kupilem w nl duzego suva z fabrycznymi goodyearami 4season i po 2latach nadal jestem zadowolony
warto brac pod uwage ze tu nie ma praktycznie sniegu i jezdzi sie duzo wolniej niz w niemczech
w zeszlym roku na wiosne bylem na nartach we francji i wysoko po sniegu jezdzilo sie calkiem niezle ale wtedy opony byly prawie nowe
teraz mam ponad 40tys przebiegu i dojade jeszcze max 10tys i wymiana
poprzednio mialem tez spore auto i zywot opon letnich i zimowych byl mniej wiecej 50tys przebiegu
tapatalked
verstuurd vanaf mijn iphone
mi to wyglada na border tricolor
na poniedzialek mam veta w utrechcie to mi wszystko wyjasni
no i chce przypisac psa do siebie bo wiem ze jest zachipowany
tak czy siak rodzina znowu mi sie powiekszyla 🤣
tapatalked
verstuurd vanaf mijn iphone
kolezanka podrzucila nam swojego psa 'na momencik' bo pilnie leci do irlandii
no i zostal pewnie juz na stale, nawet dogaduje sie z moim i kotami zony
tapatalked
verstuurd vanaf mijn iphone
ewentualna nieszczelnosc chlodnicy egr wystapi przy wysokiej temperaturze i uchylonym zaworze (w czasie jazdy) a nie przy statycznej probie cisnieniowej
wiekszosc modeli z ostatnich lat lapie sie na akcje serwisowe zwiazane z egr
jezeli wymiana egr na twoj koszt to oczywiscie tak
temat popularny na forach subaru w de i nl, w nowych autach problemy z odpowietrzeniem i uszczelkami pod termostatem
w starszych ze sporym przebiegiem uszczelki pod glowicami (w subaru sa 2)
zaproponuj koledze zeby zarejestrowal sie na polskim forum subaru, to kopalnia wiedzy
tapatalked
verstuurd vanaf mijn iphone
to jest moja ulubiona (zeby nie napisac ukochana) kostka ale negatyw nie jest dla kazdego
to zdjecie swietnie oddaje jak prezentuje sie wyswietlacz w jasny dzien:
wlascicielem zdjecia jest g.jasinski, na moich zdjeciach byly za duze refleksy
tapatalked
verstuurd vanaf mijn iphone
dzieki wszystkim za wyjasnienia
mam tylko jeden zegarek na stalowej bransolecie (epos nurek) i nikle pojecie o ich konstrukcji, preferuje skorzane paski plus oczywiscie plastic w casio
sorki za offtop
tapatalked
verstuurd vanaf mijn iphone
a na zdjeciach wygladaja rasowo ech czlowiek stary a glupi
powinienem sie zastanowic ze niska cena nie bierze sie znikad
tapatalked
verstuurd vanaf mijn iphone
a jakich danych ci brakuje?
z ciekawosci zajrzalem na polskie allegro i zapisalem info udostepnione przez sprzedawce:
na ebayu kilku sprzedawcow udostepnia rowniez foto wnetrza i szczegoly plyty glownej
kupno uzywki to kompromis i jezeli sie na to nie godzisz, to wkladasz reke glebiej do kieszeni i masz co chcesz
tapatalked
verstuurd vanaf mijn iphone
poleasingowy dell/hp z i5, 16gb ram i nowym ssd 240gb kupisz na ebayu/alle za 700-800zlotych
powala nowe skladaki na amd na lopatki
tapatalked
verstuurd vanaf mijn iphone
telefon do camtech a oni wskazuja service w utrechcie, konkretnie siebel
fakt, zalatwiono mnie elegancko ale wcale to nie jest takim standardem
a wrecz odwrotnie, panuje dosc duza spychotechnika i pozbycie sie marudnego klienta
wiem o tym sporo bo sam pracuje jako bufor miedzy niezadowolonymi klientami a centrala bmw 🤣
tapatalked
verstuurd vanaf mijn iphone
w moim prawie dwuletnim gorylku pierwszej generacji pekl mi pasek (ten czarno-czerwony)
jestem zaskoczony bo servis wymienil mi na nowy od strzalu, bez zwyczajowego jojczenia ze to ja zepsulem
drugie zaskoczenie: przy wymianie doszukali sie lekkiego pekniecia bezela przy ktoryms przycisku (nie widzialem tego) i tez wymienili
znowu mam nowy zegarek, kurcze nie jestem naciagaczem az mi glupio
casio to jednak ekstraklasa wsrod firm
tapatalked
verstuurd vanaf mijn iphone
na swoje usprawiedliwienie napisze, ze wielosezonowe goodyeary byly fabryczne
byl to poczatek produkcji 3gen tych opon i marketing producenta dogadal sie z fabryka zeby na niektorych rynkach np. nl i dk zakladac wielosezon
ale juz w niemczech byly letnie, co ciekawe runflaty na zyczenie a nie domyslnie
ja jestem zadowolony z goodyearow i po 40tys musze przyznac ze mi odpowiadaja ale jak zrobie jeszcze 10tys to max
napewno drugi raz nie dalbym sie wkrecic w rozmiar opon 315/20
tapatalked
verstuurd vanaf mijn iphone
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.