Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

No proszzzz, przecież wszyscy wiedzą, że zegarki na balustradzie zakładamy tylko przez warstwę folii bąbelkowej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i jeszcze ją owijamy aksamitem... <_<

Edytowane przez NIN76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja owijam torbą z biedronki 


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za cisza w jednym z najaktywniejszych wątków.  :lol:

Wracam z pracy a tu żadnych fotek, wpisów, pytań  :huh:

Mamy piękną pogodę to należy "grzać w słońcu" solarowe G-Shocki  :P

Zatem cisza zrozumiała  :rolleyes:

Ja ruszam w teren z Romkiem na łapce  :D i do wieczora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@parówkowy skrytożerca

 

Najlepszy i ~ sekunda na tydzień ... słabo :) A musisz go jakoś specjalnie synchronizować? Nie daje rady leżąc koło "kolegów"?


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ten model nie ma już przestarzałego Multibandu. :P;) Na codzień automatycznie przez Bluetooth o ile jest w zasięgu telefonu albo bezpośrednio GPS.

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na eglobal central dobra cena za Rangemana - GW-9400-1 proponują sprzedaż za 755,25,- PLN.

 

https://www.eglobalcentral.pl/product/Casio%20G-Shock?subcats=Y&status=A&pshort=Y&pfull=Y&pname=Y&pkeywords=Y&search_performed=Y&q=Casio+G-Shock&sort_by=price&sort_order=asc&page=18
 

Edytowane przez S.Adi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Rangeman był trzeci na forum, kupiony ostatniego dnia października 2013r. Nie jest moim ulubionym zegarkiem, ale jest najczęściej używanym, TIRem po Europie ze mną jeździ i nie ma jakoś szczególnie łatwego życia ;) No i w czwartek, po 5 latach służby ;) zaliczył pierwszą awarię :D

 

20180923175125336.jpg

 

20180923175135754.jpg

 

Trzeba nowy pasek kupić, to i przy okazji nowy bezel, i będę miał zegarek jak nowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Rangeman był trzeci na forum, kupiony ostatniego dnia października 2013r. Nie jest moim ulubionym zegarkiem, ale jest najczęściej używanym, TIRem po Europie ze mną jeździ i nie ma jakoś szczególnie łatwego życia ;) No i w czwartek, po 5 latach służby ;) zaliczył pierwszą awarię :D

Trzeba nowy pasek kupić, to i przy okazji nowy bezel, i będę miał zegarek jak nowy ;)

 

Zmęczenie materiału po tylu intensywnych latach w końcu musiało nastąpić.

Nieźle się trzyma.

Myślę, że jest w 100% wart sumy którą podałem w poście wyżej  :rolleyes:

Ogólnie w zegarkach CASIO (z moich obserwacji) paski stanowią zawsze najsłabszy element, dlatego dobrze, że w GW-9400 tak łatwo można kupić nowe, różne + bezele.  ;)

Edytowane przez S.Adi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w tym miejscu poszły już dwa paski :( oliwą i czarny. Wydaje mi sie, że coś jest to miejsce osłabione,celowo-nie wiem ;)

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny ten co miałem od początku z zegarkiem wytrzymał dłużej. Później kupiłem komplet oliwny i pasek dość szybko strzelił a był tak samo traktowany jak czarny.

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uminus z tego co pamiętam to pasek i bezel już raz zmieniałeś. Więc to chyba druga zmiana po 5 latach.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, zmieniałem tylko bezel jakieś 2 lata temu, nawet się tu w temacie dziwiłem, co ten nowy bezel taki nie pod kolor paska :D bo pasek wyślizgany ;) Teraz juz jestem mądrzejszy i wymieniam komplet, zwłaszcza że ten „nowy” bezel też już sporo uderzeń przyjął ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny ten co miałem od początku z zegarkiem wytrzymał dłużej. Później kupiłem komplet oliwny i pasek dość szybko strzelił a był tak samo traktowany jak czarny.

 

Wydaje mi się, że ten oliwkowy jest mniej elastyczny. Mam z tym trochę problem, bo pasek luźniej zapięty (inaczej jest za ciasno) "przekręca/ściąga" zegarek na nadgarstku "od siebie". Lepiej byłoby gdyby część z klamerką, była odwrotnie, no ale wtedy napisy się nie zgadzają :) .


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też mam takie wrażenie, że oliwa jest taka sztywniejsza,ale i tak oba dwa puściły w tym samym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@X-Ray

 

Bo to jest najsłabsze miejsce :) powinno być wzmocnione, no ale wtedy nikt by nie kupował nowych pasków :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.