kornel91 93361 #15401 Posted May 4, 2022 7 godzin temu, Sol napisał(-a): Jak to się kończy? Zużycie przy zginaniu lekko pęka np. 😀 0 Pozdrawiam Marcin/kornel91 Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos Share this post Link to post Share on other sites
Sol 7277 #15402 Posted May 4, 2022 Liczyłem, że karbony pożyją dłużej... W takim razie jaki jest sens zakupu drogiego paska w cenie 3-5 zwykłych? 0 Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów... www.mojekrajobrazy.pl Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/ Share this post Link to post Share on other sites
pazikk 1501 #15405 Posted May 9, 2022 Ktoś z forum sprzedaje dcj na OLX? 0 Share this post Link to post Share on other sites
S.Adi. 136 #15406 Posted May 9, 2022 5 godzin temu, Jasiu76 napisał(-a): Idealny na lato. Gratulacje 0 Share this post Link to post Share on other sites
Jasiu76 90 #15407 Posted May 9, 2022 Ja mam DCJ ale nie sprzedaje 0 Share this post Link to post Share on other sites
tomaliusz 23274 #15408 Posted May 9, 2022 (edited) 1 minutę temu, Jasiu76 napisał(-a): Ja mam DCJ ale nie sprzedaje Super że podzieliłeś się tą informacją Edited May 9, 2022 by tomaliusz 0 Share this post Link to post Share on other sites
TomG80 10204 #15409 Posted May 9, 2022 Pożegnalne foto - jutro opuszcza kolekcję. 6 Share this post Link to post Share on other sites
andrzejp1242 1157 #15410 Posted May 10, 2022 5 godzin temu, TomG80 napisał(-a): Pożegnalne foto - jutro opuszcza kolekcję. A "podróżnika" jeszcze masz? 0 Share this post Link to post Share on other sites
TomG80 10204 #15411 Posted May 10, 2022 A "podróżnika" jeszcze masz?Tak, jak najbardziej, leży w skrzyneczce i patrzy na światło za oknem. 0 Share this post Link to post Share on other sites
darogdansk 49 #15414 Posted May 15, 2022 No to i ja w rowerowym klimacie😀 5 Share this post Link to post Share on other sites
ahaja 14 #15416 Posted May 17, 2022 ... ino teraz to raczej czas na truskawki, czeresinki ... cytrynki to dobre na zaś ... ;-) 0 Share this post Link to post Share on other sites
jestem_w_shocku 4957 #15417 Posted May 18, 2022 21 godzin temu, ahaja napisał(-a): ... ino teraz to raczej czas na truskawki, czeresinki ... cytrynki to dobre na zaś ... 😉 Sezonowe też są 3 Jutro to dziś - tyle że jutro. Share this post Link to post Share on other sites
kornel91 93361 #15418 Posted May 18, 2022 W dniu 4.05.2022 o 15:25, Sol napisał(-a): Liczyłem, że karbony pożyją dłużej... W takim razie jaki jest sens zakupu drogiego paska w cenie 3-5 zwykłych? Pewnie nie ma ale póki jeszcze wytrzymuje to proszę. 4 Pozdrawiam Marcin/kornel91 Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos Share this post Link to post Share on other sites
Sol 7277 #15419 Posted May 19, 2022 Powiedzenie "uważaj, bo ci gumka pęknie" nabiera nowego znaczenia 0 Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów... www.mojekrajobrazy.pl Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/ Share this post Link to post Share on other sites
Louis Cypher 16071 #15420 Posted May 19, 2022 Dzisiejsze EDC 3 Share this post Link to post Share on other sites
Louis Cypher 16071 #15422 Posted May 20, 2022 (edited) 15 godzin temu, elmatero napisał(-a): Rower chyba dawno nieużywany 🤣 Edited May 20, 2022 by Louis Cypher 0 Share this post Link to post Share on other sites
mc9 1056 #15424 Posted May 21, 2022 jakiś czas temu miałem już kupować klasycznego 9400, ale przymierzyłem 3 w różnych sklepach i każdy miał słabą widoczność ekranu dość małym już kątem ale jak przeglądam ten wątek, to znowu się napalam, nawet ze słabym ekranem, ten kształt ma coś w sobie 2 Share this post Link to post Share on other sites
tommly 13140 #15425 Posted May 22, 2022 (edited) 14 godzin temu, mc9 napisał(-a): jakiś czas temu miałem już kupować klasycznego 9400, ale przymierzyłem 3 w różnych sklepach i każdy miał słabą widoczność ekranu dość małym już kątem ale jak przeglądam ten wątek, to znowu się napalam, nawet ze słabym ekranem, ten kształt ma coś w sobie Kup Romka z początków produkcji, to będziesz miał super kontrast i będziesz zadowolony, te nowe to kupa z jagód, czy jakoś tak, c'nie @tomaliusz? 😜 A tymczasem, u mnie na działce, taki sikor się zadomowił, w budce 😝 Edited May 22, 2022 by tommly 3 ..."Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu"... Dan Brown Share this post Link to post Share on other sites