Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

primabaleron

MŚ w piłce ręcznej

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne mecze rozegrali nasi reprezentancji,ze Szwecją i dziś z Chorwacją.

Brawo cala drużyna za piękną grę .

Bedę ogladał az do finalu :-) :-)

Polska,biało-czerwoni !!:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo ,brawo i jeszcze raz brawo :)  :) tylko dlaczego znów horror? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza do oglądania gra zespołowa w wykonaniu Polaków. Każdy mecz to huśtawka nastrojów i horror, i tak od kilku ładnych lat. W Katarze wygrywamy sercem i indywidualnymi umiejętnościami, bo gry zespołowej w ataku, przygotowanych akcji praktycznie nie ma. Za to defensywa medalowa.

Nie podoba mi się fakt, że Katar kupił sobie drużynę. Wydawałoby się, że obowiązują kilkuletnie karencje na grę w reprezentacji po zmianie obywatelstwa, ale KCC (kasa czyni cuda). Prawdopodobnie za kilka lat mistrzem świata w piłce nożnej też będzie Katar, następne olimpijskie złoto w sprincie wygra reprezentant Kataru lub Kuwejtu Usain Bolt, a w Wimbledonie zatriumfuje Katarczyk Roger Ibn al Federer. Chcieć to móc!


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siatkarze to wirtuozi, wygrane siatkarzy były dramatem w kilku aktach, tutaj jest nieprzerwany, nieprzewidywalny, brutalny horror w wykonaniu gladiatorów z olbrzymimi cojones. Reprezentacyjną siatkówkę do drugiej przerwy technicznej można oglądać siedząc, piłkę ręczną nie da rady.

Jeżeli można wygrać pierwszą połowę dwoma bramkami, po przerwie po 10 minutach mieć stosunek strzelonych do straconych bramek minus 5, potem podnieść się, grać przez półtorej minuty we czwórkę przeciwko sześciu, i na 30 sekund przed końcem być pewnym wygranej - to muszą być Polacy. Do tego Chorwaci w pierwszej połowie chcieli wydrapac Bieleckiemu drugie oko - aż mu okulary spadły. Pierwsze oko też mu wydłubał Chorwat. :angry:


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posty powyżej, to najlepsza reklama piłki ręcznej. Dziwię się, że tak widowiskowy sport w gruncie rzeczy nie cieszy się dużą oglądalnością. Osobiście staram się obejrzeć każdą transmisję. Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa czyni cuda to fakt, odwieczny szacunek dla Sławka. Oglądam mistrzostwa o pierwszego spotkania, z resztą jak każdy sport gdzie nasi mają szansę wytłumaczyć innym, że są lepsi :D, Oprócz meczu z Duńczykami, każde spotkanie w zasadzie to terrorohorror, i bardzo dobrze ! :) Jak zwykle urzekają mnie nasi kibice, są wszędzie i są najgłośniejsi. Jak będzie coś grane w Burkina Faso, to też też będzie biało-czerwono, a nie ciemno :P. Dziwiłem się, że w dzień otwarcia mistrzostw nie powstał taki wątek, jak to było przy siatkówce np Flaszke na piątek mam przygotowaną, co by tv za okno nie poleciał, bo wczorej było już blisko w szczycie emocji. W finale Francuzi boleśnie przekonają się o naszej wyższości, potem po piłce klepanej i rzucanej, czas na kopaczy.  


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja w latach 80-tych chodziłem do podstawówki piłka ręczna była bardziej popularna niż nożna, były mecze międzyszkolne, mistrzostwa wojewódzkie, puchary ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Katarczycy pozwalają kobitkom bezkarnie wchodzić do hali, w Iraku zostałyby ścięte za obrazę.


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja w latach 80-tych chodziłem do podstawówki piłka ręczna była bardziej popularna niż nożna, były mecze międzyszkolne, mistrzostwa wojewódzkie, puchary ....

 

No nie do końca tak było, ale fakt była to dyscyplina bardzo popularna. Patrząc z drugiej strony wszyscy znają Gadochów, Deynów, czy innych Szarmachów. A czy ktoś pamięta takiego fenomenalnego gracza jak

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Klempel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katarczycy już ustawili pod siebie skład sędziowski.

Jeśli nasi nie będą zdecydowanie prowadzic od początku,tylko zmierzac do kolejnego horroru to może byc kiepsko.

Ale obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serbscy sędziowie, dobre hahaha. Marek, tu bardziej niż piwo, przyda się coś z przedziału 40%-80%

 

Wysłane z mojego GT-I9305


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca tak było, ale fakt była to dyscyplina bardzo popularna. Patrząc z drugiej strony wszyscy znają Gadochów, Deynów, czy innych Szarmachów. A czy ktoś pamięta takiego fenomenalnego gracza jak

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Klempel

 

Chodziło mi bardziej o popularyzowanie jej w szkołach i na WF-ach 

 

a dziś będzie ciężko, wiadomo gospodarzom pomagają ściany ale jestem spokojny o wynik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serbscy sędziowie, dobre hahaha. Marek, tu bardziej niż piwo, przyda się coś z przedziału 40%-80%

 

Wysłane z mojego GT-I9305

O "popiciu" pisałem.... :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie w plecy


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za Katarczycy drużyna za petrodolary.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinno być zakazane. Drużyna "narodowa"......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.