Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcin79

Tożsamość marek zegarkowych

Rekomendowane odpowiedzi

Robert, myślę, że Kolega doskonale wie, co napisał, tylko tnie głupa od początku ;)

Też tak myślę ale chciałbym żeby jego fanklub też zrozumiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wam się chce :)

Ktoś coś napisał, jednego bawi, drugiego śmieszy , a trzeci sie zgadza, czwarty znów ma jeszcze inne zdanie...

Zdarza się, nikogo nie bronię, że intencja piszącego bywa odmienna od tego jak reagują inni...

To słowo pisanie, a tekst latwo moze być zrozumiany na opak.

A pózniej przepychanki tylko na to kto lepiej slowem operuje.

Szkoda prądu.

Zaręczam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pięściami, można słowem ( choć bardziej pasowałoby mózgiem ) . Historia pokazuje że tym drugim można zdziałać więcej, nie tylko u kobiet. Po Twoim podsumowaniu też widać jaką masz opinię ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka to jest?

No co Ty , TVP nie oglądasz? Taka, która podoba się większości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pięściami, można słowem ( choć bardziej pasowałoby mózgiem ) . Historia pokazuje że tym drugim można zdziałać więcej, nie tylko u kobiet. Po Twoim podsumowaniu też widać jaką masz opinię ;-)

  

A jaką mam?

  

Populistyczną ;-)

  

A jaka to jest?

  

No co Ty , TVP nie oglądasz? Taka, która podoba się większości .

  

Nie ogladam, to nie wiem ...., jakiej większości?

Sprawdziłem hasło " populizm" i mam pytanie, czemu mieszasz do tematu zegarkowego politykę, na dokładkę sugerując ze mam cos wspólnego z tym hasłem ?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty , musiałeś sprawdzać? Ale cztałeś do końca? B ja tam widzę dużo więcej niż " między innymi politykę" Z SJP czy encyklopedii? Bo się różnią.

Jak chcesz mi dać bana to śmiało - jesteś Moderatorem nie musisz nic uzasadniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie rozumiem Cię, stąd dopytuję...

Gdybyś zadał konkretne pytanie, stwierdził cos ze stanowczością, to co innego...

A tak sugestie, niedomówienia....

 

 

P. S Moim zdaniem " sprawę " mozna było zalatwic jedna odpowiedzia, nie trzy dni prowadzic bezcelowe dysputy.

Dotyczy to również kolegi ktory napisał " kontrowersyjny" post.

Ale obaj jestescie dorośli, wiec rozmawiajcie....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, szkoda prądu. Nikt Ci nie wmówi że białe jest białe a czarne jest czarne. Ty wiesz lepiej. Od początku. Do końca. Jedyny właściwy interpretator czyichś myśli. 

Poczytaj jeszcze raz te swoje wypociny, ale tak na spokojnie, może w towarzystwie jakiejś osoby która będzie Ci w stanie wytłumaczyć gdzie popełniasz błędy. Ale co ja piszę. Tobie wytłumaczyć? Nierealne.

I jeszcze te zwidy w postaci jakiegoś wyimaginowanego fanklubu. Ja tu nie widzę aby ktoś się do dyskusji wtrącał, a jeśli już to raczej w charakterze Twoich klakierów.

Teraz jeszcze podrzyj szaty, obraź się, niech Cię mod zbanuje i uczyni męczennikiem. 

Ja wysiadam.

Wyciągam wtyczkę. Wyłączam prąd. Opuszczam tego Matrixa.

Do miłego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, szkoda prądu. Nikt Ci nie wmówi że białe jest białe a czarne jest czarne. Ty wiesz lepiej. Od początku. Do końca. Jedyny właściwy interpretator czyichś myśli. 

Poczytaj jeszcze raz te swoje wypociny, ale tak na spokojnie, może w towarzystwie jakiejś osoby która będzie Ci w stanie wytłumaczyć gdzie popełniasz błędy. Ale co ja piszę. Tobie wytłumaczyć? Nierealne.

I jeszcze te zwidy w postaci jakiegoś wyimaginowanego fanklubu. Ja tu nie widzę aby ktoś się do dyskusji wtrącał, a jeśli już to raczej w charakterze Twoich klakierów.

Teraz jeszcze podrzyj szaty, obraź się, niech Cię mod zbanuje i uczyni męczennikiem. 

Ja wysiadam.

Wyciągam wtyczkę. Wyłączam prąd. Opuszczam tego Matrixa.

Do miłego.

No teraz to już histeryzujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tożsamość marek zegarkowych" - nawet ciekawy temat. Mógłby być.

Panowie desmo i krisu2, grzecznie pytam, czy istnieje szansa, żeby przenieść swoje racje na priv? To chyba lepsze miejsce na takie pojedynki. Nudne to naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również coś przyszło do głowy. Polska marka, koniecznie z nawiązaniami. Nie ważne jakimi.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku pewności , że nie jest się jeleniem , potrzeba by było  aż tylu słów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex = emocje


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Przebrnąłem przez tę "pasjonującą" wymianę poglądów z Roleksem w tle. Chyba żadna firma zegarkowa nie budzi tak niezdrowych emocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patek Philippe - bogactwo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Audemars Piguet = haute horlogerie, wielkie komplikacje, Royal Oak, ochrona środowiska, sport: golf, wyścigi konne, tenis ziemny, regaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Breguet = haute horlogerie, wielki wkład w rozwój zegarmistrzostwa, historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Mi również coś przyszło do głowy. Polska marka, koniecznie z nawiązaniami. Nie ważne jakimi.

Poljot ? :D

A przy okazji toczącej się dysputy to chyba nie można napisać z czego i jak robi się parówki. Tylu konsumentów gotowe się obrazić i dostać zaparcia lub rozwolnienia*

Już na wstępie przepraszam Skrytożercę :huh:

 

*niepotrzebne skreślić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.