Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

darekwrzesien

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

79 profile views
 1. Witam, zegarek był u zegarmistrza na przeglądzie, jest na brązowym pasku. Koperta i tarczy nie odnawiałem. Czasami pojawi się na ręce, nie jest ulubionym zegarkiem. Pozdrawiam.
 2. "Sam odnawiałeś kopertę i wymieniałeś sekundnik, czy taki już nabyłeś?" Witam, nie odnawiałem, w takim stanie zakupiłem ten zegarek. Czy coś jest nie tak?
 3. Witam. Prezentuję mój pierwszy zegarek mechaniczny. Zakupiony w lombardzie, zabrudzony, z brazoletą metalową, liczne otarcia na kopercie. ;-)
 4. Fajna sprawa z forum. Czytam, rozglądam się po zegarkach, szukam dla siebie pierwszego mechanika. Pozdrawiam.
 5. Ciekawe zegarki, podobają mi się. Super, bardzo ładny.
 6. Wita Darek z Poznania.
 7. Na tarczy zegarka jest napis o licencji ZSRR. Zdjęcie mechanizmu wstawie gdy mi go zegarmistrz otworzy. Na stronach forum znalazłem zdjęcia tego zegarka, wskazówki się zgadzają, koronka nie pasuje.
 8. Poproszę zegarmistrza o przegląd mechanizmu, odnowienie tarczy, kopertę zostawię w stanie obecnym, i poszukam oryginalnej koronki. Dzięki na namiary na zegarmistrza na gwarnej. Odszukałem forum dział zegarmistrzów z Poznania, jeszcze szukam info., o moim zegarku. Pozdrawiam.
 9. Hej, dzięki za Waszą opinię.
 10. Mój pierwszy zegarek, teraz szukam zegarmistrza w Poznaniu, który go przeglądnie i odnowi kopertę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.