Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Sportowy do 20, max 25 tys. euro.

Rekomendowane odpowiedzi

Ten "Fantomas" mi się ostatnio śni po nocach :

 

post-27475-0-14237700-1381780883_thumb.jpg

 

Kurde no za***isty jest! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz zapewne o tym zdjęciu :

 

attachicon.gifimage.jpg

 

Ma moc! :)

 

Dokładnie! :)

 

Cały czarny bardzo mi się podoba ale jak się okazuje można zmieniać paski śmiało i wygląda to świetnie. 

Ja w tym budżecie i założeniu że to bedize sportowy zegar szukałbym czegoś wyjątkowego AP jest jak najbardziej OK, ale tego Linde brałbym pod uwagę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś może o Roger Dubuis La Monegasque Chronograph ?

 

rd5-573x382.jpg

Zdjęcie i test

 

Ale chyba postawiłbym na Girard-Perregaux Chrono Hawk Ceramic o którym pisałeś:

 

Girard-Perregaux-Chrono-Hawk-Ceramic.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś może o Roger Dubuis La Monegasque Chronograph ?

 

Oczywiście, że myślałem o RD, mam nawet osobny folder na kompie poświęcony temu producentowi. Ostatecznie jednak coś mi nie pasuje w tym zegarku.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie jednak coś mi nie pasuje w tym zegarku.

 

Wcale się nie dziwię, ni to w strone klasyki ni nowoczesne - dla mnie dziwny twór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że ten Fantomas to też mocny kandydat do zagara na całe życie. Zawsze tak myślałem o nautilusie a ta wersja to naprawde konkret. Tyle że pytanie czy na sportowo vintageowo czy nowoczesnie - na tyle na ile Cię znam to doradzałbym nowocześnie a takiego patka to na 40-50 i dalsze lata życia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się zawsze PP kojarzył ze starszymi ludźmi, dlatego nigdy ta manufaktura nie była moją ulubioną. Nautilus chrono ma jednak w sobie coś że tak powiem "młodzieżowego" :)

 

Jest jeszcze Annual Calendar :

 

post-27475-0-87149000-1381784874_thumb.jpg

 

Ale chronograf chyba fajniejszy/ładniejszy. Cana tych wersji oscyluje na podobnym poziomie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chrono z klasycznych royal oaków albo perpetual? ;) Chociaż chyba chodzi Ci o coś świeższego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chrono z klasycznych royal oaków albo perpetual? ;) Chociaż chyba chodzi Ci o coś świeższego.

Wystarczy mi 15400 z klasycznych RO :) Szukam czegoś bardziej usportowionego.

 

ps. zastanawiałem się jeszcze nad wersją Leo Messi, ale kolega mi wybił ten pomysł z głowy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

padlo juz pare razy ale powtorze , GP chrono ceramiczny , ten sprzet ma wszystko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mi 15400 z klasycznych RO :) Szukam czegoś bardziej usportowionego.

 

ps. zastanawiałem się jeszcze nad wersją Leo Messi, ale kolega mi wybił ten pomysł z głowy.

 

W sumie racja :)

Ja na dzień dzisiejszy z wymienionych zegarków jestem zauroczony Linde Werdelin SpidoSpeed Chronograph - cos innego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jest najciekawsze sportowe chrono jak dla mnie chociaz seiko i to kwarc:

 

Sorry, ale straszny brzydal :) Niemniej jednak dziękuję za propozycje.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coraz przychylniej spoglądam w strone Hublotów, jest pare fajnych modeli, ale albo są za duże, albo latają na ecie :(

 

nautilus jest tak uniwersalny, ze bedzie pasowal nawet do szlafroka na basenie ;)

To prawda, rano w szlafroku na śniadanie, później w krótkich spodenkach na plaże, a wieczorem w marynarce na kolacje, i za każdym razem będzie spokojnie do wszystkiego pasował :) Wyjątkowo uniwersalny czasomierz, jest to jego niewątpliwa zaleta.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał mnie "ignoruje" chyba znudziły mu się moje propozycje co do Hublota ;)

Pewnie wstyd się przyznać,ale nie słyszałem o tej firmie,zegarek na pierwszy rzut oka ciekawy

York Fort De Lippe lub Fort De Lippe Blue Heritage


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Robert, absolutnje Cię nie ignoruje, bez takich mi tutaj proszę ;) Na temat Hublotów wypowiedziałem się powyżej. Natomiast zegarki York odpadają w przedbiegach.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Breguet Marine Chrono ?

 

post-27475-0-40297200-1381857781_thumb.jpg

 

- 42mm, koperta z białego złota, cena ok. 19 tys euro, czyli sporo tańszy od Nautilusa chrono.

 

Filmek wersji z czarną tarczą i w różowym złocie :

 

http://m.youtube.com/watch?v=xaTAr6xiDbI&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DxaTAr6xiDbI


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ok :)

Ps.

York odpadają hmm w sumie ciekawi mnie czemu? Nie znalazłem tanich modeli tej marki...
 


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

York odpadają hmm w sumie ciekawi mnie czemu?

 

Nie podobają mi się te zegarki, nie tego szukam :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko. Spora część zegarków w tej cenie, to zegarki w złocie,które nie wszystkie mi się podobają....


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie wymyślimy. Coś mi serce podpowiada, że skupie się na tych czterech zegarkach :

 

post-27475-1381864392,5628_thumb.jpg

 

post-27475-1381864402,6792_thumb.jpg

 

post-27475-1381864414,7484_thumb.jpg

 

post-27475-1381864425,6389_thumb.jpg

 

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.