Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

kol. Parówkowy, zalinkowałeś do 5610bc, to jest praktycznie 5610, tyle że w negatywie, ma kopertę z tworzywa i nie jest zakrętkiem.

Edytowane przez Barry Bede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. Parówkowy, zalinkowałeś do 5610bc, to jest praktycznie 5610, tyle że w negatywie, ma kopertę z tworzywa i nie jest zakrętkiem.

Zalinkowalem w kontekscie bransolety - chodzi mi o to, ze to nie nie jest modyfikacja a czy zakretek czy nie to akurat bez znaczenia.

 

 lepsze czy gorsze, to zależy jak dla kogo..bo dla mnie oryginal zawsze obroni się przed kazda modyfikacja,

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowa o 5000? bezel na jaki? czy bransoleta jest lepsza to nie jestem pewien...

ja po kombinacjach z bezelem i bransoletą 5000kę przywróciłem do pierwotnej konfiguracji i tak jest najlepiej,

natomiast 5610ka nieźle funkcjonuje z podmienionym czarnym błyszczącym bezelem i na bransolecie

 

Na nowy ;) bo ten na zdjęciu wyglądał na nieco wyślizgany - też uważam że 5000 tylko w z oryginalnym bezelem.

Co zaś się tyczy bransolety - to indywidualne upodobanie tutaj przemawiają, dla mnie oryginalny pasek od 5000 jest zbyt miękki, bo lubię mieć zegarek luźno - i na tym pasku zegarek mi "lata" po łapie - to świetny pasek jeśli ktoś ciasno zapina zegarek bo jego plastyczność pozwala na dopięcie zegarka bez zbytniego ucisku, ale jeśli ktoś woli luźno to pasek od 5610, albo 5600 lepiej się sprawdza, a bransoleta w/g moich upodobań, jest jeszcze lepsza bo nie ma odstającego "dzyndzla" od paska, który mnie strasznie drażnił, ale jak pisałem to indywidualna sprawa :)

Zalinkowalem w kontekscie bransolety - chodzi mi o to, ze to nie nie jest modyfikacja a czy zakretek czy nie to akurat bez znaczenia.

 

5000 ma nieco większą kopertę niż 5610 wiec na upartego założenie bransolety od tego drugiego do pierwszego można by uznać za modyfikację... ale to tylko jak się ktoś uprze :)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowy ;) bo ten na zdjęciu wyglądał na nieco wyślizgany - też uważam że 5000 tylko w z oryginalnym bezelem.

Co zaś się tyczy bransolety - to indywidualne upodobanie tutaj przemawiają, dla mnie oryginalny pasek od 5000 jest zbyt miękki, bo lubię mieć zegarek luźno - i na tym pasku zegarek mi "lata" po łapie - to świetny pasek jeśli ktoś ciasno zapina zegarek bo jego plastyczność pozwala na dopięcie zegarka bez zbytniego ucisku, ale jeśli ktoś woli luźno to pasek od 5610, albo 5600 lepiej się sprawdza, a bransoleta w/g moich upodobań, jest jeszcze lepsza bo nie ma odstającego "dzyndzla" od paska, który mnie strasznie drażnił, ale jak pisałem to indywidualna sprawa :)(...)

Tak, bezel jest lekko wyślizgany bo jak jak pisałem zegarek nie jest nowy. Ale nowy bezel już przyszedł, teraz czekam na branse bo też mi podpasowała jak nosiłem z GW-M5610 :)

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe pudło do przechowywania kwadratu :)c612d603c7c1137cadbd3e3a173e0bfd.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza obczajka.

Dobry jest, bier go... :P

 

Coś mi się wydaję że zacznę ignorować Twoje posty - szczególnie te ze zdjęciami :D :D :D

 

Gratuluję i zazdroszczę ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senks.  :P  Ale co tu gratulowac wydatku na bzdet?  :D  :D Jest fajny. 

Wiem że jest fajny. A czy bzdet? Jak tak się zastanowisz na "zakręcanych kostkach" się raczej nie traci finansowo  - więc można przyjąć że to inwestycja... czyli poważna sprawa :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko jest sfotografowac nowy wyswietlacz STN telefonem. Szczegolnie negatyw bo pozytyw jest latwiejszy. Wychodza przebarwienia widoczne tylko okiem obiektywu. Natomisat niebieski oddcien, ktory widac pod katem jest jak najbardziej tym co widzi oko. Zapewne lustrzanka zrobila by to lepiej ale wez tu teraz odkop tego mamuta, zaloz wlasciwy obiektyw, naladuj baterie...nie chce sie.  ;)

 

N6w7M6.jpg

 

gFzEwB.jpg

 

gYxUWP.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 to znane zjawisko w prawie każdym(?)13329264_DSCF1314.JPG negatywie, folia polaryzacyjna podbija migotanie wyświetlacza, nie wiem czy lustrzanka cos tu zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za dużo negatywów nie miałem, ale faktycznie nie we wszystkich są takie "przebarwienia"

 

DSC01150.jpg

 

1qw.jpg

 

DSC01775.jpg

 

DSC06564.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.