Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Nurek do 1500 pln

wakacyjny, wody się niebojący (słonej) nurek 1500 szafir automat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#41 Mush1

Mush1
  • Nowy Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 05 maj 2019 - 06:07

Jako, że na ten moment pierwszym wyborem jest Żółw to prośba o ocenę i sprzedających i zegarków:

https://www.chrono24..._PL&SETCURR=EUR

https://www.chrono24..._PL&SETCURR=EUR

https://www.olx.pl/o...html#c509278873

tu wprawdzie nie żółw...

Na chrono dochodzi 3,5% opłat (+ cło i vat spoza EU)?

Pozdrawiam

Bartek

Użytkownik Mush1 edytował ten post 05 maj 2019 - 06:12

• 0

#42 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 18617 postów

Napisano 05 maj 2019 - 06:53

IMO zegarki wyglądają ok.
  • 0

#43 7ara7ony

7ara7ony
  • Użytkownik
  • 885 postów

Napisano 09 maj 2019 - 20:58

I jak tam kolego @Mush1 - który nurek jedzie do Ciebie  ;)

• 0

#44 Mush1

Mush1
  • Nowy Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 12 maj 2019 - 10:28

No jeszcze chyba nie jedzie - przelew poszedł ale chyba w Skandynawii inaczej czas liczą :(

Turek napisał cytuję:

The price stated on Chrono24.com is the best price we can offer, including shipping via DHL Express. There will be customs costs in your country but we can help you by declaring the price of the watch lower on pro-forma invoice. For example we can declare it under 150 Euro and you will only need to pay around 30 Euro for customs costs. We have lots of customers in Poland and we didn’t face any problem until now. After receiving your watch, we can send your original invoice separately.

Ale przy różnicy zaproponowanej przez Szweda gra stała się niewarta świeczki. Niestety od 8-ego sprzedawca potwierdza wpływ środków.

• 0

#45 7ara7ony

7ara7ony
  • Użytkownik
  • 885 postów

Napisano 12 maj 2019 - 19:01

Daj znać jak zegarek przyjedzie no i pokaż zdjęcia w odpowiednim wątku  ^_^

• 0

#46 Mush1

Mush1
  • Nowy Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 21 maj 2019 - 16:34

Hej,

zegarek dojechał. I wszystko byłoby ok, gdyby nie:

- brak folii na hardlexie,

- szkło utłuszczone czymś,

- ryski na lewej stronie koperty i na deklu (w tym również we wcięciach "serwisowych").

Brud na szkle pokazałem kurierowi (komentarz: "Panieee, nie znam siem" :-) )

Napisałem do sprzedawcy, że zegarek nie jest w stanie idealnym. Odpowiedź - Proszę odesłać, najwyżej wymienimy.

Z chęcią ale niestety, tak się składa, że z różnych powodów (głownie braku czasu na całą operację) z tego rozwiązania skorzystać nie mogę, o czym napisałem w odpowiedzi.

Summa summarum z korespondencji wynika, że sprzedają również zegarki powystawowe - jednakże w opisie na chrono próżno szukać takich informacji.

Dla jasności - chodzi mi o zasady - oferta była konkretna i dotyczyła nowego zegarka. Wiem, że po pierwszym pływaniu rys może być więcej ( dużo gorszych).

btw - przypomniała mi się dyskusja (tu z forum) o sprzedawaniu Omeg powystawowych jako funkielnówki sztuki  :lol:

ps. zdjęcia postaram się wkleić jak tylko będę miał czym je zrobić :) wklejone.

Widoczne wybłyszczenia i załamania światła to właśnie ryski :(

Nie wiem czy będę mógł oddać bo sznureczek od metki przy robieniu zdjęć się rozwiązał. Sprzedawca zaś kompletnie nie widzi problemu w sprzedaży zegarka z wystawy jako całkowicie, fabrycznie nowego.

Załączone miniatury

• IMG_20190521_211306_resized_20190521_091617706.jpg
  • IMG_20190521_211317_resized_20190521_091616211.jpg
  • IMG_20190521_211321_resized_20190521_091618187.jpg
  • IMG_20190521_211327_resized_20190521_091620604.jpg

Użytkownik Mush1 edytował ten post 21 maj 2019 - 20:35

• 0

#47 7ara7ony

7ara7ony
  • Użytkownik
  • 885 postów

Napisano 21 maj 2019 - 19:10

Hej, no to słabo  :mellow:  szczerze współczuję.

Wrzuć zdjęcia jak zrobisz żebyśmy mogli zobaczyć "co i jak" i napisz też finalnie jak rozwiążesz sprawę z dostawcą.

• 0

#48 7ara7ony

7ara7ony
  • Użytkownik
  • 885 postów

Napisano 21 maj 2019 - 22:16

Hej,

- ryski na lewej stronie koperty i na deklu (w tym również we wcięciach "serwisowych").

Napisałem do sprzedawcy, że zegarek nie jest w stanie idealnym. Odpowiedź - Proszę odesłać, najwyżej wymienimy.

Z chęcią ale niestety, tak się składa, że z różnych powodów (głownie braku czasu na całą operację) z tego rozwiązania skorzystać nie mogę, o czym napisałem w odpowiedzi.

Summa summarum z korespondencji wynika, że sprzedają również zegarki powystawowe - jednakże w opisie na chrono próżno szukać takich informacji.

Dla jasności - chodzi mi o zasady - oferta była konkretna i dotyczyła nowego zegarka. Wiem, że po pierwszym pływaniu rys może być więcej ( dużo gorszych).

btw - przypomniała mi się dyskusja (tu z forum) o sprzedawaniu Omeg powystawowych jako funkielnówki sztuki  :lol:

Nie wiem czy będę mógł oddać bo sznureczek od metki przy robieniu zdjęć się rozwiązał. Sprzedawca zaś kompletnie nie widzi problemu w sprzedaży zegarka z wystawy jako całkowicie, fabrycznie nowego.

Moim zdaniem powinieneś walczyć i odzyskać pieniądze, jak by nie było to nie jest nowy zegarek.

• 0

#49 mario1971

mario1971
  • Użytkownik
  • 4641 postów

Napisano 21 maj 2019 - 22:25

Hej,

Cześć, gdzie w końcu zakupiłeś ten zegarek? W Szwecji tak jak w linku załączonym powyżej?

• 0

#50 meXy

meXy

Master

• Użytkownik
  • 3094 postów

Napisano 22 maj 2019 - 00:35

Olej to i ciesz się zegarkiem. To toolwatch, gdybyś kupował Colta, też oglądałbyś mikroryski? ;-)
  • 0

#51 Mush1

Mush1
  • Nowy Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 22 maj 2019 - 16:11

Moim zdaniem powinieneś walczyć i odzyskać pieniądze, jak by nie było to nie jest nowy zegarek.

Pieniążki sprzedawca deklaruje, że odda - jak uzna że są powody i po odesłaniu mu zegarka.

Zabierze mi to tyle czasu, że pewnie zdążę z urlopu wrócić  ;)

Jutro wezmę go na test szczelności i zobaczymy czy był "tykany".

Cześć, gdzie w końcu zakupiłeś ten zegarek? W Szwecji tak jak w linku załączonym powyżej?

Chyba tam gdzie Ty? Zdaje się że kupowałeś prospexa i nawet pochwaliłeś sprzedawcę  :wub:

Olej to i ciesz się zegarkiem. To toolwatch, gdybyś kupował Colta, też oglądałbyś mikroryski? ;-)

To nie o to chodzi - pisałem powyżej. Jak ma w ofercie nowe i demo to niech się zachowa fair i jasno określi - te są nowiuśkie a te demonstracyjne. I wtedy gra gitara  :)

• 0

#52 mario1971

mario1971
  • Użytkownik
  • 4641 postów

Napisano 22 maj 2019 - 16:24

Chyba tam gdzie Ty? Zdaje się że kupowałeś prospexa i nawet pochwaliłeś sprzedawcę :wub:

Tak, zgadza się. W 7 dni zrealizowali mi przesyłkę. Zegarek nówka sztuka. Ja jestem zadowolony z ich usług :)
  • 0

#53 Mush1

Mush1
  • Nowy Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 24 maj 2019 - 19:02

Tak, zgadza się. W 7 dni zrealizowali mi przesyłkę. Zegarek nówka sztuka. Ja jestem zadowolony z ich usług :)

U mnie transakcja zajęła 13 (nomen omen) dni. 

W załączeniu test szczelności. Wyszedł ok więc zegarek sobie zostawię. Opinię adekwatną wystawię mimo wszystko.

Załączone miniatury

• WP_20190524_19_54_45_Pro.jpg

• 0

#54 Ewa1983

Ewa1983
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 31 maj 2019 - 17:32

Seiko scuba ,za te cenę uważam że to najlepsza opcja.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nurek, 1500, szafir, automat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych