Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

darekwrzesien

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    16
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

157 profile views
  1. Witam, zegarek był u zegarmistrza na przeglądzie, jest na brązowym pasku. Koperta i tarczy nie odnawiałem. Czasami pojawi się na ręce, nie jest ulubionym zegarkiem. Pozdrawiam.
  2. "Sam odnawiałeś kopertę i wymieniałeś sekundnik, czy taki już nabyłeś?" Witam, nie odnawiałem, w takim stanie zakupiłem ten zegarek. Czy coś jest nie tak?
  3. Witam. Prezentuję mój pierwszy zegarek mechaniczny. Zakupiony w lombardzie, zabrudzony, z brazoletą metalową, liczne otarcia na kopercie. ;-)
  4. Fajna sprawa z forum. Czytam, rozglądam się po zegarkach, szukam dla siebie pierwszego mechanika. Pozdrawiam.
  5. Ciekawe zegarki, podobają mi się. Super, bardzo ładny.
  6. Wita Darek z Poznania.
  7. Na tarczy zegarka jest napis o licencji ZSRR. Zdjęcie mechanizmu wstawie gdy mi go zegarmistrz otworzy. Na stronach forum znalazłem zdjęcia tego zegarka, wskazówki się zgadzają, koronka nie pasuje.
  8. Poproszę zegarmistrza o przegląd mechanizmu, odnowienie tarczy, kopertę zostawię w stanie obecnym, i poszukam oryginalnej koronki. Dzięki na namiary na zegarmistrza na gwarnej. Odszukałem forum dział zegarmistrzów z Poznania, jeszcze szukam info., o moim zegarku. Pozdrawiam.
  9. Hej, dzięki za Waszą opinię.
  10. Mój pierwszy zegarek, teraz szukam zegarmistrza w Poznaniu, który go przeglądnie i odnowi kopertę.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.