Qristo 0 #1 Napisano 19 Stycznia 2012 Co sądzicie o tym modelu linknie za bardzo przypomina Rolex'a? chodź na dobrą sprawę one wszystkie są wzorowane na innych słynnych modelach 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lawnowerman 937 #2 Napisano 19 Stycznia 2012 Znajdź 10 różnic miedzy tymi obrazkami 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Qristo 0 #3 Napisano 19 Stycznia 2012 hhahaha no mozna i tak, ale 3 stars wszystkie bazowaly na wygladzie rolka, ale tu zdecydowanie jest wzor rolka upakowany w orienta. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
---Jose Antonio Morales--- 2 #4 Napisano 20 Stycznia 2012 Bardzo tani chwyt marketingowy. Ciekawe tylko jak będzie wyglądać sprzedaż ww. modelu ? Obawiam się, że może być bardzo wysoka.Kolaż Lawnowerman-a BEZCENNY !!! 0 " w poszukiwaniu straconego czasu..." Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Woytec60 182 #5 Napisano 20 Stycznia 2012 Odbija Japończykom coraz bardziej.Czyżby to przrz tą Fukushimę? 0 Pozdrawiam, WojtekDążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Burns 5064 #6 Napisano 20 Stycznia 2012 to są zegarki za 165$dla mnie wyglądają identycznie jak te na tureckich bazarachgdyby nie to forum, widząc je w sklepie mocno bym się zastanawiał czy napis na tarczy Orient jest prawdziwy 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi 16743 #7 Napisano 20 Stycznia 2012 Jako posiadacz Orienta, oraz człowiek, który nabył już do tej marki pewnego sentymentu, proponuję podjąć próbę zorganizowania globalnej akcji, polegającej na zorganizowanie zbiórki na rzecz Orienta (165$ per head) w zamian za wycofanie się ze sprzedaży i produkcji tego... no, tego:) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
oprzemyslaw 4807 #8 Napisano 21 Lutego 2012 Jako posiadacz Orienta, oraz człowiek, który nabył już do tej marki pewnego sentymentu, proponuję podjąć próbę zorganizowania globalnej akcji, polegającej na zorganizowanie zbiórki na rzecz Orienta (165$ per head) w zamian za wycofanie się ze sprzedaży i produkcji tego... no, tego:)+1 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pablos_ 16 #9 Napisano 22 Lutego 2012 Orient oprócz porządnych i w miarę ładnych zegarków zawsze wypuszczał takie koszmary. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
karczochrulez 2 #10 Napisano 22 Lutego 2012 Ładny jest - nie znacie się 0 Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie??? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mcrm 1 #11 Napisano 24 Marca 2012 Jest popyt jest podaż. Ktoś musi te potwory kupować, jeśli są produkowane. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla #12 Napisano 24 Marca 2012 Ładny Rorientlex 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Henieks 2 #13 Napisano 28 Marca 2012 Nie ma obciachu dla Rolexa - dlaczego miałby być dla Orienta? Zegarki wyglądają na dość porządne. Szafirowe szkiełko, zakręcana koronka. A że estetyka nie odpowiada? Kogo to obchodzi? Mi osobiście diamenciki trochę nie pasują. No, ale wolę takiego Orienta niż tureckiego "Rolexa". Zapomnijcie o Rolexie. Wtedy zobaczycie, że ten zegarek nie jest taki zły. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Taktic 40 #14 Napisano 28 Marca 2012 Zapomnijcie o Rolexie. Wtedy zobaczycie, że ten zegarek nie jest taki zły.Teoretycznie masz rację, ale żyjemy w określonym miejscu i czasie, z choinki się nie urwaliśmy. Zegarki mechaniczne są w kręgu sztuki. Bliżej im do igrzysk niż do chleba. Wyobraź sobie, że jakiś pan zaśpiewał przebój The Beatles "yesterday", może nawet i ładnie zaśpiewał, może nawet ładniej zaśpiewał niż protoplaści. A i tak pozostaje zawsze nastrój wtórności. Nie pomoże stwierdzenie "zapomnijcie o Beatlesach". Oczywiście nikomu nie zabraniam śpiewania, czy słuchania coverów, ale JA tam płyty tego pana nie kupię. Wolę słuchać Beatles'ów, nawet jeśli śpiewają ze zdartej, szumiącej i trzaskającej płyty.Natomiast bez problemu kupiłbym Mako. Bo Mako to Orient, a Orient to Mako. Nastrój, feeling, emocja, charakter... wszystko takie jak trzeba... po kiego mi imitacje luksusowych przedmiotów? . 0 Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki." Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
paweł32 3 #15 Napisano 30 Marca 2012 Jak to mówią na dalekiej północy są gusta i gustliki. Myślę że celem tego Orienta jest rynek arabski. Z drugiej strony na całokształt wizerunku danej marki składają się właśnie małe kawałki jej działalności. Co nie zmienia faktu że kocham swojego Orienta i nic tego nie zmieni. A forum o tematyce zegarkowej jest też po to co by takie rzeczy pokazywać. Pozdrawiam. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Henieks 2 #16 Napisano 3 Kwietnia 2012 Teoretycznie masz rację, ale żyjemy w określonym miejscu i czasie, z choinki się nie urwaliśmy. Zegarki mechaniczne są w kręgu sztuki. Bliżej im do igrzysk niż do chleba. Wyobraź sobie, że jakiś pan zaśpiewał przebój The Beatles "yesterday", może nawet i ładnie zaśpiewał, może nawet ładniej zaśpiewał niż protoplaści. A i tak pozostaje zawsze nastrój wtórności. Nie pomoże stwierdzenie "zapomnijcie o Beatlesach". Oczywiście nikomu nie zabraniam śpiewania, czy słuchania coverów, ale JA tam płyty tego pana nie kupię. Wolę słuchać Beatles'ów, nawet jeśli śpiewają ze zdartej, szumiącej i trzaskającej płyty.Natomiast bez problemu kupiłbym Mako. Bo Mako to Orient, a Orient to Mako. Nastrój, feeling, emocja, charakter... wszystko takie jak trzeba... po kiego mi imitacje luksusowych przedmiotów? .Oczywiście, 100% się zgadzam. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mdp1984 23 #17 Napisano 15 Maja 2012 Jak by nie te diamenciki to zegarek fajny. Kiedyś usłyszałem takie stwierdzenie co z tego, że jakiś model samochodu upodabnia się do innego a czy to coś złego jeśli facet jest podobny do Brada Pitta (wtedy jest to niewątpliwe zaleta)? Tak samo jest tutaj Orient wzoruję się na bardziej znanej firmie i jeśli robi to przyzwoicie nie ma w tym nic złego. 0 Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Misior007 0 #18 Napisano 16 Maja 2012 Koko koko eurospoko - nadawał by się na zegarek Euro 2012 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawelb29 806 #19 Napisano 21 Czerwca 2012 Co sądzicie o tym modelu linknie za bardzo przypomina Rolex'a? chodź na dobrą sprawę one wszystkie są wzorowane na innych słynnych modelach Wg. mnie Orient nie przypomina Rolexa dlatego ze na tarczy Orient ma napis Orient a Rolex ma na tarczy napis Rolex Tak poważnie : nie idźcie ta droga Oriencie. 0 Deus Dona Me Vi Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Stuttgart 1 #20 Napisano 28 Czerwca 2012 Jest wersja trochę bardziej przyziemna: http://www.roachman.com/orient/automatic/2EV03.html 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach