Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich,

 

Chciałbym się oficjalnie przywitać z wszystkimi posiadaczami cytrynek i pochwalić się swoimi nabytkami :-)

 

Certina DS Powermatic Ole Einar Bjørndalen:

Zdjęcia

 

Certina DS 2 Chrono:

Zdjęcia

 

Plus zegareczki żony :-)

 

Certina DS Prime:

Zdjęcia

 

Certina DS Podium:

Zdjęcia

 

Wysłane z gaśnicy przy użyciu Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo wyślę szanowną małżonkę na większe ciuchowo-bucikowe zakupy :-) i złagodnieje :-))

Też dobre rozwiązanie :D

 

wjtk Też brałem pod uwagę DS 2 Chrono :) Te zielone akcenty bardzo ładnie się prezentują 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też dobre rozwiązanie :D

wjtk Też brałem pod uwagę DS 2 Chrono :) Te zielone akcenty bardzo ładnie się prezentują

Te zielone indeksy są super, nadają uroku temu zegarkowi :-)

 

Wysłane z gaśnicy przy użyciu Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładne Cytrynki wjtk! Szczególnie limitka na Powermatic. Sam o takiej myślałem, ale ostatecznie wybrałem chronometer. Graty!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeszcze się pochwałę fotkami mojej DS'ki

d4e326947183ba0e6357dfa5e05e57ce.jpg5ace29767ffd43813a517c0dec579dd0.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Graty, super wersja.


Instagram.com/horlobby.watches

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki! Bardzo mnie cieszy Cytrynka. Staranne wykonanie i ponadczasowy design sprawiają, że jest to zegarek na każdą okazję. Dodatkową radość sprawia mi precyzja chodu. Jeszcze go nie przestawiałem, gdyż nie było takiej potrzeby:)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by Bachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dziś dzień zegarek bez zmian, spóźnia się 2 sekundy. Czary jakieś ;)

Edited by Bachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładne chrono Mikołaj. Niech się dobrze nosi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja się pochwalę moja cytrynką. Jeszcze czekam na dwa paseczki zamówione na forum . Brązowa skórka z  i  Rona z czerwonym paskiem.Pozdrawiam

post-76487-0-25012800-1426659530_thumb.jpg

post-76487-0-61568000-1426659535_thumb.jpg

post-76487-0-48011200-1426659540_thumb.jpg

post-76487-0-26173900-1426659548.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę Wam powiedzieć, że radość na mojej twarzy pojawia się, kiedy widzę powiększający się klub Certinek :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja dołączyłem do klubu przed wczoraj z ds action Blue :) fotek jeszcze nie mam gdyż czasu brak. Jestem bardzo zadowolony z nabytku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja się pochwalę moja cytrynką. Jeszcze czekam na dwa paseczki zamówione na forum . Brązowa skórka z  i  Rona z czerwonym paskiem.Pozdrawiam

 

Bardzo fajna ta Cytryna. Jedyny minus to bezel, który dość łatwo zarysować. Czy ktoś mi przypomni z czego on jest wykonany?

Aż się prosi tutaj o ceramikę... Wtedy zegarek byłby niezniszczalny.

 

RG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bezel jest akrylowy, aby pod nim można było zrobić luminove od 0 do 20. Najlepiej szafir by się sprawdzil, ale to juz nie w tej cenie.


Instagram.com/horlobby.watches

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja coś wrzucę choć to nie nowość :)

 

DSC_0324.jpg

 

 

DSC_0323.jpg

 

Piękne zdjęcia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja się pochwalę moja cytrynką. Jeszcze czekam na dwa paseczki zamówione na forum . Brązowa skórka z i Rona z czerwonym paskiem.Pozdrawiam

Bardzo ładny diver! Fajne wykonanie. Pozazdrościć;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna ta Cytryna. Jedyny minus to bezel, który dość łatwo zarysować. Czy ktoś mi przypomni z czego on jest wykonany?

Aż się prosi tutaj o ceramikę... Wtedy zegarek byłby niezniszczalny.

 

RG

dzięki jak na razie super się nosi i mama nadzieję że szybko się nie porysuje.POZDRAWIAM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.