Bachi 2 #351 Posted February 26, 2015 Witajcie! Jak się sprawdzają ds'ki? Ile się zegarki spóźniają/spieszą na dobę?BTW Bardzo ładnie komponuje się biała Certina z brązowym skórzanym paskiem-klasa! 0 Share this post Link to post Share on other sites
mgoralos 2 #352 Posted February 26, 2015 Temat odchyłek już przerabialiśmy parę stron wcześniej 0 Share this post Link to post Share on other sites
radekglaz 55 #353 Posted February 26, 2015 Witajcie! Jak się sprawdzają ds'ki? Ile się zegarki spóźniają/spieszą na dobę?BTW Bardzo ładnie komponuje się biała Certina z brązowym skórzanym paskiem-klasa! To zależy od danego egzemplarza...Mój np robi średnio +2s na dobę 0 Share this post Link to post Share on other sites
ptaku 102 #354 Posted February 26, 2015 Moj robi okolo 20s/doba 0 Share this post Link to post Share on other sites
swierszczu 2841 #355 Posted February 26, 2015 Dlatego białe są fajniejsze http://i61.tinypic.com/29libl4.jpg Amen:) img]Gdyby ds1 miala te 4mm wiecej bez koronki to w tej wersji nie mialaby konkurentow. Super 0 O i T Share this post Link to post Share on other sites
ptaku 102 #356 Posted February 26, 2015 Co ludzie widza w zegarkach 44mm i wecej przeciez to sa juz male budziki, az taka jest potrzeba zeby pokazac wszystkim jaki ma sie zegarek ze musi byc taki wielki? 0 Share this post Link to post Share on other sites
swierszczu 2841 #357 Posted February 26, 2015 Jeden lubi blondynki drugi brunetki a trzeciemu podobaja sie rude. A wiesz dlaczego? 0 O i T Share this post Link to post Share on other sites
ptaku 102 #358 Posted February 26, 2015 Fakt sa rozne gusta sa tez tacy co lubia grube kajdany na szyjach. 0 Share this post Link to post Share on other sites
swierszczu 2841 #359 Posted February 26, 2015 A to juz ich problem, nie moj 0 O i T Share this post Link to post Share on other sites
murcins 36010 #360 Posted February 26, 2015 Ja tam preferuję romiar 41mm i wyżej ale bez przesady (patrz Diesel) Poniżej 40mm po prostu kiepsko prezentują się na moim nadgarstku Oto moja Certinka 1 Share this post Link to post Share on other sites
radekglaz 55 #361 Posted February 26, 2015 DS1 ma 39mm, ale wygląda na 40mm lub 41mm. To dlatego, że nie ma bezela a tarcza zajmuje praktycznie 95% koperty co wizualnie powiększa zegarek.Przed zakupem obawiałem się tych 39mm, wcześniej nie miałem okazji przymierzyć, ale okazało się że rozmiar jest idealny na mój nadgarstek 18,5cm. RG 0 Share this post Link to post Share on other sites
murcins 36010 #362 Posted February 26, 2015 Muszę sobie przymierzyć gdzieś w salonie DS1 bo nie ukrywam,że podoba mi się bardzo a nadgarstek mam taki sam więc może się skuszę 0 Share this post Link to post Share on other sites
pytam 9 #363 Posted February 26, 2015 A który model polecacie na mały nadgarstek? 0 Share this post Link to post Share on other sites
radekglaz 55 #364 Posted February 26, 2015 (edited) DS1 ma 39mm więc mniejszego nie znajdziesz: no chyba że Caimano... Edited February 26, 2015 by radekglaz 0 Share this post Link to post Share on other sites
Bachi 2 #365 Posted February 27, 2015 Pytałem o dokładność chodu, gdyż sam nabyłem DS 1 Powermatic z certyfikatem chronometru. W wolnej chwili wrzucę fotkę. 0 Share this post Link to post Share on other sites
mgoralos 2 #366 Posted February 27, 2015 @Bachi, no i jaką odchyłkę łapie Twój chronometr? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Bachi 2 #367 Posted February 27, 2015 Mam go od niedzieli i na chwilę obecną spóźnia się 2 sekundy. Nie spodziewałem się tak dobrze ustawionego werku. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Bachi 2 #368 Posted March 2, 2015 Tak jak obiecałem, wrzucam zrobione na szybko zdjęcie mojej Cytrynki. Zdjęcie robione na szybko telefonem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 1 Share this post Link to post Share on other sites
murcins 36010 #369 Posted March 2, 2015 Nowy nabytek 2 Share this post Link to post Share on other sites
Sachem 3 #370 Posted March 2, 2015 murcins gratulacje. Jest to jedna z nielicznych Cytrynek która mi się podoba. 0 Rem tene, verba sequentur. Share this post Link to post Share on other sites
murcins 36010 #371 Posted March 2, 2015 murcins gratulacje. Jest to jedna z nielicznych Cytrynek która mi się podoba.No musiałem go mieć Jeszcze w ciemności 1 Share this post Link to post Share on other sites
Sachem 3 #372 Posted March 2, 2015 Coś czuję, że niedługo będę miał ciche dni :-) jak to cacko przywlekę do domu :-) 0 Rem tene, verba sequentur. Share this post Link to post Share on other sites
elliotek 2 #373 Posted March 2, 2015 Nowy nabytek Już za nią tęsknie:)) 0 Share this post Link to post Share on other sites
murcins 36010 #374 Posted March 2, 2015 Coś czuję, że niedługo będę miał ciche dni :-) jak to cacko przywlekę do domu :-)Zawsze można powiedzieć, że coś za jakiś czas sprzedasz w ramach nowego zakupu aż...sprawa ucichnie 0 Share this post Link to post Share on other sites
Sachem 3 #375 Posted March 2, 2015 Zawsze można powiedzieć, że coś za jakiś czas sprzedasz w ramach nowego zakupu aż...sprawa ucichnie Albo wyślę szanowną małżonkę na większe ciuchowo-bucikowe zakupy :-) i złagodnieje :-)) 0 Rem tene, verba sequentur. Share this post Link to post Share on other sites