Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: Zegarki Slyde. Tourbillon? Zero mechaniki

Rekomendowane odpowiedzi

...większość komercyjnych produktów jest przewartościowana - taki spór na forum zegarkowym:)))) ?

...to z jednej strony jak uzasadnianie potrzeby posiadania chrono ze stoperem w życiu codziennym,

z drugiej, że najlepiej mieć kury i krowę bo za jaja i mleko się nie przepłaca...lol

powodzenia w dochodzeniu do prawdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns, w temacie bladego pojęcia, nie ciagnij już tematu vertu, ok?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns, w temacie bladego pojęcia, nie ciagnij już tematu vertu, ok?

koledze pewnie cukier skoczył jak przeczytał, że są ręcznie składane,

a tym czasem:

"Concierge offers 24-hour worldwide assistance, recommendations and priority bookings. They facilitate your every request, from finding the perfect gift to accessing 'money-can't-buy' events, experiences and everything in between. Your Concierge will fulfil every request using their unique expertise and inside knowledge."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa swoboda wypowiedzi.

Prezes używa sobie VERTU, a tutaj pozwala tak sobie hasać chajterom i tak a nie inaczej się wypowiadać.
Co więcej on używa już od wielu lat i w tym czasie miał kilka modeli VERTU.

Nawet za czasów firmy mPunkt, gdy siedział w telefonii komórkowej, VERTU miał przy sobie.

- coś to znaczy.

 

Władysław

Skromnie powiem, że używam VERTU od ok. 5 lat (drugi model) i na razie nie zamierzam zmienić preferencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ta cała jałowa dyskusja na temat Vertu. Oprócz jakości wykonania, płatnej funkcji concierge(1 rok gratis) i całej tej otoczki luksusu, telefony Vertu niczym nie dorównują obecnym smartphonom na rynku z najwyższej półki - aspekty techniczne i parametry. Jeżeli kogoś stać i ktoś chce taki telefon, to jego sprawa i kropka. 

 

 

 

 

Nawet za czasów firmy mPunkt, gdy siedział w telefonii komórkowej, VERTU miał przy sobie.

- coś to znaczy.

 

 

 

Nic to nie znaczy...

 

Proponuję zakończyć ową dyskusję....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledze pewnie cukier skoczył jak przeczytał, że są ręcznie składane,

a tym czasem:

"Concierge offers 24-hour worldwide assistance, recommendations and priority bookings. They facilitate your every request, from finding the perfect gift to accessing 'money-can't-buy' events, experiences and everything in between. Your Concierge will fulfil every request using their unique expertise and inside knowledge."

Ja nic nie muszę czytać na temat Vertu, w przeciwieństwie do Ciebie, pracowałem z marką Vertu w Polsce prawie 5 lat.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa swoboda wypowiedzi.

Prezes używa sobie VERTU, a tutaj pozwala tak sobie hasać chajterom i tak a nie inaczej się wypowiadać.

Co więcej on używa już od wielu lat i w tym czasie miał kilka modeli VERTU.

Nawet za czasów firmy mPunkt, gdy siedział w telefonii komórkowej, VERTU miał przy sobie.

- coś to znaczy.

 

Władysław

Skromnie powiem, że używam VERTU od ok. 5 lat (drugi model) i na razie nie zamierzam zmienić preferencji

 Prezes na pewno Ci podziękuje za tą "mądrą" wypowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Filip

5 lat ?

Niewiele w takim razie wniosłeś do dyskusji odpisując takimi półsłówkami!

Ciężko, czy dorabiasz sobie otoczkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Będzie dość ostro.

Przeczytałem artykuł Władysława Mellera o zegarku Slyde. Dawno nie czytałem tekstu tak pełnego gęstej i niesmacznej lingwistycznej papki. Artykuł aż do akapitu zaczynającego się od słów "Ten opatentowany dwuosiowy (...)" to bełkot w czystej postaci. :(

I na końcu jeszcze dwa zdania: "Zegarkiem Slyde zegarmistrzostwo otwiera się na postęp i przyszłość. Personalizuje czas i drogę w sposób jaki sobie tego życzysz, od teraz i wedle Twoich preferencji.".

Życzę sobie, żeby nikt nie robił ze mnie idioty. Takie mam wyszukane preferencje.

Cała moja nadzieja w tym, że autor artykułu korzystał z jakiegoś prymitywnego translatora......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie uspokajająco:
 

Zaznaczyłem, że opracowanie jest na podstawie materiałów prasowych, bo pewne wywody producenta są także moim zdaniem na wyrost. Gdybym jednak miał oceniać indywidualnie i wedle swoich odczuć każdy opisywany wyrób, to zupełnie nie byłbym obiektywny.
Oczywiście czasami korzystam z translatora - mój język nie jest taki perfekcyjny, a prawdą jest, że górnolotne sformułowania działów promocji są rzeczywiście często trudne do przetłumaczenia. To co cytujesz, jest poetyckie bardzo - zgoda.

 

pozdrawiam,

Władysław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

To się nazywa swoboda wypowiedzi.

Prezes używa sobie VERTU, a tutaj pozwala tak sobie hasać chajterom i tak a nie inaczej się wypowiadać.

Co więcej on używa już od wielu lat i w tym czasie miał kilka modeli VERTU.

Nawet za czasów firmy mPunkt, gdy siedział w telefonii komórkowej, VERTU miał przy sobie.

- coś to znaczy.

 

Władysław

Skromnie powiem, że używam VERTU od ok. 5 lat (drugi model) i na razie nie zamierzam zmienić preferencji

 

A ja uważam, że Darek jest uczciwy dlatego nie zabiera głosu w temacie. Kiedyś jak z nim rozmawiałem, to zachwalał BalckBerry i widziałem, że w pracy używał Bolda. Ty Władek natomiast w swoim salonie zegarkowym sprzedajesz Vertu tak więc jest to przede wszystkim Twój biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i warszawska "otoczka" się wyjaśnia. To gdzie Filip pracowałeś te 5 lat z Vertu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście u Władka, to przecież żadna tajemnica. To jeden z dwóch punktów w Warszawie mający kolekcję Vertu.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dość ostro.

Przeczytałem artykuł Władysława Mellera o zegarku Slyde. Dawno nie czytałem tekstu tak pełnego gęstej i niesmacznej lingwistycznej papki. Artykuł aż do akapitu zaczynającego się od słów "Ten opatentowany dwuosiowy (...)" to bełkot w czystej postaci. :(

I na końcu jeszcze dwa zdania: "Zegarkiem Slyde zegarmistrzostwo otwiera się na postęp i przyszłość. Personalizuje czas i drogę w sposób jaki sobie tego życzysz, od teraz i wedle Twoich preferencji.".

Życzę sobie, żeby nikt nie robił ze mnie idioty. Takie mam wyszukane preferencje.

Cała moja nadzieja w tym, że autor artykułu korzystał z jakiegoś prymitywnego translatora......

ojej, weź jeszcze tupnij nogą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

? - w odpowiedzi na post Isle of Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym aby mnie nie mieszać do tej dyskusji , gdyż nie jestem żadnym wyznacznikiem i nawet nie uzurpuję sobie cieniaszansy bycia trendsetterem , liderem opinii etc

To czy używam konkretnego modelu telefonu czy nie , jest wyłącznie moją sprawą i nie powinno być wyznacznikiem dla nikogo gdyż nie zasłużyłem się aby być osobą znaną czy też na tyle rozpoznawalną , aby być jakimś wzorcem dla szerszego grona ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.