Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

_Kwiatek_ dostał link do oferty z kerfura i do tego się odnosiłem.

Kwiatek dostał link do sklepu Carrefura, który robi za marketplace. Pod zdjęciem telefonu było i jest napisane, ze sprzedaje bestcena

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Już mi żeście wystarczająco obrzydzili ten zakup! :P

 

Marcin, kup porządnego Ajfona a nie jakiś badziew od Gugla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zmienilem s8 na s10e, mały zgrabny wszystko super, zobaczymy po jakimś czasie ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Marcin, kup porządnego Ajfona a nie jakiś badziew od Gugla :D

Tfu!! Weź mi tu nie pisz takich herezji! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tfu!! Weź mi tu nie pisz takich herezji! :P

Jasne! Jabco to taka hamerykańska zgnilizna ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zmienilem s8 na s10e, mały zgrabny wszystko super, zobaczymy po jakimś czasie ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Ja w czerwcu zmieniłem s7edge na s10 i też polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na s10e i w koncu mam telefon sensownych rozmiarów, ciężko soę odzwyczaić od zakrzywionego ekranu jaki był w s8 ale nie jest zle ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar s10e jest bardzo wygodny. Ja zdecydowałem się na p20, który jest bardzo zbliżony wymiarowo, jednakże dużo tańszy z racji swojego wieku :). Miałem też nadzieję, że bateria 3400 mAh będzie znacząco dłużej trzymać w porównaniu do s10e, jednak niestety szału nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na s10e i w koncu mam telefon sensownych rozmiarów, ciężko soę odzwyczaić od zakrzywionego ekranu jaki był w s8 ale nie jest zle ;)

 

 

Też zamierzam przeskoczyć z s8 na s10e. Akurat ten krzywy ekran w s8 nic nie daje, więc tego nie będę żałował. Jak przedni aparat w 10e się sprawuje? Bo w s8 bardzo słabe zdjęcia wychodzą, w porównaniu do tylnego aparatu to przepaść 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało używam, jak dla mnie to by mogło go nie być ale wg mnie sporo lepiej niz w s8

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj dwuletni Honor 8pro z jakąś kosmiczną rozdzielczością ekranu woła o zmianę, troche się obił, ale nic mi nie pomogliście w tym wątku....

Nie mam pojęcia co kupić z przedstawicieli flagowców, ale zacząłem brać pod uwagę iphona z powodu przecieków szpiegowskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Nie jestem jakimś cieniasem jeśli chodzi o androida, ale chciałem całe 7 pln wydać w Sklepie Play, i czy jest jakaś prostsza opcja niż podpinanie mojej karty płatniczej?

Pasowało byi PayPalem, ale jakoś nie moge znaleść czy taka możliwość wgl. istnieje.

Z góry - dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest paypal.

Wchodzisz do sklepu klikasz to co cie interesuje klikasz na cenę i będziesz mieć opcje zapłaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Nie jestem jakimś cieniasem jeśli chodzi o androida, ale chciałem całe 7 pln wydać w Sklepie Play, i czy jest jakaś prostsza opcja niż podpinanie mojej karty płatniczej?

Pasowało byi PayPalem, ale jakoś nie moge znaleść czy taka możliwość wgl. istnieje.

Z góry - dziękuję.

 

Podepnij, zapłać i "odepnij". Metoda najszybsza i bezpieczna ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest paypal.

Wchodzisz do sklepu klikasz to co cie interesuje klikasz na cenę i będziesz mieć opcje zapłaty

No właśnie nie ma PayPala (przynajmniej u mnie)

34b93bcb431dd750d6597627861f253f.jpg

 

 

 

Podepnij, zapłać i "odepnij". Metoda najszybsza i bezpieczna ;)

Chyba bedzie najlepiej Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie nie o telefon, ale blisko. Czy ktoś z Was używa może Microsoft surface book 2? Na iBOOD jest w dobrej cenie dziś, a chętnie zamieniłbym 5 letniego i ciężkiego na dzisiejsze standardy laptopa na coś przenośnego. Odpinana klawiatura eg mnie duży sens. Ekran ponoć dobry, tylko 128gb malo będzie, ale ten problem można rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że najnowszy win 10 1903 bardzo go nie lubi?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Nie miałem żadnego kontaktu z surface. W necie piszą wręcz ze akurat na maszynie Microsoftu Windows pracuje lepiej niż innych... Ale nie doszedłem do info o problemie, o którym mówisz.

Dla konkurencji w media zrobili dobra ofertę na poprzedni 2018 model macbook pro 13,3. Cena jak za air...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło zaskoczyła mnie Nokia, kupiłem Nokie 8 od jakiejś firmy ze Słowacji, której już nie ma na alledrogo. Zgłosiłem usterkę aparatu na ich oficjalnej stronie, przysłali kuriera, za dwa tygodnie odebrałem nowy telefon :D takie rozwiązywanie problemów bardzo mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje małej pomocy przy konfiguracji, może ktoś z Was ogarnia samsungi?

Zmienilem s8 na s10e i nie potrafię zrobić dwóch rzeczy:

1. Przu automatycznym dostosowaniu jasnosci na s8 odbywało się to płynnie, na s10e jasność 'skacze' jest a albo b, nie ma płynnego przejścia i bardzo mnie to ddnerwuje

2. Multitasking, czy można to przypisac do folnego przycisku zeby bylo jak w s8 ze wystarczy przytrzymac i juz?

To jak to jest schowane teraz to masakra

Np. Na s8 ogladajac film na yt przytrzymywalem przycisk i odpalalem nl wiadomosci i pisalem smsa, teraz trzeba zastopowac film i kliknac dwa razy w podmenu..

 

Dzięki za pomoc :)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pixel 3 XL (64gb Not Pink) w x-kom za 2800.

Moim zdaniem bardzo dobra cena. Zamówiłem nawet ale przewartościowałem i z sadu się jednak nie wyniosę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja poczekam na Pixela 4 i jeśli kwota dopłaty po sprzedaniu iP XS 256GB nie przekroczy 1500zł to wracam tam, skąd wyszedłem.....na chwilę :)

 

 

PS

 

Ja promocji o której piszesz nie widzę. 3a XL 64GB jest w promocji za 2999zł ale pełnej 3 nie znalazłem w takiej cenie nawet na stronie promocji sklepu.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Pixel 3 XL (64gb Not Pink) w x-kom za 2800.

Moim zdaniem bardzo dobra cena. Zamówiłem nawet ale przewartościowałem i z sadu się jednak nie wyniosę ;)

Dlaczego ja tam nie widzę takiej ceny? Jakieś specjalne kody? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.