Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kawasaki

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

About Kawasaki

 • Birthday 08/22/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Przeszedłem ten sam schemat, z reguły zegarki zaskakują mnie pozytywnie na żywo w stosunku do zdjęć... tu było na odwrót.
 2. Nie ma innej możliwości - Norwegia
 3. Jansena zapytałem w pierwszej kolejności oczywiście. Mam już rozeznanie cenowe z przedstawicielstw z różnych krajów i jak to zwykle bywa dają podobny upust od retail price. Paradoksalnie przedstawicielstwo w Singapurze przedstawiło najwyższą cenę, wyższą nawet niż butik w Beverly hills.
 4. Gdzie tj. w jakim kraju najkorzystniej wyjdzie zakup PAMa z oficjalnej dystrybucji? Mam możliwość ewentualnego odbioru w Singapurze, ale tam na @ nie odpisują, a telefon jest for locals only i niestety nie mam pojęcia jakiesą ceny...a oczywiscie chodzi o uniknięcie cła i/lub vatu. Czy oficjalne przedstawicielstwa sprzedają też wysyłkowo? Ewentualnie zakup gdzieś + ship do wspomnianego Singapuru pozwoli na skorzystanie z bezcłowej strefy w tym kraju?
 5. I to ma 45 bk? Wygląda na mniejszy, ale fakt świetny jest!
 6. Czy jest szansa, że ZIBI będzie miało bezel lub jakieś części do starych G-shocków (sprzed nastu lat?) Gdzie pytać?
 7. Wracając jeszcze do Visodate, to bardzo fajny i uniwersalny zegarek. Moja przygoda z nim zaczęła się, gdy szukałem zegarka na prezent na 60 urodziny dla ojca, spodobał mi się wtedy na tyle, że wziąłem od razu dwa. Ojciec dostał złoty z białą tarczą i brązowym paskiem, a ja przygarnąłem taki z czarną tarczą i paskiem. Pasuje zarówno do jeansów jak i garnituru to raz, a jak widać trafia również w gusta wielu pokoleń. Jakiś czas temu widziałem też srebrną kopertę z białą tarczą na czerwonym pasku, albo wiśniowym i wyglądał rewelacyjnie. Nie mogę znaleźć tego zdjęcia, ale gdy go szukałem natknąłem się na taki, również niczego sobie zestaw:
 8. To jest JUKE-R z silnikiem i napędami od GTR-a, ponad 500KM, no i bardzo limitowana ilość stąd chora cena.
 9. Magia powermatica polega właśnie na spojrzeniu pod takim kątek jak na tym ujęciu. Marketing Tissota powinien zakazać ekspozycji wyłącznie od frontu, ta plecionka z boku koperty jest świetna.
 10. Tęgie głowy koncernu muszą jakoś rozgraniczać i dedykować konkretną markę i tak samo w wersja sportowych popularnych hb. 1) Octavia - to przecież ta sama podłoga więc w tym porównaniu być powinna. Wersja RS ma teraz 230KM i jest najtańsza z ekipy 2) Seat z Cuprą i emosiąąą w pakiecie, z założenia ma dostarczać najwięcej sportowych wrażeń, a zarazem ma być stosunkowo niedrogi bo targetem są najmłodsi, więc jakość materiałów niżej niż w VW, ale moc największa, choć tylko na ośkę. 3) Golf jako konkurencję dla powyższych wystawia GTI z najlepszą jakością materiałów, ale z mniejszą mocą niż Seat, natomiast jako konurencję dla S3 wystawia wersję R. 4) S3 na górze piramidy z najlepszą jakością wykończenia, AWD i prestiżem. Porównaniem chciałem tylko wskazać, że należałoby raczej porównywać RS/GTI/CUPRA i oddzielnie R/S3 jeśli chodzi o koncern. Jeżeli porównywać globalnie doszły by nam smaczki jak nowy TypeR, FF ST i RS i Astra OPC, Megane RS a wszystkim życzę tylko takich dylematów co z tej puli wybrać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.