Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

waskoza

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Recent Profile Visitors

41 profile views
 1. Ja zaproponuję Glycine Combat 6 Classic Moonphase Automatic, bez problemu zmieścisz się w budżecie jeśli kupisz za wielką wodą, często pojawiają się też na bazarku w dobrej cenie.
 2. Najbardziej podoba mi się Tag, z drugiej strony wydaje mi się, że cena nie adekwatna do jakości.
 3. Witam wszystkich Mam do wydania 12-14 k. Po przymiarkach na liście pozostały: https://wkruk.pl/zegarki/tudor/zegarek-tudor-black-bay-steel https://www.tagheuer.com/gb/en/timepieces/collections/tag-heuer-autavia/42-mm-calibre-5-cosc/WBE5114.EB0173.html https://www.apart.pl/zegarki/breitling/Navitimer/6428 https://www.apart.pl/zegarki/breitling/Superocean/6801 Chciałbym poznać waszą opinie, który z powyższych będzie najlepszym wyborem, chodzi mi głównie o jakość wykonania, mechanizm. Jestem jedno zegarkowy, więc znaczenie ma też dla mnie łatwość odsprzedaży i który z nich najlepiej może trzymać wartość, bo na pewno po jakimś czasie trafi pewnie na sprzedać, żeby zrobić miejsce nowemu. Jako, że muszę liczyć się z drugą połową warunkiem jest, że zegarek będzie nowy lub używany, ale jeszcze na gwarancji. Proszę o wasze opinie na temat tych zegarków, ewentualnie jakieś inne propozycje niepeniające powyższe warunki.
 4. Chodzi za mną taki od jakiegoś czasu, szkoda nie ma gdzie przymierzyć.
 5. Też też mnie to ciekawi, zegarki używane w bardzo ciężkich warunkach, a jednocześnie (zakładam), żę też musiały być w miarę dokładne.
 6. Moja propozycja https://www.jomashop.com/seiko-watch-snkn48.html
 7. Bardzo fajny zegarek, przymierzałem, super wykonanie, a jednocześnie nie aż tak popularny, więc spełnia wymagania.
 8. Rolex może i nie straci na wartości, ale ogólnie rynek dóbr luksusowych zawsze reaguje negatywnie na kryzys - dobry czas na zakupy.
 9. Super zegarek,też poproszę o zdjęcia jak go dostaniesz.
 10. Zarówno Epos jak i TH Formuła 1 to fajna opcja w tej cenie. TH bardziej rozpoznawalny. Większość sprzedawców daje obecnie duże rabaty, więc to dobry czas na zakup.
 11. Nie udzielam się dużo na forum, ponieważ moja wiedza jest dosyć znikoma. Nie do końca zgadzam się z wszystkimi zasadami na forum (np min. 50 postów, żeby sprzedać coś na bazarku), jednak forum jest dla mnie jak "prasa poranna" i dopóki na forum zachowany będzie odpowiedni poziom i znajdą się ludzie chętni dzielić się wiedzą znajdą się chętni aby się dorzucić do utrzymania tego forum.
 12. Czasami na forum pojawiają się kody promocyjne do Ashfords, skąd te kody macie jeśli można wiedzieć.
 13. Też się napaliłem na Glycine moonphase w Ashfford, tylko nie wiem jaką tarcze wybrać biała czy szara?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.