Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Sportowy do 20, max 25 tys. euro.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie są na pozimie ok. 8-9 sekund, co w zupełności mi nie przeszkadza. Z tego co zaobserwowałem, to moim najdokładniejszym zegarkiem jest Rolex GMT.M II.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim najdokładniejszym jest Seiko 6306, robi 1s/dobę. 

 

A wracając do tematu, to kiedy zrobisz listę zegarków sportowych, o których jest ten temat? Dla mnie to żaden z z Twojej listy, nie ma sportowego ducha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP nie ma ? AP diver ceramic też nie ? Linde Werdelin, Ingenieur chrono racer ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartek79

 

jakie miałeś dobowe odchyłki w AP?

Ok + 15sek/doba. Dla mnie za duzo jak na tej klasy zegar. Duzo ludzi na zagranicznych forach AP tez marudzilo na dokladnosc tego mechanizmu. Regulacja skomplikowana, w PL raczej nikt tego nie zrobi dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Jeśli dysponowałbym takim budżetem hajsu to kupiłbym, któregoś z patków, zaprezentowanych tutaj. Przede wszystkim ze względu na uniwersalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie są na pozimie ok. 8-9 sekund, co w zupełności mi nie przeszkadza. Z tego co zaobserwowałem, to moim najdokładniejszym zegarkiem jest Rolex GMT.M II.

He he czyżby to był zegarek "dla mnie". Moim zdaniem zegarek za kwotę po wyżej 10k (PLN) powinien jak najdokładniej chodzić, to jedno z moich wymagań...

 

Ok + 15sek/doba. Dla mnie za duzo jak na tej klasy zegar. Duzo ludzi na zagranicznych forach AP tez marudzilo na dokladnosc tego mechanizmu. Regulacja skomplikowana, w PL raczej nikt tego nie zrobi dobrze.

To prawie tak jak mój Stanek (muszę go wyregulować)

 

Aby nie było,że nie w temacie, Michał czy przyjmujesz jeszcze propozycję,czy bierzesz pod uwagę te cztery zegarki?

 

 


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie biorę pod uwagę już żadnych innych propozycji. Będę wybierał pomiędzy ceramicznym AP + GS Hi-Beat 36000 vs. PP Nautilus Chronograph.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. :)

Czyli wchodzi "nowy" zawodnik. :)

Ja już swoje typy mam ciekawe co Ci w duszy gra :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten? tez ladna bestyjka :)

 

 

ale ja tez juz mam swój typ...

 

Bardzo ładny, niestety białego na żywo nie widziałem. Oglądałem za to wersję z czarną tarczą i nie do końca mi podszedł. Jakoś kształt koperty mi nie do końca podpasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze tylko nad wersją Nautilusa... Annual Calendar czy Chronograph ?

 

post-27475-0-29541600-1382081668_thumb.jpg

 

post-27475-0-99918200-1382081720_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie annual


Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko annual


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że chrono jest ładniejszy, ale to tylko moja skromna opinia. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono. Data w lepszym miejscu i po cholere dodatkowe komplikacje, dni tygodnia miesiace.

Ale ja jestem praktyczny i nie kupilbym zegara z funkcjami za ktore place dodatkowo a sa zbedne na codzien. Ja tego PP wzialbym tylko z data i duza sekunda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna fotka :)

 

post-27475-0-33975100-1382209453_thumb.jpg

 

Ale chyba zaczynam powolutku nie mieć wątpliwości :

 

post-27475-0-31453500-1382209506_thumb.jpg

 

post-27475-0-32668500-1382209533.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwości w kolorze?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komplikacji :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie szary, nie chrono.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.