Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kawasaki

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

About Kawasaki

 • Birthday 08/22/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Przeszedłem ten sam schemat, z reguły zegarki zaskakują mnie pozytywnie na żywo w stosunku do zdjęć... tu było na odwrót.
 2. Jansena zapytałem w pierwszej kolejności oczywiście. Mam już rozeznanie cenowe z przedstawicielstw z różnych krajów i jak to zwykle bywa dają podobny upust od retail price. Paradoksalnie przedstawicielstwo w Singapurze przedstawiło najwyższą cenę, wyższą nawet niż butik w Beverly hills.
 3. Gdzie tj. w jakim kraju najkorzystniej wyjdzie zakup PAMa z oficjalnej dystrybucji? Mam możliwość ewentualnego odbioru w Singapurze, ale tam na @ nie odpisują, a telefon jest for locals only i niestety nie mam pojęcia jakiesą ceny...a oczywiscie chodzi o uniknięcie cła i/lub vatu. Czy oficjalne przedstawicielstwa sprzedają też wysyłkowo? Ewentualnie zakup gdzieś + ship do wspomnianego Singapuru pozwoli na skorzystanie z bezcłowej strefy w tym kraju?
 4. I to ma 45 bk? Wygląda na mniejszy, ale fakt świetny jest!
 5. Czy jest szansa, że ZIBI będzie miało bezel lub jakieś części do starych G-shocków (sprzed nastu lat?) Gdzie pytać?
 6. Wracając jeszcze do Visodate, to bardzo fajny i uniwersalny zegarek. Moja przygoda z nim zaczęła się, gdy szukałem zegarka na prezent na 60 urodziny dla ojca, spodobał mi się wtedy na tyle, że wziąłem od razu dwa. Ojciec dostał złoty z białą tarczą i brązowym paskiem, a ja przygarnąłem taki z czarną tarczą i paskiem. Pasuje zarówno do jeansów jak i garnituru to raz, a jak widać trafia również w gusta wielu pokoleń. Jakiś czas temu widziałem też srebrną kopertę z białą tarczą na czerwonym pasku, albo wiśniowym i wyglądał rewelacyjnie. Nie mogę znaleźć tego zdjęcia, ale gdy go szukałem natknąłem się na taki, również niczego sobie zestaw:
 7. To jest JUKE-R z silnikiem i napędami od GTR-a, ponad 500KM, no i bardzo limitowana ilość stąd chora cena.
 8. Slava na 26 kamieniach szuka nowego domu. Na tarczy napis 26 Jewels prawie przestał być widoczny, na szkiełku mikroryski, być może było wymieniane. Wg poprzedniego właściciela serwis 2 lata temu - jest na dosyć dokładnym chodzie. Nowy pasek z chińskiego smoka w cenie. Oddam za 50+wybrany ship.
 9. Magia powermatica polega właśnie na spojrzeniu pod takim kątek jak na tym ujęciu. Marketing Tissota powinien zakazać ekspozycji wyłącznie od frontu, ta plecionka z boku koperty jest świetna.
 10. Czy w tym wątku też obowiązuje zakaz sprzedaży przed 50tką ? Mam do oddania Slavkę, ale nie chcę łamać regulaminu. Na zaprzyjaźnionym forum już samo wspomnienie o zamiarze sprzedaży spowodowało, że dostałem ostrzeżenie więc to chyba drażliwy temat...
 11. Tęgie głowy koncernu muszą jakoś rozgraniczać i dedykować konkretną markę i tak samo w wersja sportowych popularnych hb. 1) Octavia - to przecież ta sama podłoga więc w tym porównaniu być powinna. Wersja RS ma teraz 230KM i jest najtańsza z ekipy 2) Seat z Cuprą i emosiąąą w pakiecie, z założenia ma dostarczać najwięcej sportowych wrażeń, a zarazem ma być stosunkowo niedrogi bo targetem są najmłodsi, więc jakość materiałów niżej niż w VW, ale moc największa, choć tylko na ośkę. 3) Golf jako konkurencję dla powyższych wystawia GTI z najlepszą jakością materiałów, ale z mniejszą mocą niż Seat, natomiast jako konurencję dla S3 wystawia wersję R. 4) S3 na górze piramidy z najlepszą jakością wykończenia, AWD i prestiżem. Porównaniem chciałem tylko wskazać, że należałoby raczej porównywać RS/GTI/CUPRA i oddzielnie R/S3 jeśli chodzi o koncern. Jeżeli porównywać globalnie doszły by nam smaczki jak nowy TypeR, FF ST i RS i Astra OPC, Megane RS a wszystkim życzę tylko takich dylematów co z tej puli wybrać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.