Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czwarty Ząb

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Uk Southport

Recent Profile Visitors

85 profile views
 1. Odporny na kurz i pył [emoji6] Sent from my SM-N976B using Tapatalk
 2. Mój Citizen od kwietnia na zmianę z GW 9400 (w pracy) na nadgarstku. Inne modele poszły na półkę i zaczynam zastanawiać się nad ich sprzedażą. Chyba znalazłem model, który bardzo mi pasuje i nie czuję go na ręce mimo swoich gabarytów. Jedynym rywalem pod względem wizualnym jest Seiko MM 300 SLA047J1.
 3. Czwarty Ząb

  GW-9400 Rangeman

  Nie ma lekko że mną ale nie narzeka [emoji846] Kiedyś chciałem go wymienić na GWG 1000 ale odpuściłem sobie. Ten sprawdza się w stu procentach.
 4. Czwarty Ząb

  GW-9400 Rangeman

  Idealny do pracy biurowej [emoji6]
 5. I kolejne tym razem nad jeziorem [emoji6]
 6. Jest, wrócił dwa dni temu z serwisu i... 1. Zapomniałem jaki jest ciężki 2. Zapomniałem jaki jest duży / bulky ale... 1. Leży najwygodniej na ręce 2. Bransoleta wymiata w odczuciu i w wyglądzie 3. Antyrefleks jest świetny 4. Jest niezwykle przyjemny w odbiorze 5. Luma jest dobra 6. Same plusy i więcej Wygląda na to, że będzie na nadgarstku przez kolejne kilka tygodni nie licząc godzin spędzonych w pracy (wtedy Rangeman że względu na ekstremalne warunki - pył, wstrząsy, wibracje, uderzenia, oleje, smary itd itp)
 7. W moim przypadku gdy leżał w pudełku i tylko od czasu do czasu był na nadgarstku nie było żadnych problemów. I tak minął rok i zacząłem go nosić dzień w dzień i po około 3-4 tygodniach przestał chodzić. Tak czy inaczej nie zrażam się do tego modelu.
 8. Ja znowu odsyłam swojego do serwisu. To juz druga sztuka i znowu ma defekt. Pierwszy miał rezerwę chodu po pełnym naciągu około 5 godzin, wymieniłem go na nową sztukę. Ten zaczął zatrzymywać się o różnych godzinach. Ostatnio nie mógł zrobić nawet minuty. Jeśli po serwisie znowu będą jakieś problemy to wymienię go na zupełnie coś innego. Mimo wszystko zegar jest świetny i wyglądana to że mam najzwyczajniej pecha do tego modelu. W sumie biorąc pod uwagę moją przygodę z Gerlachem to po serwisie wszystko powinno być OK jeśli to tylko pech
 9. Mam podpiętą kartę. Problem techniczny banku. No nic, trzeba poczekać do jutra z kupnem
 10. Cześć, jak płaciłeś w tym sklepie? Próbuje zapłacić przez PayPal ale mnie odrzuca
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.