwarę wymianę ekranu/modułu.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nowy i oryginalny... różnie to można interpretować. Jeśli nowy, bo nie używany, i oryginalny, bo nie podróbka, to niby wszystko ok. ;) Oliwka z pozytywnym wyświetlaczem wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy i oryginalny... różnie to można interpretować. Jeśli nowy, bo nie używany, i oryginalny, bo nie podróbka, to niby wszystko ok. ;) Oliwka z pozytywnym wyświetlaczem wygląda dobrze.

Każdy 9400 wygląda dobrze :) ale z negatywem najlepiej :)

Jest nieźle zważając że wystawiony był kilka godzin temu na kup teraz za 700 lub licytacja od 1pln , do końca 9 dni a już z licytacji od 1pln jest prawie 700 pln :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Każdy 9400 wygląda dobrze :) ale z negatywem najlepiej :)

...

Pewnie znajdzie się tu wielu, którzy nie poprą drugiej części Twojej wypowiedzi. ;) Ja mam jednego 9400 - i jest akurat w negatywie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znajdzie się tu wielu, którzy nie poprą drugiej części Twojej wypowiedzi. ;) Ja mam jednego 9400 - i jest akurat w negatywie. :D

Ja większość G mam i miałem w negatywach a było tego sporo :) negatyw nadaje im charakteru wizualnie ( przynajmniej mojemu oku )

2smiech.gif 2smiejsie.gif

Nie wiem co w tym śmiesznego ale dla mnie wygląda mega słabo z pozytywem , może dla niektórych mniej czytelny ale ja z tym problemu nie mam wręcz przeciwnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem (obrazkowo) tylko że każdy ma inny gust, to co Xeno napisał  :)  

Więcej luzu  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywy negatywa tylko tylko wygląda.

Zrób ankietę o czytelności negatywa to wyjdzie szybko.

Oczywiście co kto woli i lubi,Ale większość zapewne będzie za pozytywem a przynajmniej w Romku.

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też bardziej negative display i do tego cZarny frak !!!! tak na bazie gdf-100 najczarniejszego z czarnych !!!!

to jest moja opinia a wiadomo ,ze o gustach sie nie godo !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba powtarzać bo znowu dalej negatyw kontra pozytyw .

Każdy ma to co mu się podoba i wiadomo ze będzie to chwalił, ja mam pozytyw jest najlepszy hahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2 i nie oddam, noo przynajmniej na razie :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2 i nie oddam, noo przynajmniej na razie :D

 

A ja się domyślam kto mi Kinga zajumał spod nosa  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.