Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Luc80

Użytkownik
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

About Luc80

 • Birthday 11/01/1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

234 profile views
 1. To są wkładki bezela (insert), a mi chodzi o oryginalny bezel od czarnego zółwia.
 2. Dzień dobry, Czy ktoś się orientuje, czy i gdzie jest możliwość zakupu oryginalnego czarnego bezela do Turtle Black SRPC49? Wpadł mi na mysl pomysł by założyć taki bezel do klasycznego żółwia.
 3. Cześć , co to za skóra tego klasyka?
 4. Luc80

  Liczymy żółwie

  Zółw w skórze z rekina.
 5. Kupię jednowskazówkowego Łucza, najlepiej z logo w łacince.
 6. Zółw właśnie został ubrany w skórę rekina
 7. A skąd Massdrop dostarcza/wysyła zegarki, tzn z jakiego Państwa?
 8. Napisałem, że zegarek nie jest symbolem ideologii, niezależnie czy jest to rodzaj zegarka, czy marka. Równie dobrze możesz zapytać o Hugo Boss, BMW, Mercedes i wiele innych. Natomiast jesli pytasz nie o marke ogólnie, ale o konkretny oryginalny zegarek używany w tamtym okresie przez nazistowską machinę, czy ja osobiście bym go założył - odpowiadam nie, nie założyłbym go. A dlaczego "niestety"? Wg Ciebie powinienem uważać, że światopogląd i czynu nazizmu nie są złem oraz uważać jej symbol za neutralny znak graficzny?
 9. Od jakiej kwoty DHL nalicza tak niski VAT, 37 zł, i opisywane w innych postach rzędu 40 zł?? Od deklarowanych kwot poniżej 50 dolarów? DHL nie żąda przesłania potwierdzenia zapłaty/rachunku?
 10. Tak się nazywa 3 rzeszę - nazistowskie niemcy (celowo z małej litery). Do kolegi Sanik: Dobre podsumowanie dla zakończenia OT.
 11. Tu jest konkretna swastyka hitlerowska, i nazistowska moneta/medal, z której powstała klamra.
 12. Przywołani Włosi, Szwajcarzy mają inne doświadczenia historyczne, i co się z tym wiąże inne odczucia, odmienne od moich. Właśnie... ponieważ nie znam i nie odczytuję kontekstu czemu ma służyć klamra z tym motywem, napisałem, że "nie czaję tej klamry", i jak odbieram to wprost.
 13. Zegarek NavBUhr nie jest symbolem ideologii, natomiast swastyka jest, zbrodniczej ideologii, zastosowanej w praktyce, ze szczególnym okrucieństwem m.in. na naszym narodzie i kraju. Dlatego dla mnie, jako Polaka, jest to tabo, nawet w sztuce, jeśli nie jest elementem głębszego kontekstu, i jednoznacznego stygmatyzowania tego symbolu. Takie są moje odczucia odnośnie motywu na klamerce.. Żeby było jasne, ani trochę nie odnoszę się do kunsztu rzemieślniczego, ani go nie podważam w powyższej opinii. Dzieła Piotra bardzo mi się podobają.
 14. Nie czaję tej ze swastyką....sorry....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.