Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Timex IronMan T5K404

Nie działa alarm alarm timex dźwięk alarmu ironman

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarcinAsh

MarcinAsh
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 19:46

Witam

Od kilku dni jestem użytkownikiem Timex'a model IronMan T5K404, po pierwszych dniach użytkowania, stwierdziłem nie aktywowanie się ustawionego alarmu, a dokładniej dźwięku alarmu. Nie ma również dźwięku przy naciskaniu przycisków i dźwięku cogodzinnego, choć tych dwóch ostatnich funkcji, możliwe, że nie posiada ten model.

Jeszcze mam pytanie, czy ten model zasilany jest dwoma bateriami, na dekilku ma napisane CR2016 + 364 Battery.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Pozdrawiam

Marcin

20190111_210209.jpg

• 0

#2 Ordoss

Ordoss
  • Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 21:00

Baterie są dwie, bo jedna zasila moduł analogowy, a druga cyfrowy. Co do dźwięku, to sprawdziłbym sprężynkę, która powinna łączyć moduł z głośniczkiem piezoelektrycznym na deklu.

• 0

#3 MarcinAsh

MarcinAsh
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 21:05

Baterie są dwie, bo jedna zasila moduł analogowy, a druga cyfrowy. Co do dźwięku, to sprawdziłbym sprężynkę, która powinna łączyć moduł z głośniczkiem piezoelektrycznym na deklu.

Dzięki wielki. Tak też myślałem, że będą dwie. Ciekawi mnie jeszcze ten dźwięk głównie alarmu (co godzinę i przycisków - nie jest tak ważny) Może będzie tak jak piszesz, że to połączenie z "głośniczkiem" jest felerne.

A orientujesz się z którego roku jest to model?

• 0

#4 Ordoss

Ordoss
  • Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 23:32

Na Amazonie podają 2013.

• 0

#5 MarcinAsh

MarcinAsh
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 11:20

Na Amazonie podają 2013.

Dzięki. Czyli wizyta u zegarmistrza i może będzie wszystko dobrze. Dziękuję :)

• 0

#6 MarcinAsh

MarcinAsh
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 17:01

Dzięki, okazało się, że poprzedni właściciel nieumiejętnie wymieniał, lub powierzył wymianę baterii. Wizyta u zegarmistrza i wszystko w porządku.

Pozdrawiam :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: alarm, timex, dźwięk alarmu, ironman

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych