Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sprocket

Casio Protrek

Rekomendowane odpowiedzi



Mi te kwadraciaki średnio... Ale za to ta edycja Mammut... Przytuliłbym 


To prawda, na żywo bardzo ładny jest, polecam. 0a8556a6f500183e3278e311e88a6777.jpgf7bd12255c90d29603476a83a2e932e5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, TomG80 napisał(-a):

To prawda, na żywo bardzo ładny jest, polecam. emoji4.png

Widziałem Twój filmik na yt - na czarnym pasku wymiata 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręcone było. Fajne te sześciesiątki dziewiątki. 2b2a1f4215901fd240701699489736c9.jpg&key=6617f3fdd397cfa6502063c02d2792e8600edc77c895c127bfc8d22729dfa8ce

459213e51426a0adc67f03a62f9f543c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry, niedoceniany zegarek. W zasadzie nie brakuje mu żadnych funkcjonalności, a i rozmiarowo jest w porządku. Według mnie najlepszy stosunek cena/jakość. Przez niego sprzedałem wszystkie gshocki 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.12.2022 o 14:32, mariusz9a napisał(-a):

Co taka cisza - chodzić w Protrekach!😋

20221223_143010.jpg

Zegarek świetny. Mierzyłem w niego ale ostatecznie kupiłem co innego. Ciekawi mnie jak się będzie starzał, bo wersję z kolorowym bezelem nie wyglądają najlepiej z rynku wtórego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, gamemaster napisał(-a):

Ciekawi mnie jak się będzie starzał, bo wersję z kolorowym bezelem nie wyglądają najlepiej z rynku wtórego

Jak na razie jeszcze w nic nim nie "przydzwoniłem" także jest ok. Zobaczymy z czasem...

Edytowane przez mariusz9a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.08.2022 o 12:24, cin_ek napisał(-a):

Witam. Dołączam do klubu. Mój EDC zamiennie z Garminem Instinct. Zegarek rewelacja. Przeżył już wiele ale trzyma się twardo. Razem od 2018. 

Pro Trek PRG-600YB-3ER

IMG_20220705_085904.thumb.jpg.0241529c1e93afeed0091e2ba6bd735c.jpg

Czy ten model ma Bluetooth? Zastanawiam się nad zakupem jak Twoje wrażenia po pewnym czasie użytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, jak może ktoś pamięta, szukałem nieodżałowanego PRW-5100 i w końcu znalazłem. Po upływie pół roku stwierdziłem, że właściwie to głównie leży w szufladzie, bo mam inne zegarki, i że w sumie szkoda żeby dobra maszyna się marnowała, więc właśnie poszedł na nasz bazarek, pewnie inni miłośnicy się zainteresują.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2023 o 17:03, chmiel75 napisał(-a):

Czy ten model ma Bluetooth? Zastanawiam się nad zakupem jak Twoje wrażenia po pewnym czasie użytkowania?

Przepraszam że po takim czasie. Zegarek nie ma ani BT ani radia. Jest bardzo wygodny. mam 22 cm w nadgarstku i pasek mógłby być trochę dłuższy. łatwy z obsłudze. Po naładowaniu bardzo długo trzyma aku. Luma w nocy świeci wyraźnie, nie ma problemu z odczytaniem wskazań. alarm jest w sam raz. Mnie budzi, a żona nie słyszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym się róznią modele prw 61 od prw60 ? Czy różnica jest tylko w lepszym podświetleniu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko kolorem i wyświetlaczem - jeden ma negatyw a drugi pozytyw. Dla mnie ładniejszy PRW-60, ale gorzej dostępny. Być może są jeszcze jakieś różnice...

Edytowane przez mariusz9a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.