Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Swiss tym razem dał ciała bo za rangemana zaproponowali mi zdecydowanie za dużą cenę

za to TimeTrend spisał się na medal, rabat 20% i już zamawiam :)

niebawem się pochwalę nowym nabytkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiTT pochwal się ile zapłacisz?

Dostałem już odpowiedź od Zibi i jestem happy ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1098+wysylka gratis, całkiem dobra oferta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oferta całkiem ok :) Gratulacje. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak warto poszukać w internetach bo u mnie w sklepie stacjonarnym w grudniu cena Ranga wynosiła chore 1299zł :D

Dziś po 8 dniach od ładowania 3h w pełnym słońcu spadło z H na M, ale większość czasu zegar jest wewnątrz pomieszczeń i ma ustawione ALM, SIG, LT i R/C, jest zdejmowany na noc z PS.

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Warto, warto!.. Za to w stacjonarnym warto iść i przymierzyć przed zakupem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dużo ludzi w ten sposób tak cwaniakuje ;)

Zaczyna mi się chyba coś w główce przestawiać bo odkąd zacząłem interesować się Rangem to teraz gdy go już mam chciałbym też inne G, tylko nie wiem kiedy i gdzie bym je nosił :/

Xenocratex czy teraz jakbyś wybierał Ranga to nadal byś został przy opcji z negatywem? A może inny zegar byś wziął?

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to żadna filozofia

wszedlem na strone time trend i swiss, tam jest opcja negocjacji ceny

wyjsciowo prawie 1400zl.

na zegarkowie znalazlem za 1109zl. wiec napisalem do TT i Swissa ze proponuje 1110 :)

ze swissa mi odpisali ze 1250zl moga zaproponowac a z TT 1098zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba dużo ludzi w ten sposób tak cwaniakuje ;)

Zaczyna mi się chyba coś w główce przestawiać bo odkąd zacząłem interesować się Rangem to teraz gdy go już mam chciałbym też inne G, tylko nie wiem kiedy i gdzie bym je nosił :/

Xenocratex czy teraz jakbyś wybierał Ranga to nadal byś został przy opcji z negatywem? A może inny zegar byś wziął?

 

Wziąłem z negatywem z pełną świadomością tego, że odczyt jest nieco gorszy od pozytywu. Negatyw mi się bardziej podoba i przy zakupie aspekt wizualny wziął górę nad ewentualnym praktycznym. Z drugiej strony mocno podkreślę, że nawet w warunkach "testów górskich" z załączonych filmów nie miałem problemu z odczytem, podobnie w warunkach silnego nasłonecznienia (też w górach). Nie wiem tylko, jak pod wodą (pod wodą, a nie jej powierzchnią ;)  ). Ale jak się dowiem, to dam znać. Tak, czy inaczej, z tą praktycznością nie tak wiele stracone moim zdaniem. No ale są i inne głosy w temacie, więc warto sobie zerknąć w sklepie stacjonarnym i samemu ocenić przed ostateczną decyzją. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się negatyw podoba również ale niestety ten oliwkowy kolor paska i bezela nie :) Każdy lubi coś innego :)

Ja mierząc i mając inne G Rangemena wybrałbym jeszcze raz :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O tak!.. Co do samego 9400, to jestem pewien, że to był bardzo dobry wybór i inny by mi nie dał tyle radości z posiadania co ten!

 

A co do koloru oliwki, to oczywiście kwestia preferencji. Mnie pociągają klimaty wojskowe, survivalowe. Ten zegar kupiłem z myślą o sporcie i ekstremalnej przygodzie. Idealnie trafia w mój klimat, ale tylko ten "weekendowy", bo przyznaję, że noszę go tylko we wspomnianych okolicznościach (mimo wszystko co dzień od zakupu). W pracy do garniaka by się nie nadał. Na spotkania półoficjalne też noszę co innego. No cóż,.. z zegarkiem jak z butami. Inne do kościoła, a inne do pracy w ogrodzie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 No cóż,.. z zegarkiem jak z butami. Inne do kościoła, a inne do pracy w ogrodzie. ;)

 

Też jestem tego zdania i mam nadzieję, że za jakiś czas stanę się posiadaczem kilku innych G ;)

Z Rangemana jestem coraz bardziej zadowolony i cieszę się, że go mam, chociaż na początku było o 360' inaczej...

 

1098+wysylka gratis, całkiem dobra oferta :)

 

Zegar już u właściciela na nadgarstku czy dopiero jutro zawita? ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to czekamy na fotki i relację z pierwszego wrażenia. :)

 

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100%

dodam tylko ze nie widzialem go na zywo, bardzo mi sie spodobal na fotkach a dodatkowo jak poczytalem ten wątek to jeszcze bardziej się nakręciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile cm masz nadgarstek?

Na żywo też Ci się spodoba :) Początkowo może być trochę duży, ale się przyzwyczaisz.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie obawiam się o wielkość, mam już w kolekcji GWA-1000 :)

oczywiscie to zegarki wylacznie na sportowe zabawy bo na co dzień na nadgarstku gości któryś z automatów ;)

 

(tu było zdjęcie innego modelu)  :P

jak ktoś chce zobaczyć to jest tu https://dl.dropboxusercontent.com/u/60551708/2015-01-31%2010.58.54.jpg

Edytowane przez PiTT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To temat na temat GW-9400.

zgadz się, nawiązałem tylko do kwestii wielkośći, ale widzę że formalność na pierwszym miejscu, więc już wywalam foto  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To temat na temat GW-9400.

Cały czas o tym jest pisane  -_-

 

zgadz się, nawiązałem tylko do kwestii wielkośći, ale widzę że formalność na pierwszym miejscu, więc już wywalam foto  :lol:

A dlaczego masz wywalić?  :huh:

Zdjęcie extra i nawiązuje do wielkości Ranga. A jak dojedzie to zrób fotkę porównawczą  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luzik, jest link do zdjecia ;)

czekam na przesyłkę, oczywiście zrobię fotkę porównawczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100%

dodam tylko ze nie widzialem go na zywo, bardzo mi sie spodobal na fotkach a dodatkowo jak poczytalem ten wątek to jeszcze bardziej się nakręciłem :)

 

Z tego zdjęcia wynika, że masz Gulfmastera, a przecież Range ma te same funkcje, więc czemu takie zniecierpliwienie? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisalem ze sie niecierpliwie  :rolleyes:

nakrecilem w sensie ze dokładnie na ten model  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ICE, o ile dobrze kojarzę, jest jednozegarkowcem. ;) Dla Niego i innych jednozegarkowców podniecanie się kupnem kolejnego zegarka jest dziwactwem, a już całkiem, jeśli z tymi samymi funkcjami. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.