Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Crimson79

Klub Miłośników Zegarków Victorinox

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca coś nie jestem przekonany, ale może się przyzwyczaje do latarki :)4d78e385e3c207bea8b7563d2a057638.jpg

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, taka jego uroda. Ma świecić, niech świeci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Fajny, co chcesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klasa wodoszczelności aż 500 m? ciekawy kolor!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, taki model typowo letni a nawet plażowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadły mi w oko  :)

A gdzie w ogóle mają dobre ceny na Vicki?  :)

8866791161886_celum_117167_1280Wx1120H.j8866761572382_celum_117168_1280Wx1120H.j

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadły mi w oko  :)

A gdzie w ogóle mają dobre ceny na Vicki?  :)

 

Nijak mi temat nurków nie pasuje do Szwajcarów. W Lac Lemanie je testuje ich Marynarka Wojenna czy idą w outsourcing? ;-)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie dopisze do klubu

 

019fb3d69c9264ea20819f2d40df5ab7.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Faktura z wyglądu i w dotyku a także struktura pod lupą jest fantastyczna.

Edytowane przez TeJot

"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VICTORINOX INOX

Wrażenia po trzech latach codziennego użytkowania  - cd mojej recenzji z 2014

(w warunkach codziennego użytkowania w środowisku absolutnie polowym, bez poszanowania dla przedmiotu , kupiłam go w końcu na podstawie testów wytrzymałościowych prezentowanych w materiałach reklamowych producenta)

Na drugiej stronie w tym wątku w 2014 roku napisałam recenzję konsumencką tego modelu parę miesięcy po zakupie.

ERRATA 2017

1. Koperta posiada 2,5mln drobnych rysek :D, ale to nie tytan, czy stal HSS.

2. Szkło szafirowe nie uległo degradacji - zero rys!.

3. Oryginalny pasek gumowy wytrzymał około 5 m-cy, wydłużył się i zerwał się przy dziurce, niezbyt trwały, jak inni sądzą, potem używałam dołączonego do zestawu NATO-strap, który podobnie przeżył pół roku, czyli też poniżej oczekiwań. Zastosowałam znane na tym forum paski skórzane firmy Pattini, które wytrzymują około roku intensywnego użytkowania wersja Monster (pełne) co, jak na tak ekstremalne użytkowanie to już niezły wynik.

4. Bezel jest znakomicie chroniony przez wystającą osłonę, nie uległ degradacji.

5. Mechanizm Ronda 715 spieszy poniżej 15 sekund/m-c, a nie obiecywane 4-6 sek.

6. Bateria trzyma.

7. Największą wadą tego modelu jest wielkość datownika, trzeba wziąć oko do ręki i przystawić do tarczy.

8. Największą zaletą jest uniwersalna optymalna wielkość, ponadczasowy, zgodny z identyfikacją marki wygląd i mocna, zwarta konstrukcja. Obudowa wzbudza zaufanie, robiąc wrażenie niezniszczalnej.

 

AD REM:

Moim zdaniem zegarek jest wart wydanych przeze mnie 1200zł i ma szansę wytrzymać w tak ekstremalnym zastosowaniu wiele lat, przeżywając spokojnie właściciela. Jeśli szukasz zegarka do obrony to w 100% spełni Twoje oczekiwania, jeśli doposażysz go w bransoletę/kajdan Leatherman Tread (co zamierzam zrobić mając ciągły problem z paskami) to otrzymasz zegarek zastępujący kubotan, czy kastet, a jednocześnie przejdzie kontrolę na lotnisku. Daję mu 25 lat ekstremalnego użytkowania spokojnie. Nie ma innej alternatywy na survival, może go uszkodzić jedynie bezpośrednie trafienie z broni palnej lub uderzenie jądrowe. Nieduża koperta pozwala go nosić kobietom. Ma swój klimat i wygląda grzecznie. W niedługim czasie dołączę zdjęcie z rzeczonym Leathermanem.

Proponowane przez producenta paski nie zdają egzaminu, a oryginalny stalowy za 750 zł to lekka przesada, poniżej tej ceny jest sugerowana przeze mnie bransoleta, a efekt znacznie lepszy, bardziej męski.


Uzależniona, zbieram na Tudora... na diecie cud (jogurt+czoko-szok), rozrywka? dwie bułki i karmienie mew nad Wisłą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wpadł w oko i jest  :)

 

 

Gratulacje ładny.Mi chodzi po głowie pomarańcz. Mam pytanie , między kopertą i paskiem to są maskownice czy jakiś stały element koperty.?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gratulacje ładny.Mi chodzi po głowie pomarańcz. Mam pytanie , między kopertą i paskiem to są maskownice czy jakiś stały element koperty.?

Dzięki  :)

Nie ma tam żadnych maskownic, to taka koperta i fajnie bo można zwykłą bransę zakładać i nie ma dziury  ^_^

A pomarańczowych to nie ma, ewentualnie czerwony a w zasadzie bordo  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie  ^_^

 

Mam problem z moja Viki. Mianowicie posiadam model Inox Professional. Jakiś miesiąc po zakupie (grudzień)  sekundnik / wskazówka dostaje drgawek.. Oczywiście nie ciągle ale można wyłapać momenty jak zamiast płynie obracać się drży.

 

Ktoś z kolegów spotkał się z czymś takim ? Oddawać na gwarancje i czy w ogóle rozważą ? Zegarek zakupiłem w UK i olałem sprawę ;/ ale wracam do kraju i chcę się tym zająć.

 

 

Z góry dziękuje za pomoc :D Miłego dnia ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.