Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

egzo - nowy Spectral pojawił się na stronie Canyona :)

Nie mówię, że wszystkie ale sporo rowerów, które mam zapisane w ulubionych stało się z nimi coś dziwnego jak na zimny i deszczowy październik - podrożały o jakieś 3k.

Chociażby ten o którym wspominaliśmy kilka stron wcześniej był już za 12200, później 13699 a dzisiaj:

361c1ddb795ce520e4b7d86c8ec02955.jpg

 

Santa w kolorze G z 17 na 20k i jeszcze kilka innych...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A specteal staniał i zyskał przy tym na zawieszeniu.. jak? Pike jest lepszy od foxa rythma.

 

Tylko te piasty shimano tam.. Ale coś za coś.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się ostatnio Ibis wkręcił mocno ale jak to zwykle jest jakieś ale - tym razem zawias od DVO - zagadka dla mnie

 

https://www.ibiscycles.com/bikes/ripmo-af

Ja się bardziej zastanawiam czy w tym zawiasie nie ma błędu konstrukcyjnego, że łożyskowania wchodzi tak daleko w rurki trójkąta. Oczywiście może objawić się jak pojawią się luzy, albo najdzie piachu i błota. To jeden element będzie stukał o drugi. Szczególnie, że amerykański sen wygląda jak wszędzie (a niby jakieś wycieczki po fabryce w USA, może dla carbonu). Czyli naklejka na ramie Made in Tajwan.

f351db0e7295df5f5727546b49d2640c.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat jego największy atut

coś więcej wiesz o DVO ?

biker house jest dystrybutorem na Polskę i ponoć robią też serwis

 

Ja się bardziej zastanawiam czy w tym zawiasie nie ma błędu konstrukcyjnego, że łożyskowania wchodzi tak daleko w rurki trójkąta. Oczywiście może objawić się jak pojawią się luzy, albo najdzie piachu i błota. To jeden element będzie stukał o drugi. Szczególnie, że amerykański sen wygląda jak wszędzie (a niby jakieś wycieczki po fabryce w USA, może dla carbonu). Czyli naklejka na ramie Made in Tajwan.

 

dw link w Ibisie jest bardzo chwalony, tylko że dół jest na ślizgach a nie łożyskach

 

teraz już wszystkie marki robią ramy na Tajwanie albo w Chinach...

jedynie Kross się wyłamał i chce robić karbon w Przasnyszu ;)

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumieć jak jedna wiedza doktorancka ma się do drugiej niewiedzy:

 

 

dw link w Ibisie jest bardzo chwalony, tylko że dół jest na ślizgach a nie łożyskach


ale jak to zwykle jest jakieś ale - tym razem zawias od DVO - zagadka dla mnie


https://www.giant-bicycles.com/pl/news/giant-factory-off-road-team-partners-with-dvo-suspension/22357


W każdym rowerze do tyrania w górach pojawią się rany, są lepsze i gorsze konstrukcje bo przecież jesteśmy uzależnieni od tego co wymyślił i opracował człowiek, ale w przypadku Ibisa nie jest to konstrukcja bezinwazyjna:

 

https://forums.mtbr.com/ibis/ripmo-riders-hows-your-rear-end-1104115.html

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o firmę produkującą amortyzatory i dampery - dvo - czy o niej coś więcej może wiesz - jak to chodzi itp itd

a dw link to system zawieszenia tak jak np. maestro w giancie albo vpp w sancie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno i drugie. Jedna i druga informacja pochodzi z netu. U Ciebie tylko jedna i dziwi mnie czemu nie dotarłeś do drugiej.

Do rzeczy, korzenie mogą tylko zachęcać. Podlinkowałem też Gianta bo taki rower testowałem. Rypłem się również na dwupółce kumpla. Amortyzator jak amortyzator, mi się podoba i chodzi płynnie. Kto ma go na własność jest zachwycony. Fajnie, że są kolejni gracze. Byle była ciągłość serwisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno i drugie. Jedna i druga informacja pochodzi z netu. U Ciebie tylko jedna i dziwi mnie czemu nie dotarłeś do drugiej.

Do rzeczy, korzenie mogą tylko zachęcać. Podlinkowałem też Gianta bo taki rower testowałem. Rypłem się również na dwupółce kumpla. Amortyzator jak amortyzator, mi się podoba i chodzi płynnie. Kto ma go na własność jest zachwycony. Fajnie, że są kolejni gracze. Byle była ciągłość serwisu...

to ludzie z Marzocchi założyli dvo prawda ?

Giant tylko rok wytrzymał z nimi a czemu się tak szybko rozstali to nie wiem, może nie wyrabiali z produkcją skoro Giant to jeden z większych graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rama NSBikes?

Tak.

A ta od Trolla jest skomplikowana w środku.

21af8fbede56b3d12bcf6d1932353b3f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ns chyba 2016. Na 26

 

@trollu? Co to za marka?

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.