Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość kamilk9

Zegarki Emporio Armani

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilk9

Witam

Chciałbym się zaciągnąc opinii na temat zegarków Emporio Armani , nie znam sie za bardzo na zegarkach ale chciałbym sobie kupic jeden z modeli Armani. Byłbym wdzięczny za poradę ile warto wydac na takiego typu zegarek?

pozdrawiam

kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj ;p


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

Witam, Armani to zegarki zasadniczo dobrze wykonane, wewnątrz mechanizmy szwajcarskie (kwarce bądź mechaniczne) ale dopłacamy oczywiście za napis. Ogólnie dzieje się dokładnie tak, jak to ma miejsce przy tradycyjnych firmach zegarkowych czyli "80% ceny to podatek od snobizmu" :wink:.

Jeżeli nie liczymy pieniędzy to do 1,5K-2K spokojnie można kupić kwarca jakiejkolwiek firmy, bo to zazwyczaj dobrze wykonane zegarki z dobrymi mechanizmami kwarcowymi. Jeżeli chodzi o zegarki mechaniczne to... jest to temat rzeka i polecam lekturę forum.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, odpowiem parafrazując pewną zasłyszaną opinię: zegarek od Armaniego warto nosić, ale tylko do garnituru od Rolexa :lol::)


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tornan, a gdzie ty tam w srodku Szwajcarię widziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ogladalem, bardzo fajnie, dobrze wykonane (jak na swoja cene) zegarki. Wielu szwajcarskich producentow mogloby sie uczyc od nich designu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielu szwajcarskich producentow mogloby sie uczyc od nich designu.

np?


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot Certina, Edox, Atlantic np. (moja opinia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat niezmienny, specyficzny design altanticow to ich silna domena - mnie osobiscie nie rzucaja na kolana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale design zegarków Armani kojarzy mi się z kiepskimi raperami i bling-bling (czy ...k?)

Co do flaczków to tam siedzą nie napedy szwajcarskie ,a myotki napedzajęce zegarki za 10% ceny tych Armani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie te zegarki widzielismy, poza jednym czy dwoma modelami z chamskimi napisami ARMANI na caly zegarek to reszta akurat jest utrzymana w dobrym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do flaczków to tam siedzą nie napedy szwajcarskie ,a myotki napedzajęce zegarki za 10% ceny tych Armani.

Siedzi tam automatyczna eta - nie jestes na bierząco :wink:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez urazy, ale design zegarków Armani kojarzy mi się z kiepskimi raperami i bling-bling (czy ...k?)

Co do flaczków to tam siedzą nie napedy szwajcarskie ,a myotki napedzajęce zegarki za 10% ceny tych Armani.

 

Nie wiem czemu Ci się aż tak dziwnie kojarzy :roll:

 

http://allegro.pl/item219537954_armani_ar0..._gwarancja.html

 

Co powiecie np. o tym modelu ? Jak dla mnie nietuzinkowy i smaczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilk9

Widze że opinie są nieco podzielone na temat tych zegarków. W związku z tym chyba się wstrzymam z zakupem. Mam zatem kolejne pytanie. Jaki według was należałoby kupic zegarek tak do 300zł. (wiadomo, design to kwestia gustu, chodzi mi o jakość mechanizmu), Jeśli bedziecie mieli jakieś propozycje, prosiłbym o zamieszczenie linków

 

 

pozdrawiam

kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim popatrz w stronę Seiko, Citizena, Orienta, na allegro, ebay jest tego bardzo dużo w różnych cenach i z różnym wyglądem, są to zegarki bardzo warte swojej ceny.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moze ma ktos fotke mechanizmu w armanim ??? tez fascynuja mnie te zegarki:):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam moze ma ktos fotke mechanizmu w armanim ??? tez fascynuja mnie te zegarki:):lol:

 

Jak to TEŻ, nikogo nie fascynują przecież...


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed Świętami sprawiłem sobie wodę od Armaniego - CODE.

Wywaliłem duże (choć to względna rzecz) pieniądze.

Ale warto było - jest niesamowita.

Ale zegarka od Armaniego nie kupiłbym choćby i za marne pieniądze.

Ot i cała puenta tematu :idea: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja - ja wychodzę z założenia że najlepiej jak każdy robi to na czym się zna :wink: i niech firmy zegarkowe produkują zegarki, a perfumeryjne perfumy a nie na odwrót to będzie git :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja - ja wychodzę z założenia że najlepiej jak każdy robi to na czym się zna :wink: i niech firmy zegarkowe produkują zegarki, a perfumeryjne perfumy a nie na odwrót to będzie git :P

 

To samo kiedyś pisano o zegarkach Montblanc ( niech się lepiej zajmą piórami ). Śmiechy się skończyły, po prezentacji kolekcji Villeret - wskoczyli na naprawdę wysoką półkę.

 

Magia Marki i dobrego designu jest nie do przecenienia. Zegarki Armani są na rynku od lat i muszę przyznać, że design mają naprawdę dobry. Sprzedają się dobrze i sądzę, że jeśli kierownictwo firmy uzna, że warto, to bez problemu znajdą się w nich szlachetne werki i przyciągną jakiegoś guru zegarmistrzostwa, aby wspierał swoim nazwiskiem zegarki.

 

Widząc coraz większe spektrum modeli, wprowadzenie werków mechanicznych, ekspozycję w butikach - myślę, że Armani zaskoczy nas jeszcze.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To samo kiedyś pisano o zegarkach Montblanc ( niech się lepiej zajmą piórami ). Śmiechy się skończyły, po prezentacji kolekcji Villeret - wskoczyli na naprawdę wysoką półkę.

 

 

Racja , tyle że dobre pióro i dobry zegarek jakoś ze sobą współgrają.

I choć MB nie wzbudza mego entuzjazmu to nie wywołuje też dysonansu jak Armani.

Zbyt odległe to jednak obszary.

Jak tak dalej pójdzie to tylko czekać kiedy BATA wypuści swoja kolekcję np sportowych albo i (a co tam!) tourbillona. :twisted:

Rany, aż mnie samego dreszcz przeszedł - toż to przyszłośc gorsza od Frediego Kruegera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

Uważam, że dywersyfikacja produkcji dóbr luksusowych w przypadku światowych brandów (np. Armani, Porsche Design, Mont Blanc) jest nieunikniona. Zaryzykuję stwierdzenie, że każdy z wymienionych producentów znajdzie nabywców nawet gdy wyprodukuje rower.

Mało tego, ten rower będzie zapewne więcej kosztował niż tej samej jakości wyrób firmy X.

 

Ale do rzeczy,

Nie jestem zwolennikiem takich działań, ale rozumiem ich konieczność (gość ubiera sie u Armaniego to sobie zarzuca przy okazji sikorek - a co tam... ach, gdybyż jeszcze mógł prezerwatywę tej marki na wieczór nabyć :mrgreen: ).

Nie kupię nigdy zegarka MB (nie ważne co wymyśli Richmont i jaką Minerve weń upchnie!), Nie kupię też zegarka Armaniego ani Porsche Design.

Jest to oczywiście moje subiektywne postrzeganie tematu, bo wolę klasycznych, starych (nie tylko) "zegarkorobów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kupię nigdy zegarka MB (nie ważne co wymyśli Richmont i jaką Minerve weń upchnie!), Nie kupię też zegarka Armaniego ani Porsche Design.

Jest to oczywiście moje subiektywne postrzeganie tematu, bo wolę klasycznych, starych (nie tylko) "zegarkorobów".

 

Cieszę się że jest jeszcze parę osób , które mają podobny pogląd na sprawę....

Miło być w zacnym towarzystwie :wink: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem temat raz jeszcze. I pojawiły się wątpliwości.....

 

Bo gdyby np. moja ulubiona firma JLC wypuściła pióro.

Piękna linia , najlepsze materiały , świetna ergonomia.

I do tego logo na stalówce i skówce.

To czy też tak zdecydowanie odrzuciłbym je jak zegarek Armaniego?

Chyba jednak nie... :oops: :roll:

 

Ale zegarka od Armaniego to z pewnością sobie nie sprawię :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.