Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

b4jk

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. W tej cenie ( i nie tylko) to bardzo dobry zegarek. niech się dobrze nosi! ps. pochwal się fotką nowego zegareczka
 2. drogi kaeresie. nie znasz sklepu ale wyrok wydajesz. crazy time . pl
 3. Mój typ to Casio EFS-S530D-1AV. Bransoleta, solar, szafir, WR100, subtarcze, wskaźnik naładowania i za 388zł znajdziesz w pewnym sprawdzonym sklepie. Lepszej opcji nie widzę.
 4. Mistrzostwo, wygląda jak milion dolarów!
 5. b4jk

  Policzmy SEIKO 5

  piękne zdjęcie. co to za model?
 6. taki Boldr z bazarku http://zegarkiclub.pl/forum/topic/185356-boldr-odyssey-metal-nixie-horizonte-seiko-solar-prospex-sky-casio-oceanu-kaszalot-ocw-p100td-1ajf/
 7. Kup sobie vostoka a teściowi Rangemana GPR-B1000, powinieneś się zmieścić w budżecie i będziesz miał zegarek, który Tobie się podoba, a teściu będzie miał wytrzymały i funkcjonalny sprzęt, z którego będzie zdecydowanie bardziej zadowolony niż z Vostoka.
 8. Seiko? Bardzo dobry wybór. ode mnie taki pomysł: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-automatic-snzh53k1 lub zdecydowanie mój "de best" : https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-automatic-snzg13k1 po prostu uwielbiam ten model na codzień za idealne wymiary, wykonanie, czytelność.
 9. Zamiast Hamiltona proponuję Seiko SNZG13K1. Wygląd i wykonanie świetne, na nadgarstku prezentuje się wyśmienicie pomimo większej średnicy. bransoletę możesz zdjąć i założyć pasek. Wg mnie Seiko jest zdecydowanie ładniejszy od wspomnianego Hamiltona i zostaje sporo na kolejny zegarek. Poza tym automat kontra kwarc.
 10. We wspomnianym przeze mnie Casio wskazówka sekundnika pracuje normalnie w trybie wskazania czasu.
 11. Wydaje mi się, że Casio EQB-1000-1AER będzie pasował do wymagań idealnie. Koperta 45mm ale bardzo cienka, szafir, solar, Bluetooth, druga strefa czasowa.
 12. po wyjęciu z pudełka byłem w szoku jaki jest niewielki i elegancki. na żywo robi bardzo dobre wrażenie. jeszcze raz dzięki za pomoc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.