Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nabyłem ostanio Certinę DS-1 z czarną tarczą od jednego z forumowych kolegów. Zegarek świetny. Bardzo mi się podoba i świetnie leży na nadgarstku. Chciałbym jednk wymienić branasoletę na pasek. Rozważam zarówno brąz jak i czarny. Jakieś rekomendacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jednk wymienić branasoletę na pasek. Rozważam zarówno brąz jak i czarny. Jakieś rekomendacje?

Zajrzyj tutaj --> http://zegarkiclub.pl/forum/forum/70-paski-i-akcesoria-zegarkowe/

 

Jeden z tematów prowadzi Bartekk. Zamówiłem u niego czarnego kajmana. Może i Ciebie zainteresuje jakaś jego praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie powinienem raczej w Vintage się pytać, ale zadam pytanie tutaj, czy Certina Diamaster jest zegarkiem, który warto nabyć? I jeśli tak, to za jaką kwotę?( tak, wiem, wiem, że nie wyceniamy tutaj zegarków, ale ja proszę tylko o określenie pułapu cenowego, bo nigdzie takiej nie znajde)

Edytowane przez papax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj tutaj --> http://zegarkiclub.pl/forum/forum/70-paski-i-akcesoria-zegarkowe/

 

Jeden z tematów prowadzi Bartekk. Zamówiłem u niego czarnego kajmana. Może i Ciebie zainteresuje jakaś jego praca.

 

Ok, dzięki. Właśnie coś z Bartka paskowej twórczości wybrałem i złożyłem zamówienie. Już nie mogę się doczekać  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tez moge cos dodac do watku milosnikow Certiny, bo niedawno nabylem :)

 

Patrząc na Twoją certinkę coraz bardziej chce mi się mieć divera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna posiadam czarną DS-1 i poważnie rozważam zakup kolejnego modelu w innym kolorze tak bardzo przypadł mi do gustu. Kolejny miałby być z jasna tarcza, troche bardziej elegancki.

 

Posiada ktoś z was może DS-1 z biała tarcza i PVD w kolorze różowego złota? Dokładnie ten model 8384ac4a9198490136eea68501971a7c.jpg

 

Chodzi mi o powłokę PVD czy nie wyciera sie zbyt szybko? I jak ogólne wrażenia?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to miałby być zegarek niezbyt często noszony to bym się nie przejmował.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, ze wolałbym nie bać sie go zalozyc cześciej ze względu na słabej jakości PVD.

 

No i jeszcze jedno z tego co widać na zdjęciach tarcza ma szlif słoneczny, prawda? Czy to tylko złudzenie?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam różowe złoto z czarną tarczą. Mam go od marca tego roku i niestety trudno mi powiedzieć coś o problemach z jakością powłoki. Jeśli chodzi o tarczę, to nie jest złudzenie.

A pomysł z kolekcjonowaniem innych wersji kolorystycznych DS1 też zakiełkował w mojej głowie :)

Świetny zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super. Idealnie byłoby Limited Edition mieć w swojej kolekcji, ale z tego co kiedyś szukałem to raczej już niedostępne. No nic, święta niedługo więc może uda się kolejnego DS-1 z tej okazji nabyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem szanowni koledzy!

Chciałbym dołączyć do tego zacnego klubu miłośników Cytrynek  ;) Wpisowym niech będzie fotka mojej przepięknej, najukochańszej, klasycznej DS-1. 

 

Certina DS-1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przydarzyło mi się nieszczęście i zahaczyłem zegarkiem o wylewkę baterii wannowej czego efektem są dwie wgniotki na lewym uchu koperty :(.Chciałbym się tym nie przejmować ale jak spoglądam na moją Certinkę, widzę jaką zadałem jej ranę. Mam dylemat, zostawić czy próbować naprawiać. Rysy na kopercie powstają szybko i licznie ale przed wgniotką mogłem uchronić zegareczek...Panowie, pomóżcie...

post-65717-0-97916800-1415816612_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym zostawił. Sam nie raz tak miałem, boli podobnie jak pierwsza rysa na nowym aucie ale chyba pozostaje nauczyć się z tym żyć. Mimo wszystko trzeba pamiętać, że rzeczy są dla nas nie odwrotnie. Tak czy inaczej łącze się w bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dołączyć do tego zacnego klubu miłośników Cytrynek  ;) Wpisowym niech będzie fotka mojej przepięknej, najukochańszej, klasycznej DS-1. 

Ten sekundnik to oryginalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak. Przynajmniej taki powinien byc;-) Po czym wnioskujesz, że może nie być oryginalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory widziałem DS-1 tylko z prostym sekundnikiem. Jaki numer referencyjny ma ten model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz nie jestem w stanie sprawdzić, dopiero po powrocie do domu mogę to zrobić. Nie za bardzo rozumiem o co chodzi Ci z "prostym" sekundnikiem. O to, że wskazówka sekundowa jest zwężena ku końcowi? Jeśli tak to przyznam, że ja nie znam w takim razie DS-1, w której jest inaczej;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taka sama jest na moim zdjęciu, albo mam niezidentyfikowany problem ze wzrokiem:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Jezu, to się światło tak odbija. Masakracja. :) Za pięć dni odbieram okulary, więc jestem usprawiedliwiony. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Jezu, to się światło tak odbija. Masakracja. :) Za pięć dni odbieram okulary, więc jestem usprawiedliwiony. :)

:-D Ufff... Już myslalem, ze mój wzrok całkowicie się posypal. Szukałem różnicy dobre 10 minut:-) Rzeczywiście wskazówka z taką biała kropka nie jest zbyt często spotykana w Ds-1, do tego bylaby okropnie brzydka:-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też coś dorzuce. W sumie to mam słabość do Certin z lat 60, 70 i 80. Jeden tylko dwuletni rodzyn w towarzystwie :D

 

2vbwtpk.jpg

 

fod3xu.jpg


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.