Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze ta funkcja raczej dziala by przedluzyc zywotnisc baterii. I jeski notorycznie nie korzystasz z zegarka w nocy, to warto z tego korzystac. Wylaczenia funkcji raczej ciezko doczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj cynka gdzie zamówiłeś ja tez poluję, znalazłem na DISCOUNTSHOP ale nie wiem czy nie będzie przypału jak zamówię

Roman zawsze spoko :)

 

ładny modzik ;)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na Olx. Używany. Nie wiem jak z tym sklepem który podałeś tam nigdy zakupów nie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki. W weekend miałem okazję przetestować Rangemana w podwodnym boju w czasie nurkowania.

Oczywiście nie jest to zegarek nurkowy i chyba nawet instrukcja pisze o tym, aby go nie wykorzystywać w trakcie nurkowania, ale był nam potrzebny stoper więc postanowiliśmy wykorzystać Romka. 

Efekt - 30m pod wodą + kilka razy w okolicach 18m i działał/działa nadal ;) bez zarzutów. Włączony był tryb automatycznego podświetlania - nie zawiódł ani przez chwilę. Solidna japońska konstrukcja! 

Edytowane przez kerech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A guzików pod wodą używaliście?

 

Z opisu kolegi kerech wnioskuję, że tak.

Przez "testowanie w podwodnym boju" rozumiem, że używano pod wodą funkcji stopera "używając guzika"  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opisu kolegi kerech wnioskuję, że tak.

Przez "testowanie w podwodnym boju" rozumiem, że używano pod wodą funkcji stopera "używając guzika"  ;)

A może włączyli stoper przed zanurzeniem, bo stwierdzenie "włączony był tryb automatycznego podświetlania" nie sugeruje, że używano guzików pod wodą ;)

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ;)

Mamy zagatkę :)

Kto zna odpowiedź?

 

No chyba ja znam odpowiedź ;) to doprecyzuję. 

Zegarek na ręce miał mój kolega - ma mniejszą rękę dzięki czemu był w stanie założyć zegarek na skafaner nurkowy. Mi niestety się nie mieścił - za króki pasek. No nie jest to zegarek do nurkowania, z tego co się orientuję Frogmany mają dłuższy pasek?

 

I rzeczywiście przy pierwszych nurkowaniach włączał stoper pod wodą na głębokości w okolicach 2-5m. Przy czym było to tylko jedno przyciśnięcie/włączenie stopera (przynajmniej tak mi mówił ;)). Na 30m przyciskami się nie bawiliśmy - mimo wszystko wolałem nie ryzykować. 

Przy kolejnych nurkowaniach włączał stoper tuż przed zejściem pod wodę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myske ze dla tego zegarka to nie jest zbyt wielki wyczyn :) Kolega spokojnie schodzil z nim na okolo 50 metrow. Zero problemow. Wkoncu to 20 atmosfer. Fakt ze to chyba cisnienie statyczne ale jednak mamy spory zapas. Kolega nie naciskal przyciskow i mysle ze tu jest ta roznica pomiedzy gwn q1000 i frogiem a cala reszta zegarkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do nurkowania z Casio to tylko Frog  :)

Romek do innych aktywności, np. do pompek  :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :rolleyes: 
post-92515-0-06702400-1539353152_thumb.jpg
Szczególne podziękowania dla Pana Matej za pomoc w zakupie :D

Edytowane przez cichy81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :rolleyes: 

Szczególne podziękowania dla Pana Matej za pomoc w zakupie :D

 

Gratulacje - niech się nosi.

Będzie Pan zadowolony  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo aby można było dokupić samą szlufkę do GW-9400.

Nie spotkałem się z czymś takim.

Możliwe, że będziesz musiał zdecydować się na zakup kompletu (z paskiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest czarna szlufka do gw 9400?

Moim zdaniem nie ma...

 

W ubiegłym roku były stalowe "złote" i czarne jak te na zdjęciu poniżej - podchodzą do paska 9400, ja miałem złotą, kupowałem na pasek od 6900, założony do 5630, ale z tego co pamiętam to Matej chyba miał czarne, no chyba że to był ktoś inny :)   - niestety w ofercie sprzedawcy od którego ja kupiłem już ich nie ma

 

p.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.