Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Skończył się 162+ poczta. Dużo i niedużo. Dobrze że go nie widziałem bo może by podkusiło. Szukam takiego ale nie pilnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z ilu zegarków to poskładał?werk i wskazówki to chyba kama,tarcza wiadomo,a koperta to już lata 70/80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijam już kwestie ceny, ale informacja, że są drobne minusy : " Drobne ślady użytkowania. Szybka posiada obicia "  a pominięcie faktu braku małej wskazówki (godzinowej), moim zdaniem mówi wszystko o sprzedawcy.... (a pewnie wychodzi On z założenia, że to co sprzedaje to przecież widać .......)

 

http://allegro.pl/zegarek-kieszonkowy-cortebert-5301-pb-glogow-i4733035020.html

Edytowane przez AWG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijam już kwestie ceny, ale informacja, że są drobne minusy : " Drobne ślady użytkowania. Szybka posiada obicia "  a pominięcie faktu braku małej wskazówki, moim zdaniem mówi wszystko o sprzedawcy.... (a pewnie wychodzi On z założenia, że to co sprzedaje to przecież widać .......)

 

http://allegro.pl/zegarek-kieszonkowy-cortebert-5301-pb-glogow-i4733035020.html

 

Po pierwsze, tutaj tak właściwie rozmawiamy o zegarkach radzieckich i ewentualnie rosyjskich. Po drugie, podejrzewam że tam jest wskazówka godzinowa z ułamaną końcówką. W Cortebertach te zakończenia wskazówek breguetowskich lubią się łamać.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, tutaj tak właściwie rozmawiamy o zegarkach radzieckich i ewentualnie rosyjskich. Po drugie, podejrzewam że tam jest wskazówka godzinowa z ułamaną końcówką. W Cortebertach te zakończenia wskazówek breguetowskich lubią się łamać.

 

pozdrawiam

Narfas

 

 

Zgadzam się, ale wśród nas również są "miłośnicy" Mołni kieszonkowych i pewnie też obserwują obrót "pierwowzorami"  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale wśród nas również są "miłośnicy" Mołni kieszonkowych i pewnie też obserwują obrót "pierwowzorami"  :)

 

No tak, na przykład ja.  :P 

...ale o ile zakład, że w tym pacjencie siedzi mało "mołniowy" kaliber 532?

A ponad 400 zeta za zryrany zegarek na tym popularnym kalibrze to gruba przesada.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale, kończąc wątek, nie wiem czy u nas pojawiło się dużo Cortebertów na mech. 620   <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale, kończąc wątek, nie wiem czy u nas pojawiło się dużo Cortebertów na mech. 620   <_<

 

"U nas" czyli w Polsce? O ile wiem: wcale, chyba że jakieś prywatne, pozadystrybucyjne importy.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To rzadka wersja z czarną tarczą, w dodatku NOS. Kiedyś widziałem jeszcze "czarną rzymiankę" i byłem naprawdę ciężkim kretynem że nie kupiłem.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mam spaczony gust, ale dla mnie te Poljoty to jedne z najbrzydszych radzieckiech modeli zegarków. W kategorii budzików nie umywają się do pięknych Sygnałów.

NOS to jednak NOS  - uroda schodzi na plan dalszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mam spaczony gust, ale dla mnie te Poljoty to jedne z najbrzydszych radzieckiech modeli zegarków. W kategorii budzików nie umywają się do pięknych Sygnałów.

NOS to jednak NOS  - uroda schodzi na plan dalszy ;)

 

To jest zabawa "ile jesteś w stanie zapłacić, jeśli czegoś ci brakuje do kolekcji". ^_^

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rzadka wersja z czarną tarczą, w dodatku NOS. Kiedyś widziałem jeszcze "czarną rzymiankę" i byłem naprawdę ciężkim kretynem że nie kupiłem.

 

pozdrawiam

Narfas

Czarną rzymiankę faktycznie widziałem tylko raz na aukcji. Ale biała tez jest rzadka:

 

DSC_0617.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarną rzymiankę faktycznie widziałem tylko raz na aukcji. Ale biała tez jest rzadka:

 

 

Aż muszę sprawdzić jakie odmiany tych brzydactw są u mnie :) Nie lubię ich oglądać, to zapomniałem jak wyglądają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z ilu zegarków to poskładał?werk i wskazówki to chyba kama,tarcza wiadomo,a koperta to już lata 70/80.

 

No to pewnie ze 3 by się zebrały, a poza tym zagadka rozwiązana: niewidzialna ręka rynku wyceniła pomysłowość na jakieś 225 razem z przesyłką.

http://allegro.pl/pozlacana-czarna-raketa-poszukiwana-nienoszona-i4716767895.html

Trzeba przyznać, że nawet ładnie wyszło.

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten "Zbysio" z folią już był, ale wrzucam dla info (chociaż o Zbysiu to już chyba nie ma co pisać...)

 

http://allegro.pl/piekny-poljot-de-luxe-automatic-nieuzywany-i4709720358.html

Ciekawy patent z tą folią na deklu w latach '60, skoro zegarek ma 50 lat :P Nie sądzę, żeby zegarki z tamtych lat miały folię gdziekolwiek...


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rzeczywiście zaskakująco drogo, nawet jak na Precyzyjną ze rzadszą wersją tarczy i, szczególnie, koperty.

Przynajmniej wygląda na katalogowego oryginała, więc egzemplarz jak najbardziej kolekcjonerski.

Jeszcze niedawno dało się takie kupić za jakieś 120... święta idą.

 

Czasem się tak leniwie zastanawiam, jaki wpływ na ceny na Allegro mają dyskusje tu na forum. I czy należy się w najbliższym czasie spodziewać wyższych cen za Moskwy. ^_^

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy patent z tą folią na deklu w latach '60, skoro zegarek ma 50 lat :P Nie sądzę, żeby zegarki z tamtych lat miały folię gdziekolwiek...

 

U Zbysia to na wszystkich zegarkach "leżakach od 50 lat, z szuflady" są folie na deklach   :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się tak leniwie zastanawiam, jaki wpływ na ceny na Allegro mają dyskusje tu na forum. I czy należy się w najbliższym czasie spodziewać wyższych cen za Moskwy. ^_^

 

pozdrawiam

Narfas

 

Masz to jak w banku B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.