Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sprocket

Casio Protrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Postanowiłem dodać do posiadanego już leciwego prw 1300 kolejnego piotrka. Tym razem kiedyś kiedyś wybór padł na prw 50y-1ber, coś takiego.....

image.jpeg.988c15428668780fef3e1ce3d194ab33.jpeg

 

Niestety jak się zastanawiałem zastanawiałem tak..... ten model zniknął z rynku i nie mogę go teraz namierzyć w ogólnodostępnych sklepach w kraju. 

Czy ktoś może pomóc gdzie go można nabyć w rozsądnych pieniądzach?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.06.2023 o 21:44, Mmagic napisał(-a):

prw 50y-1ber

Chyba już nie do kupienia... Ale jeśli Protrek z białą tarczą to może coś takiego:

https://www.chrono24.pl/casio/--casio--multi-field-lineprw-70-7jf--id28656301.htm

lub

https://www.chrono24.pl/casio/casio-prw-60-7ajf---pro-trek-quartz-grey-dial-stainless-steel-mens-watch--id8516085.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, mariusz9a napisał(-a):

 

Dzięki za odpowiedź i podpowiedż.

Tak to jest jak się człowiek za długoooooooooo zastanawia. Podobnie miałem z zakupem Zeppelina i skończyło się na poszukiwaniu używanego egzemplarza.

Ten prw 70 nie głupi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.06.2023 o 21:44, Mmagic napisał(-a):

prw 50y-1ber

 A PRW-50YAE-2JR może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakby wygladał Protrek na chudym nadgarstku? Może ktos ma tak koscististą ręke jak moja, tj. w porywach  16 cm.  Posiadam orienta mako i lezy całkiem dobrze. W porownaniu do protreka podanego wcześniej tj pr70 różnica w wymiarach jest niewielka. Wgl mam, sprzeczne informacje bo np prw61 niby ma lug to lug 50 mm a wyglada idento jak, prw 70. Chodzi o kopertę. Moze prw 30 jest mniejszy? Nie ukrywam że szukam uzywanego egzemplarza jest kilka na portalach z, ogloszeniami ale z, przymiarką ciężko. Może ktoś ma jakies porównawcze foty? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chudą rękę - niecałe 17cm. I wiesz co - mam to gdzieś - kupiłem sobie nawet gw-9400 i według mnie jest super😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mariusz9a napisał(-a):

Ja mam chudą rękę - niecałe 17cm. I wiesz co - mam to gdzieś - kupiłem sobie nawet gw-9400 i według mnie jest super😁

17 to już, duża łapa ;)

Przymierzalem sie kiedys do większych G i u mnie zsuwaja sie z ręki ;) z większych g pamiętam 9300 leżał całkiem znośnie. Odnośnie protrekow to chcialbym zeby przylegal, do ręki i byl wygodny jak np casio 5610 w sumie to bylby troche jego bardziej elegancki następca. No chyba ze będzie komicznie wygladał na mojej łapie to pewnie zakupie nowego 5610 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mariusz9a ma rację. Masz się dobrze czuć z zegarkiem a nie patrzeć na wymiar (to nie garniturowiec, czy inny elegant).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, IceMan89 napisał(-a):

17 to już, duża łapa ;)

Nie ma tych 17 🙂 Mam tak około 16,7cm - zależy kiedy się zmierzy (dlatego napisałem niecałe 17). Producent zazwyczaj robi zegarki na obwód zaczynający się od ok. 15,5cm. Aktualnie jest moda na duże zegarki 😄 W każdym razie najlepiej przymierzyć, pooglądać, przyzwyczaić wzrok i rękę, a jak się nie spodoba to oddać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.07.2023 o 16:34, IceMan89 napisał(-a):

Panowie a jakby wygladał Protrek na chudym nadgarstku? Może ktos ma tak koscististą ręke jak moja, tj. w porywach  16 cm.  Posiadam orienta mako i lezy całkiem dobrze. W porownaniu do protreka podanego wcześniej tj pr70 różnica w wymiarach jest niewielka. Wgl mam, sprzeczne informacje bo np prw61 niby ma lug to lug 50 mm a wyglada idento jak, prw 70. Chodzi o kopertę. Moze prw 30 jest mniejszy? Nie ukrywam że szukam uzywanego egzemplarza jest kilka na portalach z, ogloszeniami ale z, przymiarką ciężko. Może ktoś ma jakies porównawcze foty? 

praw 30 ma mniejsza średnice, ale lug to lug to chyba 51mm. ma długie uszy, jak masz możliwość, to gdzieś przymierz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, mariusz9a napisał(-a):

 

 

Ale timing - jutro będzie o nim filmik. 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, TomG80 napisał(-a):

Ale timing - jutro będzie o nim filmik. 😊

A to coś szczególnego się wydarzyło? Bo chyba nie jestem w temacie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mariusz9a napisał(-a):

A to coś szczególnego się wydarzyło? Bo chyba nie jestem w temacie 😄

Nie, nic szczególnego - po prostu wrzuciłeś zdjęcie zegarka PRW-30-1AER, którego akurat recenzję mam zaplanowaną na jutro rano do publikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Nie mam jeszcze żadnego zegarka Casio ale bardzo chce mieć! Problem w tym że znalazlem dla siebie dwa modele które niesamowice mi się podobają, niestety nigdzie nie mogę ich zamówić. Dlatego zwracam się z prośbą do Was Specjalistów! Szukam

Casio ProTrek PRW6600-1A9

CasioProTrek PRG-601YB-3ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.