Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SIRLUKE1

Steinhart Klub - zegarek w kopercie 42 mm - 100 szt. dla forum

WYBÓR STYLU ZEGARKA DLA STEINHART KLUB  

100 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się uda Bekher Design to i ja wchodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może pokazać jakiś budżetowy projekt Bekhera?

Te które znalazłem w sieci to raczej do znacznie wyższej półki się zaliczają niż planowane 1800- 2200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież nie piszemy o tym, że chcemy zakupić jego projekt a tylko troszkę nim się zainspirować w ramach tego co będziemy robić, czyli koperty jaką Gunter ma do dyspozycji. A jak pisał Lukasz, tarczę, wskazówki, indeksy on może Nam zaprojektować więc niech zrobi coś zbliżonego, wykorzysta się kolorystykę jak z tych projektów i będzie git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt będzie nasz nie Guntera ;)

 

Dane koperty, czekamy na info ze Szwajcarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież nie piszemy o tym, że chcemy zakupić jego projekt a tylko troszkę nim się zainspirować w ramach tego co będziemy robić, czyli koperty jaką Gunter ma do dyspozycji. A jak pisał Lukasz, tarczę, wskazówki, indeksy on może Nam zaprojektować więc niech zrobi coś zbliżonego, wykorzysta się kolorystykę jak z tych projektów i będzie git :)

Ja rozumiem pomysł tylko boję się, że nie da się zrobić coś z półki za +/- 15000zł w cenie powiedzmy 2500.

Wiesz przecież na przykładzie pomysłu z Chronos Art.

 

Ja myślę że ten projekt ma szansę realizacji ale pod warunkiem niezbyt wielkiej demokracji w wyborze wzorów.

Pamiętajmy że 100 chętnych przy 3 innych projektach równoległych to dużo.

 

PS. Ja chcę casual z dużą datą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani Unitas ani 2824-2 nie daje nam dużej daty.

 

Co do jakości, właśnie pakuje Mariny Black Anchor, moim zdaniem, subiektywnym oczywiście, naprawdę zrobione są świetnie, dają radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani Unitas ani 2824-2 nie daje nam dużej daty.

 

Co do jakości, właśnie pakuje Mariny Black Anchor, moim zdaniem, subiektywnym oczywiście, naprawdę zrobione są świetnie, dają radę ;)

Dlaczego. Zobacz np. Eposa 3404, ma dużą date a jest na UNitasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie całkiem nieźle. Temat jeden dzień a jest 32 chętnych na jedną z opcji, na szczęście nr 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już gdzieś ktoś mówił można to zrobić i na Eta 2824-2 tylko potrzebna modyfikacja tarczy daty.

A może Gunter by się zainteresował takim casualem do seryjnej produkcji?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na razie jeszcze nie wiadomo jakim :) Zobaczymy co się urodzi w naszych głowach bo Łukasz pisał, że to będzie nie Jego a Nasz projekt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "takim" miałem na myśli z dużą datą :)

Łapiesz mnie za słówka :)

Powiem szczerze że mam dwa zegarki Stenka w tym Aquariusa i z obu jestem mega zadowolony :D

Ale mam już dość codzienności nurków , marin i pilotów a także ostatnio wszędzie pojawiających się rally . Gdyby udało się zrobić fajny casual to wchodzę w ten projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już gdzieś ktoś mówił można to zrobić i na Eta 2824-2 tylko potrzebna modyfikacja tarczy daty.

A może Gunter by się zainteresował takim casualem do seryjnej produkcji?!

 

Chcemy dobrą cenę i w miarę szybką realizację, w związku z tym pozostaniemy przy bazowych możliwościach mechanizmów.

 

Tarcza, koronka, indeksy, wskazówki, pasek to już inna historia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankietę kończymy w poniedziałek 04/11/2013 ;)

 

Potem muszę dać odpowiedź, czy trzymamy koperty dla nas, czy odpuszczamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w tym wątku musi się zadeklarowac tych 100 potencjalnych chętnych czy może np. ileś tam zegarków weźmiesz w ciemno licząc na ich późniejszą sprzedaż. Może warto ten temat też odpowiednio "zareklamować" w temacie dot. Steinharta bo nie każdy musi sledzić sprawy dot. klubowca, nowych projektów. Natomiast posiadacze Steinharta czy potencjalni nabywcy udzielajacy się w tamtym temacie, jak przeczytaja o mozliwości realizacji nowego projetku w kopercie 42mm to może zdecyduja sie na zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Aby stworzyć zegarek dla Nas potrzeba min. 100 osób. Dlatego proszę ewentualnych chętnych, o oddanie głosu w ankiecie. Jeśli uzbieramy powiedzmy około 60 - 70 chętnych osób, to moim zdaniem, możemy ruszać z projektem."

 

Cytat z pierwszego posta ;)

 

Myślę, że osoby ze Steinhart Klub spokojnie tu trafią. Tam temat się rozpoczął, jest tam podany link do Ankiety :)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Sorki, gdzies to przegapiłem. Czyli jest szansa, że będzie pozytywny finał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co ankieta nabrała tempa i ...... zdechła :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.