Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kk1

L2.673.4.51.7 ETA2824 oraz luminor panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W przyszłym tygodniu jestem w hong kongu, mojej przyjaciółki znajomy sprzedaje zegarki powystawowe, zazwyczaj modele, których się nawet nie podrabia (chyba..). Mam okazję kupić tego longinesa za jedyne 2 tyś pln, razem z dokumentami oraz luminor'a w podobnej cenie. zdjęcia trochę słabej jakości, ale może coś będzie widać.

post-60594-0-96182100-1387923872_thumb.jpg

post-60594-0-23083400-1387923874_thumb.jpg

post-60594-0-97553600-1387923876_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jeszcze tego luminora za 2 tysiące. I świstaka który Ci go na drogę w sreberko zawinie :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor na rękę a pudło pocztą do kraju :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem do pudła ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twojej przyjaciółki znajomy chce Ciebie wydymać w tyłek i chce żebyś mu za to zapłacił 2000zł.

Pozostaje pytanie, czy taki układ Tobie odpowiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos. Tyłek:

post-6402-0-49660600-1387924946_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, w tym luminorze powyżej tył trochę nie pasuje, ale w  longinesie i w następnym modelu jest ok, chyb PAM386

post-60594-0-67048300-1387925507_thumb.jpg

post-60594-0-07045900-1387925509_thumb.jpg

post-60594-0-01064800-1387925513_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należałoby zadać sobie jedno, acz zasadnicze pytanie: jaki biznes ma ten gościu sprzedając zegarek wart 10.000 zł za ok. 1/5 ceny?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedając podroby za 2 kafle juz jakiś zysk ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, kupuję w HK. W mieście, gdzie jest największa liczba sklepów LV i jedna z największej sieci Tissotów, ceny są trochę inne, a tym bardziej używek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze niższe podróbek. Właśnie. Trafia się dobry przykład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, żeby nie pisać źródła, bo będzie stereotypowo :rolleyes:. Nie rozumiesz, tutaj porsche z salonu nie kosztuje 300 tyś, a niecałe 100 i to nie jest luksus. skupmy się na zdjęciach ;). Zegarek jest powystawowy, dotykało go masa ludzi, w Polsce towar z wystawy też schodzi kilka/kilkakrotnie taniej, np. telewizory B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staaaary, nie zrozumiałeś ironii :D nie chodzi o pochodzenie, ale jak patrzę chociażby na tego białego 'paneraja' to szukam kosza, żeby zwrócić wigilijne potrawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znawca na pewno nie jestem ale powystawowe egzemplarze powinny kosztowac kilka-kilkanascie tysiecy skad by nie byly, za 2 tysiace to wydaje sie nieprawdopodobne. no ale zawsze mozna kupic i podeslac do panerai na sprawdzenie autentycznosci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok skoro jeszcze nie rozumiesz to wytłumaczę w ten sposób.

Masz zegarek, który możesz sprzedać za kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy. Sprzedajesz go za 2 tysiące czy za 20 tysięcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kk1 - nie licz na to,że czegoś się nie podrabia.Podrabia się wszystko, nawet plastikowe zegarki za 50 euro (oryginał) :D


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takie Paneraie nie musisz jechać na koniec świata,u nas kupisz takie do 100 euro :) te które pokazałeś to są zwykłe FEJKI :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok skoro jeszcze nie rozumiesz to wytłumaczę w ten sposób.

Masz zegarek, który możesz sprzedać za kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy. Sprzedajesz go za 2 tysiące czy za 20 tysięcy?

Oczywiscie sprzedaje go za 2 k pln i jestem kilkanaście/kilkadziesiąt tys. pln w plecy . Co tam nie stać mnie :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wahnik podrobili ;) Mechanizm w tych 'Paneraiach' to chiński ST-25. Paneraia jeszzce kryzys nie przycisnął tak mocno, zeby jak Adriatica Sea-Gull'e montować, znaczy - podróba. A ta biała to już niskich lotów. Co do Longineska... To z Twoich zdjęć ma napis na deklu jakby go baca kozikiem wystrugał na moje - dość niewprawne, przycnaję - oko ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, żeby nie pisać źródła, bo będzie stereotypowo :rolleyes:. Nie rozumiesz, tutaj porsche z salonu nie kosztuje 300 tyś, a niecałe 100 i to nie jest luksus. skupmy się na zdjęciach ;). Zegarek jest powystawowy, dotykało go masa ludzi, w Polsce towar z wystawy też schodzi kilka/kilkakrotnie taniej, np. telewizory B)

Podaj mi adres tego salonu Porsche, bo dość często jestem w HK, ale w takiej cenie Porsche nie widziałem - http://www.porsche.com/pap/_hong-kong_/. Wychodzi, że w Polsce te auta są tańsze  <_< http://www.porsche.pl/cennik_samochodow_porsche/cennik_ogolny

Nie uwierzę w "super cenę" zegarka z górnej półki, tak po prostu, do tego w Azji. Chyba, że... jest to zegarek "powystawowy", bo był w jakimś salonie na wystawie i bez wiedzy właściciela z niej zniknął. Hongkong słynie z obrotu takimi przedmiotami, zbieranymi zwłaszcza w Azji Południowo-Wschodniej  :ph34r:


"Do or do not. There is no try" - Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, żeby nie pisać źródła,

 

Szkoda, że zamazałeś źródło, bo jestem napalony na taką okazję i bym sprzątnął Ci sprzed nosa wszystkie 3. Tak na  szybko policzyłem, że wydając 6 000 zarobił bym 45000 - a czterdzieściięćtysięcy piechotą nie chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.