Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

tak to wyglada od tylu

 

 

 

 

 

i z boku

 

 

 

fajnie wykonczona,czysty metal prawdopodobnie zafarbiony chemicznie..zobaczymy jak bedzie zachowywalo sie na otarcia.

I nie wiem jak z jakoscia innych sztuk,ale mi tafil sie bardzo dobrze wyprofilowany egzemplarz /porownuje ja z bullbarsem do 5600 z TikTox/

 

na dodatek,co mnie zaskoczylo,bullbars przyszedl w takim oto pudeleczku..zapakowane jak bizuteria :P

 

 

 

JayandKays robi dobre gadzety do zegarkow ogolnie fajnie wyglada...ciekawe czy ciezko sie go zaklada...

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Casio G Shock GW9400BJ 1JF Rangeman

Casio G Shock GXW-56-1BJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

JayandKays robi dobre gadzety do zegarkow ogolnie fajnie wyglada...ciekawe czy ciezko sie go zaklada...

 

Zaskoczylo mnie wykonczenie i wyprofilowanie.Az z ciekawosci zakupie te druciki na serie 5600.

Bullbars nie wchodzi na zegarek jak ''cieply noz w maslo''- ale jak pierwsze nalozy sie go od strony przycisku B,to nie stwarza to wiekszych problemow.

Wydaje mi sie tez,ze moj egzemplarz,nie wcina sie w bezel tak,jak wcinaja sie protektory z TikTox do serii 5600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koledzy :)

Jeżeli jeszcze nie odkryliście tej funkcji w Rangemanie, to zapraszam :)

 

Jeżeli już wiecie o tym, to i tak wielkie dzięki za obejrzenie

 

A ja miałem tu kiedyś pytać, o szybsze wyłączenie śpiocha. Tyle że Casio powinno jakiś szybszy myk wstawić, np. jakaś kombinacja dwóch przycisków lub podwójny klik jednego.


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem tu kiedyś pytać, o szybsze wyłączenie śpiocha. Tyle że Casio powinno jakiś szybszy myk wstawić, np. jakaś kombinacja dwóch przycisków lub podwójny klik jednego.

No ale to nie jest żadna funkcja, dlatego też nie jest opisana w instrukcji.

Wyłączasz śpiocha wchodząc w funkcję alarmów i tyle. 

Casio raczej nie myślało nad innym sposobem wyłączenia śpiocha a to że działa taka metoda to już inna kwestia.

Mati, filmik jak zawsze spoko  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to nie jest żadna funkcja, dlatego też nie jest opisana w instrukcji.

Wyłączasz śpiocha wchodząc w funkcję alarmów i tyle.

Casio raczej nie myślało nad innym sposobem wyłączenia śpiocha a to że działa taka metoda to już inna kwestia.

Mati, filmik jak zawsze spoko :)

Dzięki Tomaliusz. Może to nie jakaś specjalna funkcja ale jest i myślę, że fajnie o niej wiedzieć. Działa też przy innych modelach np. 9300 - teraz szczerze, wiedziałeś o tym? Pozdro :)

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Matej,dziekuje w imieniu swoim i wszystkich tych,ktorzy o tym nie wiedzieli :)

 

i zglaszam ze w  GWF1000 i GW5000 dziala to takze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej,dziekuje w imieniu swoim i wszystkich tych,ktorzy o tym nie wiedzieli :)

 

i zglaszam ze w GWF1000 i GW5000 dziala to takze

Dzięki, fajnie że sprawdziłeś w innych modelach. Wiedziałem, że działa w 9300 i teraz wiemy, że pewnie w każdym G działa

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Dzięki, fajnie że sprawdziłeś w innych modelach. Wiedziałem, że działa w 9300 i teraz wiemy, że pewnie w każdym G działa

 

Pozdrawiam, Matej ☺

 

to byla pierwsza rzecz,ktora zrobilem,jak przeczytalem Twojego posta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zgłaszam że to nie dzi

 

Matej,dziekuje w imieniu swoim i wszystkich tych,ktorzy o tym nie wiedzieli :)

 

i zglaszam ze w  GWF1000 i GW5000 dziala to takze

A ja zgłaszam, że to nie działa w  GWN-1000, bo tam nie ma ,,śpiocha''  :P


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

wiedziałeś o tym? 

Nie wiedziałem ale szczerze to testując teraz jakoś szybciej to robię starą metodą niż tą.

Przytrzymanie przycisku i wejście w funkcję trwa dłużej niż naciśnięcie czterokrotne klawisza  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, teraz nie będę musiał pamiętać o włączaniu go za każdym razem. Już kilka razy zdarzyło mi się zapomnieć. Swoją drogą metoda Mateja jest szybsza bo podliczając czas dezaktywacji i aktywacji alarmu robisz to dłużej ale to są już szczegóły.

Pytanie czy może ktoś to sprawdzić w gwg-1000 bo planuję w przyszłości zakupić jak ceny spadną bo teraz nawet te £385 to i tak za dużo by płacić za tego typu zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KaoG-Shock

Super, teraz nie będę musiał pamiętać o włączaniu go za każdym razem. Już kilka razy zdarzyło mi się zapomnieć. Swoją drogą metoda Mateja jest szybsza bo podliczając czas dezaktywacji i aktywacji alarmu robisz to dłużej ale to są już szczegóły.

Pytanie czy może ktoś to sprawdzić w gwg-1000 bo planuję w przyszłości zakupić jak ceny spadną bo teraz nawet te £385 to i tak za dużo by płacić za tego typu zegarek

Yyyyy....£385 Za Mudmaster'a? Chyba Bez cła i podatku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez cła i podatku. Na maxkart.co.uk są za £389 bodajże ale to i tak za dużo za "mud resist". Reszta opcji taka sama jak w Rangeman'ie a skoro Watchshop.co.uk mógł sprzedawać Rangeman'a za £155 przy normalnej cenie około £200 i jeszcze na tym zarobić to znaczy, że Mudmaster jest sporo przeceniony.

Pozostaje tylko troszkę poczekać aż ceny spadną.

Z drugiej strony nie będę ukrywał, że Mud to idealny zegarek dla mnie do pracy. Myślałem, że Range będzie odpowiedni ale trochę obawiam się że go pyły dobiją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KaoG-Shock

No bez cła i podatku. Na maxkart.co.uk są za £389 bodajże ale to i tak za dużo za "mud resist". Reszta opcji taka sama jak w Rangeman'ie a skoro Watchshop.co.uk mógł sprzedawać Rangeman'a za £155 przy normalnej cenie około £200 i jeszcze na tym zarobić to znaczy, że Mudmaster jest sporo przeceniony.

Pozostaje tylko troszkę poczekać aż ceny spadną.

Z drugiej strony nie będę ukrywał, że Mud to idealny zegarek dla mnie do pracy. Myślałem, że Range będzie odpowiedni ale trochę obawiam się że go pyły dobiją

Nie zgodzę się z tym Niestety nie można porównywac Mudmaster'a z Rangeman'em Bez przesady jest to rożnica ogromna :) Troszke Pan przesdził z tym porównaniem,a Rangeman wytrzyma pyły Bez obaw.

Jeśli Chce Pan Mud Resist to King GX-56/GXW-56 przeciez będzie dobry :)

Edytowane przez KaoG-Shock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KaoG-Shock

Przecież Rangeman też jest Mud Resist

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Właśnie też się zastanawiałem czy nie ma,wydawało mi się,że ma,ale w specyfikacjach nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Rangeman 2017 Love Earth And Sea 2017

post-77100-0-17141500-1489064710_thumb.jpg

post-77100-0-60786600-1489064716_thumb.jpg

post-77100-0-21734900-1489064721_thumb.jpg


Casio G Shock GW9400BJ 1JF Rangeman

Casio G Shock GXW-56-1BJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak go kupisz to dostaniesz paczke cukierkow odpustowych gratis...ogolnie podobaja mnie sie transparentne bezele.


Casio G Shock GW9400BJ 1JF Rangeman

Casio G Shock GXW-56-1BJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd -100%

Cena +100%


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.