Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Agnieszka BJ

CYMA rok 1900 - pytanie o cenę

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo, chciałam spytać o cenę tego oto zegarka:


Zegarek działa.


Brak trzech "paseczków" oznaczających godzinę 3, 7, 11, jednej wskazówki, "sekundnika".


 


post-70693-0-24482000-1395761475_thumb.jpg


 


Rok 1900. Numerowany. Opis pod kopertą - Grand Prix Paris 1900. Zenith.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum nie prowadzi wyceny.

Czytaj regulamin.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że niektórzy niby potrafią pisać a zarazem nie posiadają umiejętności czytania ze zrozumieniem...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto podpiąć takie tematy pt. "Wycena zegarków" w tym dziale i w "zapytaniach przed zakupem". A w treści grzecznie napisać, że nie wycen jednak się tu nie wykonuje, a jak ktoś sobie takowej życzy, to najtańszym sposobem jest allegro i zaporowa cena minimalna? Bo pytań o wycenę z dnia na dzień robi się coraz więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto podpiąć takie tematy pt. "Wycena zegarków" w tym dziale i w "zapytaniach przed zakupem". A w treści grzecznie napisać, że nie wycen jednak się tu nie wykonuje, a jak ktoś sobie takowej życzy, to najtańszym sposobem jest allegro i zaporowa cena minimalna? Bo pytań o wycenę z dnia na dzień robi się coraz więcej.

Załatwione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto podpiąć takie tematy pt. "Wycena zegarków" w tym dziale i w "zapytaniach przed zakupem". A w treści grzecznie napisać, że nie wycen jednak się tu nie wykonuje, a jak ktoś sobie takowej życzy, to najtańszym sposobem jest allegro i zaporowa cena minimalna? Bo pytań o wycenę z dnia na dzień robi się coraz więcej.

 

A to to co ?:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/44925-wycena-zegarkow/

O takiej błahostce jak regulamin zaakceptowany przez pytaczkę dzisiaj o 16:16 nie wspomnę.

Jak się wydaje, jakimś rozwiązaniem byłoby wprowadzenie okresu próbnego, bez możliwości pisania postów i zakładania tematów poza działem przywitań. Tym sposobem zmniejszylibyśmy liczbę takich tematów o jakieś 0,01 % :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ten temat Kaido2 przeoczyłem ;). Ale ten ODV w ogólnej części też się przyda. Tam bardziej rzuca się to w oczy. Regulaminy mało kto czyta, niestety. Co do okresu próbnego, to jestem przeciwny, bo odstrzeliwuje "sensowne" pytania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Piotr, to napisał jakiś " Gość_" raczej nie ważny , a więc kto na to zwracałby uwagę? Chyba tylko desperat który przeczyta cały internet.

 

Co do rzeczonego zegarka to to nawet nie jest Cyma, zatem podróba? ;) No temat ewidentnie do Kosza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Piotr, to napisał jakiś " Gość_" raczej nie ważny , a więc kto na to zwracałby uwagę? Chyba tylko desperat który przeczyta cały internet.

 

Co do rzeczonego zegarka to to nawet nie jest Cyma, zatem podróba? ;) No temat ewidentnie do Kosza :D

Oj tam, przeczytane już miałem, nie podświetlone, to nie zwróciłem uwagi. Tak często tu zaglądam, że nie zwracam już uwagi na stałe elementy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero czytam, jednak żadnych horrorów z tego niebędzie. A pisałem co wyżej z myślą o Piotrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka z wyceną to walka z wiatrakami.

Chociaż niektórzy napisali kilkaset postów "zegarków nie wyceniamy", więc jakiś plus jest :lol:

Agnieszka - ja Ci go wycenię. W tym stanie ten składak z nieznanym mechanizmem wart jest piwo. Tyle bym zaryzykował licząc na mechanizm zenitha w środku.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Wojtas79
      Cześć,
       
      poniżej zdjęcia starej Cymy, wygląda mi na pasówkę, data produkcji pewnie około 1920 roku. Chciałbym się dowiedzieć czy mechanizm to CYMA (trochę nie wygląda), jedyna sygnatura to MK. Wiecie może co to za producent i może coś więcej o tym zegarku.
      Dzięki.
       
      Pozdrawiam



    • Przez T Atomicus
      Coś takiego znalazłem w rodzinnej szufladzie. 
      Czy coś z tym można zrobić? Poza patrzeniem, rzecz jasna.
    • Przez Krystian19025
      Witam, niedawno znalazłem taki zegarek jak na zdjęciu czy mógłby mi ktoś coś więcej powiedzieć na temat tego zegarka?
       
      Wygląda na to że tarcza została zmieniona (wg mnie oczywiście) i aktualnie jest od zegarka cyma, w środku jest mechanizm firmy movado oraz numery seryjne.
      Niestety nic nie znalazłem po numerach seryjnych. 
       
      Czy ma ktoś wiedzę na temat tego zegarka?






    • Przez Kraft
      Witajcie,
      pytanko takie: Cyma, przedwojenny naręczny, który dawno, dawno temu zegarmistrz określił jako "rapaport, lata 30-te". Tarcza dwukolorowa z pasem, subsekunda - bardzo przepraszam, ale w tej chwili nie jestem w stanie wkleić zdjęć.
      Co oznacza to "rapaport"? Ktoś zetknął się z takim określeniem?
    • Przez Zegarson
      Witam,
      Jestem posiadaczem zegarka CYMA
      Czy może mi ktoś coś o nim powiedzieć?
      Z informacji które posiadam to zegarek ma rubinowy środek.
      WIem że stan jest zły.
       
      Dziękuję za każdą pomoc.
       
      Jeżeli potrzebne będą jeszcze jakieś zdjęcia to dodam.
       
      Załączniki
       


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.