Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TIK TAK

Wybór tarczy do projektu Davosa Chrono


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie nr 2 i 3 są wielokrotnego wyboru.

 

Tutaj tylko głosujemy.

Dyskusja odbywa się tutaj:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/96635-davosa-chrono-jako-zegarek-klubowy-2015/

 

 

 

4scq.jpg

 

 

755l.jpg

 

 

 

 

okcq.jpg

 

Na bazie Pilota:

 

jrm9.jpg

h530.jpg


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaglosowałem na projekt na bazie WT. Kolor i data w zasadzie obojętne aczkolwiek priorytet chyba jednak niebieski nr 6.

Paweł dałeś tylko wersje sprzed modyfikacji tarfzy i pieścienia, john. doe wrzucil poprawioną , ostatniąwersję, cyba nr 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd na tym etapie powinien być taki. Do przegłosowania wersje w ankiecie.

 

4scq.jpg


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie ten, mam nadzieję, że wygra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John.de  mógłbyś umieścić projekt nr 21 niebieski z wersją daty ,,3 dniową,, i dodatkowo z okienkiem daty ,,okrąglym 1 dniowym,,

Byłoby wiadomo o czym rozmawiamy ,bo to oczy kupują.

 

Tak samo przykładowo wykorzystać projekt nr ,,5 ,, ,,18,, przerobić go, wedle standartu z projektu ,,21,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

data

l7ap.jpg

 

Tak samo przykładowo wykorzystać projekt nr ,,5 ,, ,,18,, przerobić go, wedle standartu z projektu ,,21,,

ale tego kompletnie nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

data

l7ap.jpg

 

ale tego kompletnie nie rozumiem

 

 

 

Wedle założeń tego projektu kolorystycznego ,,21,,  co zrobiłeś powyżej ( czyli kolor tarczy     /niebiesko -srebrny obwód/niebieska tarcza)) :

 

- zaprezentować projekt nr ,,5, czyli Czarny z niebieskim totalizatorem na godzinie 9

(analogicznie czarno/srebrny obwód -czarna tarcza)

 

- zaprezentować projekt nr ,,18, czyli Srebrny z czarnymi totalizatorami

(analogicznie srebrno -czarny obwód -srebrna tarcza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam propozycję aby do czasu zakończenia ankiety zaprzestać tworzenia nowych wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam propozycję aby do czasu zakończenia ankiety zaprzestać tworzenia nowych wersji

Zdecydowanie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 21 jest naprawdę ciekawa. Można by jeszcze pobawić się tarczami totalizatora (np ciemny niebieski w środku a srebrny na zewnątrz - ale nie wiem czy to nie za bardzo "zamiesza" ten zegar).

Tak prawdę powiedziawszy niewiele już bym ruszał bo fajny zegar wyszedł...

 

Szkoda trochę, że wygra niebieski. Chociaż jest świetny ale fajnie byłoby coś trochę bardziej oryginalnego otrzymać np brąz lub zieleń. 

 

Jeszcze mała edyta: jeśli projekt będzie zmierzał w kierunku w którym zmierza to na pewno się na niego piszę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wygrywa niebieski... W sumie projekt w tym kolorze niewiele różni się od World travelera - imo, kolejne niebieskie chrono... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wygrywa niebieski bo z tych w zasadzie jest najładniejszy i zreszta na takiego ja tez się pisze. Ale w drugim wątku john. doe zrobił w końcu projekt zblizony do Orisa i Chronoswissa z zielonymi dodatkiami ( mnie cała tarczą)

 

n2uk.jpg

 

Wg mnie jest świetny a do tego z pewnością jest to rzadsze zestawienie niż niebieski, którego można dostać w Davosie, Eposie, Hamiltonie, ML i wielu innych. Prosze, rozważcie na nowo ankietę, może pójdziemy w tym kierunku bo mielibyśmy zegarek nietuzinkowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 nietuzinkowy :wub:


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony jest kapitalny , niebieski jest mocno oklepany - choć naturalnie też jest fajny.

Można jeszcze ewentualnie gdzieś dodać troszku zielonego na tarczy ale bez tego juz jest kozak

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym piszę. Niebieski jest zarąbiasty ale w sumie po prostu kolor oklepany. O takim zestawieniu pisałem już od poczatku i wg mnie to byłaby bomba i duże prawdopodobieństwo, że nie zobaczy się nic takiego/podobnego na ręku innej osoby. A przeciez o to chodzi w limitce :)

Tak więc zmieniam priorytet mimo, że nie ma tej wersji w ankiecie. Mój głos w pierwszej kolejności na mniej więcej takie zestawienie -  srebrny/szary/antracytowy/czarny z zielonymi dodatkami. Panowie chętni na taki zegarek dawac glos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony jest kapitalny , niebieski jest mocno oklepany - choć naturalnie też jest fajny.

Można jeszcze ewentualnie gdzieś dodać troszku zielonego na tarczy ale bez tego juz jest kozak

Pozdro

Też tak uważam, pisałem o tym w tym drugim temacie aby john.doe coś tak jeszcze dodał, np. pasek z zielonym przeszyciem jak tej kwarcowej

davosaracelegendgreen2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda się zrobić coś nietuzinkowego - brąz z turkusem (25) , zielony, brązowy czy szaro-jakiśtam to ja chyba też bym się zapisał. Niebieskich zegarków na rynku do wyboru bez liku więc co to za limitka?


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ankieta zawiera nie tylko wybór formatu tarczy, ale i jej koloru to proponuję mały test wyobraźni. Brązowa tarcza klasycznego pilota jak w 14. (może w troszkę innym odcieniu niż poniżej, ale to detal) plus jakieś szalone wskazówki/indeksy - np. takie jak w 25., ale można rozważyć inne "odważne" kolory

 


 

Nie po to zastanawiamy się nad limitką by powstał kolejny niebiesko-srebrny zegarek. Takich nie brakuje. 

 

Na bazie Pilota:

 

jrm9.jpg

 


rcyd.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie stać mnie na taki wydatek. Ale 24 i 25 są super. Takich zegarków na rynku jest mało. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł. Proszę zmień ankietę, poprzestańmy na wyborze  stylu tarczy a do kolorów powrócmy w nowej bo odd jej założenia powstały nowe projekty jak np. braż z turkusem czy szary z zielonym i kilka osób uważa, że za fajne być może i te ( np. ja sam) które już oddały glos.

Wybierzmy najpierw typ zegarka a kolorki od nowa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jeszcze raz. Niebieski piekny ale te

 

n2uk.jpg

 

 

67776194154LS_thumb_600_800.jpg

 

 

 

chronoswiss-pacific-green.jpg

 

ale te czad!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego taki mniej więcej pasek z zielonym przeszyciem

 

1595_41_41_1209.jpg

 

 

 

 

 

 

Blancpain+Fifty+Fathoms+Tribute+To+Fifty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, dyskutujemy nie w tym wątku :)

Zmieniłem ankietę. Wyrzuciłem na razie kolorystykę. Jest czas jeszcze a i kolorystyczne perełki wychodzą.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.