Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Lenkaemka

Timex, Citizen czy Lorus - który dla narzeczonego ?

Recommended Posts

Hej wszystkim, zbliżają się urodziny narzeczonego i mam mały problem odnośnie wyboru zegarka. Wiem, że ma być na skórzanym, brązowym pasku i fajnie byłoby, gdyby miał chronograf. Znalazłam 3 interesujące mnie modele, które są podobne cenowo, trochę różnią się parametrami i wykonaniem. Niekoniecznie pytam, który najlepszy, a który według Was - Panów, przypadłby najbardziej do gustu? :) Zaznaczę, że narzeczony na co dzień ma raczej 'luźny' styl, lubi klasyczne koszulki polo i jeansy 

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-timex-men-s-chronograph-t2p905 - ten mi się najbardziej podoba

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-chrono-an3620-01h

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-lorus-sport-chronograph-rm393ex9

Dla mnie również Citizen. Design bez udziwnień i bez powłok, które z czasem mogą się ścierać i psuć wygląd zegarka. :)

To nie było pytanie o to, który najlepszy, a o to, który się podoba.

Timex najciekawszy. Ma porządny stoper 1/20 oraz Indiglo. Marka na plus, a wodoszczelność w chronografie... mało istotna.

Jeśli natomiast design ma dla Ciebie znaczenie, to tutaj jeszcze jedna propozycja:

https://www.czaszegarkow.pl/breil-miglia-srebrny-skora-o44-mm-p-325703.html

Breil to porządna włoska firma, robiąca designerskie zegarki. Jakościowo nie odstają od powyższych, a na pewno są oryginalniejsze :)

Edited by Zeno

Ale Tudora to Ty szanuj!

Z Timexa powłoka zejdzie. Niestety. I jak w VISie to wyglada super, tak tutaj nie.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Bartekkk
      Dzień dobry,

Staram się ustalić model zegarka marki Citizen, którego zdjęcie załączam.
      Zwracałem się w tej sprawie nawet do oficjalnego serwisu obsługi klienta Citizena (zarówno polskiej filii jak i centrali), ale niestety nie potrafili w żaden sposób mi pomóc.

Zegarek jest w kolorze srebrnym ze złotymi elementami, został kupiony około 20-25 lat temu i posiada dość charakterystyczną kwadratową obróconą tarczę.

Przejrzałem wszystkie katalogi z lat 90-tych, jednak nie znalazłem żadnego modelu z chociażby podobną tarczą.
      Szukam obecnie katalogów z lat 80-tych.

Będę ogromnie wdzięczny za wszelką pomoc i wskazówki - czy ktoś może rozpoznaje ten model lub jest w stanie udostępnić katalogi Citizena z lat 80-tych?

• By Bartekkk
      Dzień dobry,

Staram się ustalić model zegarka marki Citizen, którego zdjęcie załączam.
      Zwracałem się w tej sprawie nawet do oficjalnego serwisu obsługi klienta Citizena, ale niestety nie potrafili w żaden sposób mi pomóc.

Zegarek jest w kolorze srebrnym ze złotymi elementami, ma około 20-25 lat i posiada dość charakterystyczną kwadratową obróconą tarczę.

Będę ogromnie wdzięczny za wszelką pomoc i wskazówki.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.