Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Aukcja na rzecz WOŚP

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Albert Riele - prezent, pomocy!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#41 szuwi

szuwi
  • Użytkownik
  • 1646 postów

Napisano wczoraj, 11:05

Dobra decyzja. Niech się nosi.
  • 0

#42 cordi7

cordi7
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano wczoraj, 11:15

Cholera ladny jest :)

Swietna decyzja, ze zostal - niech sie nosi!

Pozdrawiam

Dominik

• 0

#43 wojtek91

wojtek91
  • Użytkownik
  • 546 postów

Napisano wczoraj, 11:33

Zegarek bardzo ładny, na pasku bardziej elegancki (pomimo sporego rozmiaru), a na bransolecie całkiem sportowy. Jeśli chodzi o to, że kwarc to przynajmniej nie będziesz miał problemu z ustawianiem wszystkich datowników po odłożeniu zegarka na dni na półkę smile.png

• 0

#44 Zeno

Zeno
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano wczoraj, 12:37

Swoją drogą - bransoleta wydaje się być perfekcyjnie dopasowana do zegarka. Jak to zrobiłeś i ile Cię kosztowało? Serwis firmowy?

Bransoleta super, zegarek też. Amatorzy zegarkowi będą się zachwycać znaną z reklam marką, pseudoeksperci będą kręcić nosem, a Ci, którzy znają się naprawdę, docenią jakość. Swiss Made - a to jednak Swiss Made - z tym werkiem, z prawdziwymi kamieniami i tymi komplikacjami, wart jest swojej ceny - nawet tej katalogowej.

BTW: Przy okazji wizyty na Forum awansowałeś z pseudo-ekspertów do ekspertów  B) 

• 0

#45 srubaa

srubaa
  • Nowy Użytkownik
  • 10 postów

Napisano wczoraj, 12:43

Zeno,

bransoleta była w komplecie. Poszedłem do polecanego tutaj zegarmistrza (Galeria Przymorze w Gdańsku), który zmienił mi ją w 20 minut i wziął za to 30 zł.
Powiedziałem mu, że chciałem zamienić ten zegarek, bo to AR, a on mi na to, że pracował kiedyś w Aparcie i żebym nie marudził, bo on wie, co jest w środku i że jest to bardzo dobrze wykonany zegarek.  :)

Tobie też dziękuję, bo Twoje słowa też wpłynęły na moją decyzję.

A wiedza, którą nabyłem dzięki temu postowi, zawsze w cenie.
:)

Serdecznie pozdrawiam!

Swoją drogą - bransoleta wydaje się być perfekcyjnie dopasowana do zegarka. Jak to zrobiłeś i ile Cię kosztowało? Serwis firmowy?

Bransoleta super, zegarek też. Amatorzy zegarkowi będą się zachwycać znaną z reklam marką, pseudoeksperci będą kręcić nosem, a Ci, którzy znają się naprawdę, docenią jakość. Swiss Made - a to jednak Swiss Made - z tym werkiem, z prawdziwymi kamieniami i tymi komplikacjami, wart jest swojej ceny - nawet tej katalogowej.

BTW: Przy okazji wizyty na Forum awansowałeś z pseudo-ekspertów do ekspertów  B)

• 0

#46 Sol

Sol
  • Użytkownik
  • 6571 postów
  • Lokalizacja:Południe, Wschód i Zachód. Tylko na Północy mnie nie widać

Napisano wczoraj, 13:11

Bransoleta może i wygodna, ale ja bym mu zafundował fajny pasek typu rally.

Przy okazji, na ręce rozmiar wygląda na "w sam raz".

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych