Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

P20 Pro kosa, jestem bardzo zadowolony.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Może ktoś podrzuci jakiś pomysł, bo poszukiwanie nowego fona spędza mi sen z powiek

 

Generalnie brałbym w ciemno S9, jednak kosztuje ponad 2k, a to dla mnie już jest granica absurdu....

Czekałem troche jak stanieje po premierze S10, jednak nadal stoją 2,4 - 2,6 k.....a stary fon już mi się rozlatuje (dosłownie)

Podejrzewam że i tak bedę musiał go kupić z bólem d....., bo nie dam rady po kilku latach na superamoledzie patrzeć na inny wyświetlacz.

Odpadają fony powyżej 6 cali, i zależy mi na dobrym aparacie.

Jest jakaś inna opcja???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem Meizu Pro 7 czarny 4/64 GB w Media Markt za 695 pln.

Cena wydawała się dobra . Miał być redmi7 a wyszło Meizu . Telefon nie dla mnie ale użytkownik dla którego kupiłem powinien być zadowolony .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu dla żony do 1000-1200 zł na androidzie z conajmniej 3/32, z niezlym aparatem, max do 5,2". Nie interesują mnie xiaomi.

Z góry dzieki za polecenia.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeśli nie musi być to nowość to poszukałbym jeśli jeszcze są ZTE Axon 7 Mini albo Huawei P9.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu dla żony do 1000-1200 zł na androidzie z conajmniej 3/32, z niezlym aparatem, max do 5,2". Nie interesują mnie xiaomi.

Z góry dzieki za polecenia.

Samsung Galaxy A40 byłby noeLum niezłym wyborem. Ekran 5,8" ale w dość kompaktowej obudowie.

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam A40 od przeszło 3 miesięcy. Generalnie polecam że względu na rozmiar i wagę. Ekran dobry, dobrze świeci na zewnątrz. Praktyczny i czytelny interfejs Samsunga. Bateria trzyma do jednego dnia. Aparat przeciętny za dnia, ale ujdzie. W nocy słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG G6

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kolega pisał maks 5,2 cala a G6 ma 5,7 ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym się rozglądał po wcześniejszych flagowcach niż obecnych średniakach. Jakość wykonania i materiały lepsze, a i najczęściej i wydajność też wyższa. Choć mało osób tak na prawdę wyciska z obecnych telefonów ich siódme poty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały ekran to bariera - ostatnie flagowce mają ekrany powyżej granicy 5,2 określonej przez kolegę. W przypadlu starszych konstrukcji dochodzi problem wsparcia i aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę jeszcze polecić S10e, można znaleźć dość tanio. Bateria wbrew pozorom nie jest taka zła. Od rana do wieczora starszy. Jak ktoś ma rozeznanie to jest lepiej niż w S8 i S9. Sam telefon, jak na te czasy, też coś kompaktowy.

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mo w tej kwocie nie ale to 1800 lekko używany. Czasem warto coś dopłacić. W każdym razie do przemyślenia.

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pisał maks 5,2 cala a G6 ma 5,7 ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

ale jest mały, prawie ramek nie ma.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Kolega pisał maks 5,2 cala a G6 ma 5,7 ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

On jest on 3mm wyższy od P9, o ktorym pisales a zjada go w kazdym aspekcie.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Huawei p9. Zamieniłem ostatnio sredniaka Wiko View 4gb ram, na p9, z powodu tego, że potrzebuję dobrego aparatu.

Niestety ale p9 w wielu przypadkach przy przeglądaniu stron internetowych dłużej myśli czy też czasem się już przycina.

Taki Wiko z 4gb ram za 400zl płynniej niestety pracował.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledzy za polecenia.

Zdecydowanie jestem za starszymi flagowcami. Nie lubię przepłacać za nowości.

Ostatnio tzn z grudniu 2018 kupiłem dla siebie wlasnie z polenia w tym wątku Galaxy S 7 i jestem bardzo zadowolony.

Maly rozmiar ma dla mnie znaczenie bo daje mi komfort w codziennym użytkowaniu. Mając Samsungowego Notesa 5,7" ciagle się wkurzalem na rozmiar.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

ale jest mały, prawie ramek nie ma.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

On jest on 3mm wyższy od P9, o ktorym pisales a zjada go w kazdym aspekcie.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Kosma ja nie wnikam w wymiary bo w tej chwili telefony ponad 5,5 cala z ekranem na prawie całej przedniej powierzchni są mniejsze nic 5 calowe sprzed toku czy dwóch.

Napisał 5,2 i tego się trzymam. Natomiast co do tego ze G6 zjada P9 pod każdym względem mocno bym polemizował ale ze to nie jest tematem dyskusji to pomijam.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduje, ze z przekatna ekranu pytajacemu chodzilo o rozmiar telefonu, wiec ten G6 jest prawie identyko jak P9 a ekran o pol cala wiekszy. Jest spoko telefon, mialem prawie 2 lata, zmienilem miesiac temu z proznosci i nudy, a nie dlatego ze go zajechalem jak poprzednie telefeony na przestrzeni kilku ostatnich lat. Ten P9 to plastikowa zabawka dla mnie przy flagowym, nieco juz leciwym ale dalej wydajnym, za***iscie wykonanym i eleganckim G6 z dobym foto.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kosma tak chodzi mi o wymiary niz stricte rozmiar wyswietlacza. Do niedawna wydawalo sie to tożsame ale technika tak idzie do przodu, zmienia sie wyglad smartfonów a ja nie śledzę tego na bieżąco jak wielu tu obecnych.

Porównalem wymiary i LG G6 jest niewiele wiekszy od mojego SGS7, wow ale to idzie naprzód :-)

Mógłbyś napisać w kilku punktach slabe i silne strony tego modelu?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kosma, my na pewno porównujemy te same telefony? Bo w kwestii foto to Huawei już dawno zjadł LG, co do natomiast wykonania to jak dobrze pamietam to LG w G6 miało sporo wpadek z pękającymi tylnymi pleckami ze szkła oraz pękającymi szkłem głównego obiektywu.

Jeśli chodzi o P9 to napisz gdzie tam jest plastik, bo ja tam widzę tylko szkło i aluminium jeśli chodzi o konstrukcje.

Zgadzam się natomiast ze LG jest milion razy ładniejsze ale jak dla mnie na tym kończą się zalety tego telefonu zwłaszcza w kontekście tego czego szuka kolega.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kosma tak chodzi mi o wymiary niz stricte rozmiar wyswietlacza. Do niedawna wydawalo sie to tożsame ale technika tak idzie do przodu, zmienia sie wyglad smartfonów a ja nie śledzę tego na bieżąco jak wielu tu obecnych.

Porównalem wymiary i LG G6 jest niewiele wiekszy od mojego SGS7, wow ale to idzie naprzód :-)

Mógłbyś napisać w kilku punktach slabe i silne strony tego modelu?

 

Rysuje się szybka obiektywu, masakrycznie, dobrze tam popili jak myśleli z czego to zrobić.. Na allegro są zabezpieczenia na to za 20 zeta, wymiana samej tej szybki na nową to ok 50 pln. Mi się szybko porysowały szklane plecki, ale kupiłem go na wyjazd na Gozo do focenia w wodzie i na sucho i 10 dni latał z piaskiem w kiermanie czy torbie, więc nie mam żalu. W zeszłym roku taki sam kupiłem żonie mega zadowolony swoim, u niej nic się nie pojawiło, najlepiej wsadzić w spigena bo jeden upadek na glebę i bye bye. Po jakimś czasie zaczął świrować port USB, podawał komunikat o wilgoci w gnieździe, pomogła wymiana kabla. To samo miał tu jeden z Kolegów i pisał o tym, podpowiedziałem mu wymianę kabla i problem zniknął też w jego telefonie. Wydajnościowo cały czas ok, przesiadłem się miesiąc temu na P20 Pro i mi jego wydajność wystarczała, a na telefonie robię wszystko co się kiedyś robiło na kompie, sporo tego jest. Na temat audio się nie wypowiem, bo mi  to wisi i powiewa, foto i video za 1200 pln bomba - tyle zapłaciłem za nowy dla żony w październiku ubiegłego roku. Na telepolis.pl  przewija się w wątkach z tego roku, dotyczących telefonów do 1200. 

Kosma, my na pewno porównujemy te same telefony? Bo w kwestii foto to Huawei już dawno zjadł LG, co do natomiast wykonania to jak dobrze pamietam to LG w G6 miało sporo wpadek z pękającymi tylnymi pleckami ze szkła oraz pękającymi szkłem głównego obiektywu.

Jeśli chodzi o P9 to napisz gdzie tam jest plastik, bo ja tam widzę tylko szkło i aluminium jeśli chodzi o konstrukcje.

Zgadzam się natomiast ze LG jest milion razy ładniejsze ale jak dla mnie na tym kończą się zalety tego telefonu zwłaszcza w kontekście tego czego szuka kolega.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

 

Mogłem napisać, że dla mnie jest JAK plastikowa zabawka. W obu masz szkło + alu, a jednak jak trzymasz oba w dłoni to jeden wywołuje uśmiech politowania u człowieka mającego świadomość, że to te same materiały. moje subiektywne odczucia. 

A tak ogólnie to polecam wszystkim P20 Pro, przechoooy telefon :D za 1900 zeta petarda. 

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy LG produkuje jeszcze G6? Chodzi mi o to czy te egzemplarze, które są oferowane jako nowe, są z aktualnej produkcji czy z magazynu? Jeśli z magazynu to można założyć, że gdzieś leżały. Czy ten fakt może wpływać na działanie telefonu? Jak wygląda wsparcie gwarancyjne takich modeli, które zostały już zastąpione dwiema kolejnymi generacjami? Aktualizacje softu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.