Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Sportowy do 20, max 25 tys. euro.

Rekomendowane odpowiedzi

Producent podaje, że jest to tarcza o kolorze czarnym :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producent podaje, że jest to tarcza o kolorze czarnym :)

No to nie znam się na kolorach :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten datownik w okienkach jak dla mnie wyglada swietnie. Nie zastanawiaj sie ;)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się to podoba, nawet sam napis Patek Philippe na tarczy jest fajniejszy od wersji w chronografie. Tarcza też mi się bardziej podoba, proszę zauważyć, że jest troszeczke inna - ma grubsze, bardziej wyraziste "pasy". W chrono natomiast podobają mi się przyciski.

 

No nic, czekam teraz tylko na pokazanie się nowego AP divera ceramic w sklepach i powolutku będę podejmował decyzje. Zestawik AP DC + Grand Seiko też mnie mocno kusi :)

 

Dzięki piękne wszystkim za pomoc.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Michał Michał nad czym Ty się zastanawiasz? Król jest tylko jeden PP i do tego z tak zacnymi komplikacjami :)

Z takim budżetem jakim Ty operujesz to kupisz sobie kiedyś GSa jak będziesz szedł po bułki a uczucie posiadania na ręku Patka - bezcenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej Zbyszku od GSa kusi mnie ceramiczny AP.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał szczerze zazdroszczę takich wyborów ! Przeczytałem cały temat od deski do deski i uważam , że PP z rocznym kalendarzem będzie najlepszym wyborem chociaż gdybym na Twoim miejscu miał większy budżet to celowałbym w Richard Mille .


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dawid, dzięki za opinie. RM odpada.

 

Pzdr.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym celował w coś innego, jednak ten PP podoba mi się.

Michał,czy mogę wiedzieć ile kosztuje GS? Nie znalazłem info w necie(pewno źle szukałem..) jak możesz napisz na prv.

 

ps.

Zauważyłem,że tarcza jest inna :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten PP mi się nie podoba, ale jeśli już miałbym wybrać z tych dwóch wersji to zdecydowanie szary. Osobiscie w tym budżecie spełniłbym swoje marzenie i kupił Hublota King Power Ayrton Senna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał widzę, że celujesz coraz to w bardziej TOPowe modele, może więc warto skonsolidować swoje środki i spełnić swoje marzenie:

 

238923823422903267_bb5103a098c6.jpeg

movement.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kuś diable rogaty :D Mam ostatnio tym podobne myśli, choć nie jestem pewien, czy sumienie by mi pozwoliło na takie szaleństwo. Pozatym wkleiłeś wersje Striking Zeitwerka, która kosztuje ok. 80 tysięcy euro, a to już absolutnie nie moja półka :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale np. gdyby ten zegarek był mniejszy, to bym się mocno zastanawiał :

 

post-27475-0-50600400-1382296102.jpg

 

Przeokrutnie mi się podoba :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co gdzieś wyczytałem to 50 tys. $

 

EDIT : przepraszam, tyle kosztuje wersja w złocie, wersja w platynie kosztuje 78 tysięcy chf. - chore pieniądze, mogę sobie tylko pomarzyć :) Zegar moim zdaniem zjawiskowy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kuś diable rogaty :D Mam ostatnio tym podobne myśli, choć nie jestem pewien, czy sumienie by mi pozwoliło na takie szaleństwo. Pozatym wkleiłeś wersje Striking Zeitwerka, która kosztuje ok. 80 tysięcy euro, a to już absolutnie nie moja półka :)

 

Na sumienie to jest sposób, kupujesz dobrą Whisky i po sprawie (sumieniu). ;)

Ale chyba jest Zeitewerk za cos ok. 180tys. zł minus do tego dobry rabat i myślę, że cenna powinna zacząć być konkurencyjna do Patka.

Osobiście jednak ja został bym przy Patku jak dla mnie jest to zegarek kompletny i idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowego Zeitwerka można wyrwać już za ok. 40 tys. euro. Ja sobie ustaliłem górny pułap trzy dychy i jest to na dzień dzisiejszy max maxów ile mogę wydać na zegarek :)

 

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - jak długo Patek będzie produkował ten model, bo nie chciałbym żeby się okazało, że dajmy na to bym się zdecydował na ten zegarek i fizycznie go nabył, a PP wypuści w nadchodzącym roku nowy model tego Nautilusa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku Patka to model, który przestaje być produkowany często zyskuje na wartości w stosunku do modeli w ciągłej produkcji. 

Podstawowego Zeitwerka można wyrwać już za ok. 40 tys. euro. Ja sobie ustaliłem górny pułap trzy dychy i jest to max maxów ile mogę wydać na zegarek :)

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - jak długo Patek będzie produkował ten model, bo nie chciałbym żeby się okazało, że dajmy na to bym się zdecydował na ten zegarek i fizycznie go nabył, a PP wypuści w nadchodzącym roku nowy model tego Nautilusa.


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego sprawę, ale ja poprostu lubię mieć model z aktualnej produkcji. Takie tam moje fanaberie ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz tego Patka to Cie zabije!!! ;)

powaznie-kupuj i nawet sie nie zastanawiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu wtedy się do mnie pofatygujesz ;)

 

Jest PP w Galway?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa jasne.PP VC i AP wszystko jest...w necie :P

ja sie do Ciebie wybiore jak mi dzieci podrosna :P czyli za rok :) chociaz jak kupisz PP mojeo idealnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to Rolexa, Breitlinga, Omegę, itd. tam macie ;) W Dublinie niestety też nie ma akurat tych egzemplarzy PP, które chciałbym zobaczyć - będę musiał się gdzieś przelecieć na przymiarkę.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W między czasie pojawiła się nowa recka divera w cermice :

 

http://www.ablogtowatch.com/audemars-piguet-royal-oak-offshore-diver-ceramic-watch-review/

 

Strasznie się nie mogę doczekać przymiarki tego zegarka :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.