Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Uzop

Katalog Apart

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za cynk Uzop.

Katolog bardzo fajny, oddzielna ksiazeczka z cenami nie rozprasza w ogladaniu modeli w katalogu.

Krotkie historie marek poprzedzajace oferte.

Ogolnie bardzo dobry pomysl.

Pani w salonie po poroszeniu o katolog z zegarkami, wyjela ze stojaka sklepowego ta encyklopedie i mi ja wreczyla.

Ogolnie wrazenia super.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bibliotek@rz dało radę załatwić jeszcze jeden katalog?


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Galerii Dominikańskiej wczoraj nie mieli, albo mieć nie chcieli :/ Na tygodniu, jak będę w okolicach Pasażu Grunwaldzkiego zajdę do tamtejszego Aparta(zdaje się tam też jest), to i tam popytam :P Mam nadzieję, że chętniej pójdą na współpracę ;) Daj mi czas do końca tygodnia, bo nie wiem kiedy będę miał chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Galerii Dominikańskiej wczoraj nie mieli, albo mieć nie chcieli :/ Na tygodniu, jak będę w okolicach Pasażu Grunwaldzkiego zajdę do tamtejszego Aparta(zdaje się tam też jest), to i tam popytam :P Mam nadzieję, że chętniej pójdą na współpracę ;) Daj mi czas do końca tygodnia, bo nie wiem kiedy będę miał chwilę.

OK. Trzymam kciuki :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przypadkiem trafiłem do apartu i poprosiłem o katalog i dostałem go bez problemu. Jest naprawde swietny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przypadkiem trafiłem do apartu i poprosiłem o katalog i dostałem go bez problemu. Jest naprawde swietny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie mogę się wybrać do salonu więc napisałem maila do Apartu z prośbą o przysłanie.Dostałem odpowiedz że wyślą!Czekam.(Mam ich kartę której nr.podałem)Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka pierwszych opisów marek będących w katalogu ... sam nie wiem, czuję jakiś niedosyt. Mam wrażenie, iż opisy są troszkę chaotyczne, napisane jakby na prędce - bez wyczuwalnego entuzjazmu - suche fakty podane w krótkich zarysach. Owszem kilka ciekawych informacji moża przeczytać, jednak jakoś beznamiętnie to jest opisane.

Też macie takie wrażenie ?


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Też macie takie wrażenie ?

 

jesli o mnie chodzi - katalog generalnie beznadziejny. To co tam jest to moge znależc na stronie producenta, czy odwiadzając pare lepszych sklepów "pobrać" sobie katalogi danych firm - jeszcze ładniej wydane,

Katalog nie zawiera nic ciekawego, poza PR'owskimi tekstami napisanymi przez copywriterów, ot taki bełkot reklamowy bez jakichkolwiek konkretów - jak przy opisie perfum - dla mocnego mężczyzny, świadczące o... itp itd ale w wielu przypadkach zero konkretu - skąd, gdzie, co w środku.

Człowiek odpowiedzialny za jego wydanie - poprosił marki o materiały reklamowe , zebrał i wydał (i to pewnie nie za darmo, ino Apart ich skasował). A można było się przyłożyć, popracować choć z tydzień nad jego koncepcją - tak aby nie był bezwartościowym za rok zbiorem zdjęć zegarków, ale czymś co zawierałoby choć 12 stron o: ... i tu można było dać jakieś ciekawostki, słowniki pojęć, a co to a jak sie na to potocznie mówi itp itd - to już tu na forum jest więcej ciekawostek (jest tam na końcu kilka podstawowych informacji - no ale takie mini-minimum to co na stronie www Apartu).

A można było poprosić o udostępnienie forumowych zasobów, poszukać w necie, pogadać z fachowcami i dodać cokolwiek od siebie - a tak to wsadzone w jedne okładki reklamy i zdjęcia zegarków kilkunastu firm, i to niekoniecznie dostępnych na sklepowej półce.

Jednym słowem - no jest, ale spodziewałem się czegoś ciekawszego w środku. Bezduszny, bez jakiejkolwiek koncepcji zlepek zegarkowych fotek.


- - -

Krzysztof - by kajot04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, jak w tym katalogu, bo nie widziałem, sale w tych z biżuterią jest zwykle kilkanaście stron o zegarkach i nie ma tam info o werku (jest tylko informacja, czy kwarc czy auto, ale bez dalszej specyfikacji), brak też podstawowej danej - średnicy. Lipa

 

a na marginesie - ta ich nowa marka - Aztorin - ten model na zdjęciu wygląda, jakby wyszedł z więzienia po odsiadce za recydywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, jak w tym katalogu, bo nie widziałem, sale w tych z biżuterią jest zwykle kilkanaście stron o zegarkach i nie ma tam info o werku (jest tylko informacja, czy kwarc czy auto, ale bez dalszej specyfikacji), brak też podstawowej danej - średnicy. Lipa

 

a na marginesie - ta ich nowa marka - Aztorin - ten model na zdjęciu wygląda, jakby wyszedł z więzienia po odsiadce za recydywę

 

Ten model Aztorina to nie czasem Arni z 13stego posterunku? Fatalny model i fatalnie zrobione zdjęcie, na siłę chcieli go zdemonizować fotoszopem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model Aztorina to nie czasem Arni z 13stego posterunku? Fatalny model i fatalnie zrobione zdjęcie, na siłę chcieli go zdemonizować fotoszopem.

mam przed sobą, chyba to nie ten, za dużo musieliby mu zapłacić jako znanej osobie :) . Ale mogę się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model Aztorina to nie czasem Arni z 13stego posterunku? Fatalny model i fatalnie zrobione zdjęcie, na siłę chcieli go zdemonizować fotoszopem.

 

no prawdę powiedziawszy, to chyba lepiej było znaleźć fajnego nawet nieznanego medela, niż wybrać tego aktora na "twarz marki". Nie jest to jednak Brosman ani Linda, ani nawet Hołowczyc.... moim zdaniem , akurat ta postać raczej negatywnie wpływa na postrzegalność tej marki, nie wiem kto chciałby się z nim identyfikować. Marketing Apartu dał i tu d.., coś czuję, że za rok będzie Aztorin -50% i bay-bay marko z salonów...


- - -

Krzysztof - by kajot04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katalog jest super. Ja poszedłem do Apartu we Wrocławiu, powiedziałem, że szukam zegarka za 3tys (ładnie się ubrałem), dostałem katalog i jeszcze wkładkę z cenami. Jak ktoś nie może dostać to w Apartach w galerii dominikańskiej i pasażu grunwaldzkim we Wrocławiu można dostać bez dużej gimnastyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... A można było poprosić o udostępnienie forumowych zasobów ...

Oni chyba nie pytają, tylko sobie używają, co znajdą.

Piramidę prestiżu przerobili na swój sposób ( i nieoficjalnie powołują się podobno na klubowy tej ich rodowód)

W słowniku też jakoś informacje z naszego forum kropka w kropkę.

Zobaczcie sami:

http://www.apart.pl/pl/zegarki,Slownik

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/1087-slownik-pojec-zegarmistrzowskich/

 

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katalogi już leżą wszędzie na stojakach, więc nawet prosić nie trzeba.

A z innej beczki - już się boję otworzyć lodówkę, bo tam chyba też Aztoriny...

 

Pozdrawiam

IKo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam przed sobą, chyba to nie ten, za dużo musieliby mu zapłacić jako znanej osobie :) . Ale mogę się mylić

 

 

I mylisz się :) ,bo to dokładnie ten sam aktor,który grał Arniego w 13 POSTERUNKU. Został"twarzą" marki AZTORIN. Co do samej marki,niektóre zegarki wyglądają nawet ładnie,ale podejrzewam,że na tym kończą się ich zalety...Nie wiadomo,kto je produkuje... :) W środku siedzą w większości kwarce. No i ceny trochę za bardzo wyśrubowane jak na taką markę nie wiadomo skąd...

A katalog właśnie dostałem,obejrzymy-ocenimy. Na razie pierwsze,co zwraca uwagę,to jego grubość-300 stron.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Aparcie i też dostałem katalog :)


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z kolegów moglby załatwić mi jeden katalog?

Byłbym bardzo wdzieczny !


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był gdzieś w innym mieście w Aparcie i będą to wezmę :) Tylko nie wiem kiedy będe...Ale będe pamiętał :)


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

Wstapilem dzis doslownie na sekunde do Apartu, poprosilem od razu o katalog i rownie szybciutko otrzymalem ;) . W jednym z dwoch katalogow z bizuteria na koncu katalogu sa tez najnowsze zegarki wraz z ich cenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, nie wiem czy było podawane wcześniej i czy to ten, ale jeśli mowa o zegarkach 2009 to na stronie:

APART

trzeci to jakiś 305 stronicowy katalog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.