Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowym użytkownikiem. Od kilku miesięcy posiadam Rangeman gw 9400-1er.

Ktoś pomoże gdzie dostanę taki bezel z paskiem?

Pozdrawiam

 

Na tym bezelu ze zdjęcia ktoś przemalował napisy - z żółtych na czerwone - takiego bezela nie dostaniesz nigdzie.

Zwykły bezel do 3ER https://allegro.pl/casio-g-shock-gw-9400-3-gw9400-3-zielony-bezel-i7494403607.html

Pasek: https://allegro.pl/pasek-do-casio-gw-9400-gw-9430-zielony-oryginalny-i7257054413.html

 

Ewentualnie możesz zamówić pisząc pod adres [email protected] wyjdzie taniej niż na allegro ale sobie "trochę" poczekasz...

 

Edit: "trochę" to w tym przypadku znaczy od miesiąca w górę...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i w pizdu i wylądował Roman-erotoman :]

Kurier oderwał Cię od oglądania "materiałów"? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Roman-erotoman" zobowiązuje :D

Słuchaj Ty masz GWG-1000 i pewnie masz/miałeś Romka. Jak rozmiarowo je porównasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Słuchaj Ty masz GWG-1000 i pewnie masz/miałeś Romka. Jak rozmiarowo je porównasz?

No właśnie nigdy nie miałem okazji porównać ich tak bezpośrednio, ponieważ żeby wyasygnować środki na zakup GWG musiałem najpierw sprzedać Romana. Ale generalnie GWG jest tylko troszeczkę większy od Romka. Wg mnie jeśli Romek Ci pasuje, to GWG też będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeśli Romek Ci pasuje, to GWG też będzie.

 

Dzięki, taka puenta mnie interesowała. 

 

Jeśli ktoś chce coś dodać w temacie porównania rozmiarów do GWG-1000, to śmiało.

Edytowane przez Johnny15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta.

Trzeba oba zegarki zważyć na nadgarstku.

Rozmiarowo GWG-1000 odrobinę deklasuje GW-9400.

JESTEM FANEM OBU MODELI choć posiadam na własność tego drugiego.

Cyfrowe zegarki kontra wskazówkowo -cyfrowe.

 

Sprawa indywidualna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się skłaniam ku wskazowkom, ale jeszcze nie mierzyłem.

Rangeman nocą

 

48d818bb5ffeb4dc1de5fd3343eb6ccd.jpg

Edytowane przez Johnny15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to zakładając gg-1000 po 2-3 tyg noszenia Romana widać różnicę, nie posiadam gwg-1000 ale przymierzałem, pomimo jego niezaprzeczalnych zalet i designu gw-9400 jest lepszym zegarkiem do noszenia na co dzień, wygodniejszym.

Jako, że wątek o Romku to wrzucam fotkę z wykresem baro bo nad morzem u mnie taki widok to rzadkość, zawsze jest jakieś wariactwo:)

post-80287-0-95574400-1538731336_thumb.jpg

Edytowane przez artzyg1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to gw-9400 jest lepszym zegarkiem do noszenia na co dzień, wygodniejszym.

 

Dla mnie też :) .

Mimo aktywnego stylu życia, nie mam problemu np. z osłoną przyciska sensorów - jak w tym wątku dawniej pisano.

Szlufka (metalowa) nie jest irytująca (zapinam pasek na 5 dziurkę od bezela), nie zsuwa się.

Ogólnie trzeba jednak stwierdzić, że wygoda noszenia to sprawa indywidualnych preferencji i kształtu oraz rozmiaru nadgarstka.

To kwestia subiektywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Mi sie udalo uruchomic sensor samym nadgarstkiem..i nie bylo to odsobnione zdarzenie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.