Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

W ubiegłym roku były stalowe "złote" i czarne jak te na zdjęciu poniżej - podchodzą do paska 9400, ja miałem złotą, kupowałem na pasek od 6900, założony do 5630, ale z tego co pamiętam to Matej chyba miał czarne, no chyba że to był ktoś inny :) - niestety w ofercie sprzedawcy od którego ja kupiłem już ich nie ma

 

p.jpg

Tak ja miałem, teraz próbuję ogarnąć komplet czarna sprzączka plus czarna Szlufka do gw-9400. Już długo walczę ale kto wie. Jak się uda to się pochwalę ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej - miałeś. Ok.

Ale jak.

W mojej ocenie trzeba zainwestować w BURTON aby mieć czarną sprzączkę i szufkę.

Bo chyba, że szukamy po portalach olx i alle co.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja miałem, teraz próbuję ogarnąć komplet czarna sprzączka plus czarna Szlufka do gw-9400. Już długo walczę ale kto wie. Jak się uda to się pochwalę ;)

 

Też kombinowałem i wykombinowałem czarna sprzączkę mam bo jeden taki mi sprzedał kiedyś 9430  i tam była czarna to "se" zostawiłem :P , a szludke mam, - a właściwie to nawet dwie na pasku - zwykła polimerową od "czegoś tam" - lepsza niż metalowa bo się nie rysuje i nie stuka o "blat" ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe

Też kombinowałem i wykombinowałem czarna sprzączkę mam bo jeden taki mi sprzedał kiedyś 9430 i tam była czarna to "se" zostawiłem , a szludke mam, - a właściwie to nawet dwie na pasku - zwykła polimerową od "czegoś tam" - lepsza niż metalowa bo się nie rysuje i nie stuka o "blat" ;)

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Bez paska, komplet składa się z czarnej sprzączki i czarnej szlufki może nawet na 35th logo będzie. Cały czas próbuję działać. Kontakt w sumie złapałem ale....

Matej - miałeś. Ok.

Ale jak.

W mojej ocenie trzeba zainwestować w BURTON aby mieć czarną sprzączkę i szufkę.

Bo chyba, że szukamy po portalach olx i alle co.... ;)

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest czarna szlufka do gw 9400?

Moim zdaniem nie ma...

Na zatoce można znaleźć z Dalekiego Wschodu.

Ja nabyłem raz od Mateusza, a raz od kolegi z FB, z lenistwa przepłaciłem, ale co tam :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w końcu Romka kupiłem przestanę męczyć w tym temacie, zacznę w kolejnym.

Ile mniej więcej kosztuje kolorowe ubranko w ZIBI? Warto czekać mając na uwadze ceny na Allegro (komplet 150-180 zł)?

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką ciekawostkę zaobserwowałem dzisiaj rano jeżeli chodzi o automatyczna synchronizacje.

Mój Romek automatycznie się synchronizował o godzinie 01:02 i wówczas (gdyż ok 02:00 się przebudziłem) wyświetlał się wskaźnik synchronizacji (tzw. antenka), przy czym rano gdy wstałem już owego wskaźnika nie było.

Czy to oznacza, że zegarek po godz. 03:00 podjął kolejne próby automatycznej synchronizacji tym razem nieudane? :mellow:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że mój Romek wyświetla emotki :)

attachicon.gifIMG_20181024_105231.jpg

Pewnie w nocy pobrał aktualizację softu :D

 

Nie ma to jak pomocna, życzliwa odpowiedź :)

Jak najbardziej, gdyż temat był już poruszany i opisywany na forum, a wszystko jest dokładnie i jasno wyjaśnione w instrukcji, wystarczy tylko zajrzeć i przeczytać.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak najbardziej, gdyż temat był już poruszany i opisywany na forum, a wszystko jest dokładnie i jasno wyjaśnione w instrukcji, wystarczy tylko zajrzeć i przeczytać.

 

A może Kolega nie ma dostępu do instrukcji ... na forum wiele rzeczy się powtarza, nie zawsze to łatwo odnaleźć > zamiast tych zbędnych wywodów już byś to dawno wytłumaczył ... wystarczy odrobinę dobrej woli i życzliwości, Kolego.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza, że zegarek po godz. 03:00 podjął kolejne próby automatycznej synchronizacji tym razem nieudane? :mellow:  

 

Znam treść instrukcji i wątek poświęcony GW-9400 przeczytałem w całości.

Sytuacja opisywana przeze mnie jest o tyle ciekawa bo instrukcja podaje, że po udanej próbie synchronizacji zegarek kolejnych prób nie podejmuje danej nocy.

Ale tomaliusz ma chyba inną instrukcję i zaraz mi wszystko wyłoży  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam treść instrukcji i wątek poświęcony GW-9400 przeczytałem w całości.

Sytuacja opisywana przeze mnie jest o tyle ciekawa bo instrukcja podaje, że po udanej próbie synchronizacji zegarek kolejnych prób nie podejmuje danej nocy.

Ale tomaliusz ma chyba inną instrukcję i zaraz mi wszystko wyłoży ;)

No to pokrótce: zegarki z Wave Ceptorem podejmują próby synchronizacji kolejno o 3:00, 4:00, 5:00, 6:00, a jeśli żadna z tych prób nie zakończy się sukcesem, to podejmują jeszcze dwie próby w kolejnej dobie o 1:00 i o 2:00.

 

Zatem jeśli zegarek zsynchronizował Ci się około 1:00 nad ranem, to ta próba "należała" niejako do poprzedniej doby i dlatego zegarek podjął (jak się okazało - nieudane) próby synchronizacji o 3:00, 4:00, 5:00 i 6:00, dlatego też wzkaźnik synchronizacji zniknął na tą dobę z wyświetlacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale czytał instrukcje, tylko pewnie nie zrozumiał albo ma inną  :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w nocy pobrał aktualizację softu :D

 

Jak najbardziej, gdyż temat był już poruszany i opisywany na forum, a wszystko jest dokładnie i jasno wyjaśnione w instrukcji, wystarczy tylko zajrzeć i przeczytać.

Wszystko zostało powiedziane, a temat można zamknąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Seven już się nie udziela bo jako autor tematu mógłby go już "skoszować"  :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pokrótce: zegarki z Wave Ceptorem podejmują próby synchronizacji kolejno o 3:00, 4:00, 5:00, 6:00, a jeśli żadna z tych prób nie zakończy się sukcesem, to podejmują jeszcze dwie próby w kolejnej dobie o 1:00 i o 2:00.

 

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź Tomku:D

Teraz wszystko jasne.

Myślałem, że zegarek synchronizuje się w naszej strefie podejmując 6 prób następujących po sobie począwszy od godziny 00:00.

Tak zrozumiałem/odczytałem treści zapisane na 9 i 10 stronie instrukcji.

Źle to odczytałem  -_- przyznaję. 

Szkoda bo mógłby go już "skoszować"  :P

 

Co to znaczy "skoszować"???? :P

Edytowane przez S.Adi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pokrótce: zegarki z Wave Ceptorem podejmują próby synchronizacji kolejno o 3:00, 4:00, 5:00, 6:00, a jeśli żadna z tych prób nie zakończy się sukcesem, to podejmują jeszcze dwie próby w kolejnej dobie o 1:00 i o 2:00.

 

Zatem jeśli zegarek zsynchronizował Ci się około 1:00 nad ranem, to ta próba "należała" niejako do poprzedniej doby i dlatego zegarek podjął (jak się okazało - nieudane) próby synchronizacji o 3:00, 4:00, 5:00 i 6:00, dlatego też wzkaźnik synchronizacji zniknął na tą dobę z wyświetlacza.

 

Z ciekawości - skąd ta wiedza? i czy dotyczy to GW-9400?

W instrukcji obsługi znajduję taki zapis:

cyt." Automatyczny odbiór sygnału kalibracji czasu

• W przypadku funkcji odbioru automatycznego, zegarek odbiera sygnał

kalibracji czasu samoczynnie do 6 razy w ciagu doby (do pieciu razy w

przypadku chinskiego sygnału kalibracji), pomiedzy północa a godzina 5

nad ranem (zgodnie z mierzonym przez zegarek czasem). Gdy

jakikolwiek odbiór sygnału zakonczył sie sukcesem, pozostałe operacje

odbioru nie sa wykonywane."


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - skąd ta wiedza? i czy dotyczy to GW-9400?

W instrukcji obsługi znajduję taki zapis:

cyt." Automatyczny odbiór sygnału kalibracji czasu

• W przypadku funkcji odbioru automatycznego, zegarek odbiera sygnał

kalibracji czasu samoczynnie do 6 razy w ciagu doby (do pieciu razy w

przypadku chinskiego sygnału kalibracji), pomiedzy północa a godzina 5

nad ranem (zgodnie z mierzonym przez zegarek czasem). Gdy

jakikolwiek odbiór sygnału zakonczył sie sukcesem, pozostałe operacje

odbioru nie sa wykonywane."

Jacku, teraz już dokładnie nie pamiętam, ale na pewno z oryginalnej, angielskiej instrukcji obsługi któregoś z zegarków z Wave Ceptorem, która jest udostępniana przez producenta na jego stronie ze wsparciem technicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, teraz już dokładnie nie pamiętam, ale na pewno z oryginalnej, angielskiej instrukcji obsługi któregoś z zegarków z Wave Ceptorem, która jest udostępniana przez producenta na jego stronie ze wsparciem technicznym.

 

W instrukcji PL którą mam w PDF to nie jest napisane - dlatego jeszcze raz dzięki.

 

To też trzeba Ci tłumaczyć? icon_facepalm.gif

Slang forumowy, wyższy level grypsu  :D

 wink.gif

 

Ty tomaliusz już mi nic nie tłumacz, a najlepiej w ogóle nie reaguj na moje posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ty tomaliusz już mi nic nie tłumacz, a najlepiej w ogóle nie reaguj na moje posty.

Nie fochaj, to tylko żarty wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.