Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Kukiee

Użytkownik
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

251 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

890 profile views
 1. Ogólnie cały projekt bardzo spójny i niezwykle udany, co nie jest takie proste w przypadku tak odważnego designu. Ale największe wrażenie zrobiło na mnie wykończenie/obróbka stali. Szczotkowanie w tym zegarku jest nie do podrobienia. Zakupiłem ten zegarek ze świadomością jego wieku i że jest tu i ówdzie porysowany, z pewnością że sam sobie to ogarnę, bo takie drobne rysy zazwyczaj sobie ogarniałem. Ale w tym przypadku nie podejmę się tematu, może jak odłożę trochę środków i jak przeżyję z nim ten miesiąc miodowy to oddam go do specjalisty na ogarnięcie, ale oryginalne szczotkowanie jest świetne - wyraźne i równe, a zarazem takie delikatne i przede wszystkim bardzo matowe.
 2. Zależy jak na to patrzeć, bo z jednej strony wczoraj mu stuknęły 18 urodziny, lub w przypadku zegarka zakupiny (? ale to też nie do końca pasuje, bo zegarek można kupić wiele razy, a ten pierwszy raz, tylko raz), a z drugiej strony w moim posiadaniu jest dokładnie od wczoraj, więc nowość
 3. Kukiee

  Damasko DS30

  Zapraszam do negocjacji
 4. Może chce się ktoś pozbyć bransolety do Damasko DS30?
 5. Kukiee

  Damasko DS30

  Nieaktualne.
 6. Kukiee

  Damasko DS30

  Podbijam i zachęcam do negocjacji. Nie gryzę, nie krzyczę, nie bije, jedynie zrzędze pod nosem, ale to akurat nie słychać przez internet.
 7. Kukiee

  Damasko DS30

  Podbijam.
 8. Kukiee

  Squale 1521 Onda

  Zapraszam do rozmów.
 9. Kukiee

  Damasko DS30

  Zapraszam do rozmów.
 10. Kukiee

  Squale 1521 Onda

  Wiosenna obniżka ceny.
 11. Kukiee

  Squale 1521 Onda

  Podbijam i zapraszam
 12. Kukiee

  Damasko DS30

  Podbijam i zapraszam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.