Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Naciskajac Adjust + Forward + Light Button wybieramy kod miasta synchronizacji atomowej co daje bardziej dokladne polaczenie...europejski kod 77 (Niemcy)

 

77Khz

Ale to tylko dotyczy ręcznej synchronizacji? Bo zauważyłem że jak się wyjdzie z tego menu to wraca na 40. I co oznacza ta jedynka kiedy się wciśnie adjust w tym menu?

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po nacisnieciu 77 wciskamy Reverse zaczyna laczyc z wieza w niemczech...


w ten sposob zegarek zapisuje pierwsza docelowa wieze I szybciej sie synchronizuje...


oczywiscie musisz byc w zasiegu zeby rangeman zapisal wierze...


Casio G Shock GW9400BJ 1JF Rangeman

Casio G Shock GXW-56-1BJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tryb serwisowy do sprawdzania poprawności działania synchronizacji z poszczególnymi nadajnikami. Ta synchronizacja niczym się nie różni od normalnej ręcznej czy automatycznej synchronizacji. 

Zegarek niczego w ten sposób nie zapamietuje i nadal podczas automatucznej lub ręcznej synchronizacji będzie łaczyć się z odpowiednim nadajnikiem dla wybranej strefy czasowej. 

 

Tak jak kolega Magik nalisał po ponownym wejściu w ten tryb nadal bedzie wyświetlać się  jako pierwszy nadajnik J40 a nie inny wybrany wczesniej. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

w ten sposob zegarek zapisuje pierwsza docelowa wieze I szybciej sie synchronizuje...

...

:blink:  :blink:

 

To jest tryb serwisowy do sprawdzania poprawności działania synchronizacji z poszczególnymi nadajnikami. Ta synchronizacja niczym się nie różni od normalnej ręcznej czy automatycznej synchronizacji. 

Zegarek niczego w ten sposób nie zapamietuje i nadal podczas automatucznej lub ręcznej synchronizacji będzie łaczyć się z odpowiednim nadajnikiem dla wybranej strefy czasowej. 

 

Tak jak kolega Magik nalisał po ponownym wejściu w ten tryb nadal bedzie wyświetlać się  jako pierwszy nadajnik J40 a nie inny wybrany wczesniej. 

Mądrego to i miło posłuchać drinks.gif
Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j 40 to japonia fukushima...u mnie po nacisnieciu 77 reverse wyskakuje GNG i ponownym nacisnieciu kombinacju zegarek zapamietuje GNG 77


Casio G Shock GW9400BJ 1JF Rangeman

Casio G Shock GXW-56-1BJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza litera w Twoim przypadku G odpowiada nadajnikowi dla którego wybrałeś ręczny test synchronizacji czyli dla nadajnika w niemczech G-77. Następne dwie litery NG oznaczają koniec synchronizacji zakończony negatywnie, NG to skrót od negative. Gdyby synchronizacja powiodła sie wyświetlił by Ci się napis GOK-77 gdzie OK oznacza zakończenie synchronizacji z pozytywnym skutkiem.

 

Możesz też wybrać nadajnik w Angli, L-60 i zegarek również zsynchronizuje sie z nim pod warunkiem oczywiście że masz dobry zasieg. 

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skroty SLR TLT ??

SLR test bateri slonecznej

TLT ??


Casio G Shock GW9400BJ 1JF Rangeman

Casio G Shock GXW-56-1BJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka kombinacja przyciskow pokazuje wszystkie opcje...w innych g shockach sa to 4 przyciski...


Casio G Shock GW9400BJ 1JF Rangeman

Casio G Shock GXW-56-1BJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam jak jest w Romku ale w innych G są to zazwyczaj 3 przyciski ACD. D zmienia się kombinacje wyświetlsnych znaków. 

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GWN1000 jest o wiele bardziej rozbudowane to ukryte menu. Nie wiem czy nie można tam czegoś przypadkiem namieszać. Jak ktoś ma to może się pobawić :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zwracam sie z problemem ... parujacego szkielka na mrozie .... czy to podstawa do reklamacji ???? Paruje telko na rece gdy go laduje na parapecie nic sie nie dzieje... chodzi oG 9400

A jezeli serwis to znace jakies w Krakowie lub okolicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje to zbyt duża różnica temperatur. Od spodu dekiel nagrzewa się od ręki a od góry wystawiony na zewnątrz. Gdzieś w jakiejś instrukcji było napisane że wystawienie na zegarka na skrajne temperatury może się to objawiać parowaniem. Nie tylko casio tak ma bo Garmin 310XT też mi zaparował ostatnio podczas treningu. Zobacz czy jak go schowasz pod rękawów czy też będzie parował.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez piniu10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś na rzeczy.

Mój Roman używany 24h,mróz,ciepło,jazda quadem i jeszcze nie stwierdziłem parowania .

Kiedyś miałem Muda 9300 i ten wczesną jesienią podczas jazdy parował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ani mud (9300) ani range nie parują w takich sytuacjach. Widocznie jest zamknięta wilgoć w zegarku i tyle. Można wysuszyć ale też można z tym żyć


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydaje ze tak nie powinno byc zobaczymy za kilkanascie dni

64d8db6329e0716a0b606e6d39b0c124.jpg

Tak to wygladalo po 3 min na powietrzu

Ewidentnie widac na wskaxniku baro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentne parowanie .

Nigdy nie miałem czegoś takiego w te mrozy a też miałem zegarek poza rękawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ... jaką odpowiedz dostane z serwisu... A jezeli by kolegów interesowal final sprawy to sie podziele na forum ... pozdrawiam i udanego weekendu . Dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ... jaką odpowiedz dostane z serwisu... A jezeli by kolegów interesowal final sprawy to sie podziele na forum ... pozdrawiam i udanego weekendu . Dziekuje za odpowiedzi

No napisz jak to się skończyło

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.