Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Czujnik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    153
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Czujnik

  1. kupilem w nl duzego suva z fabrycznymi goodyearami 4season i po 2latach nadal jestem zadowolony warto brac pod uwage ze tu nie ma praktycznie sniegu i jezdzi sie duzo wolniej niz w niemczech w zeszlym roku na wiosne bylem na nartach we francji i wysoko po sniegu jezdzilo sie calkiem niezle ale wtedy opony byly prawie nowe teraz mam ponad 40tys przebiegu i dojade jeszcze max 10tys i wymiana poprzednio mialem tez spore auto i zywot opon letnich i zimowych byl mniej wiecej 50tys przebiegu tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  2. Czujnik

    Perfumy

    jest creed cedre blanc, niby unisex ale raczej meski drzewny zapach tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  3. mi to wyglada na border tricolor na poniedzialek mam veta w utrechcie to mi wszystko wyjasni no i chce przypisac psa do siebie bo wiem ze jest zachipowany tak czy siak rodzina znowu mi sie powiekszyla 🤣 tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  4. kolezanka podrzucila nam swojego psa 'na momencik' bo pilnie leci do irlandii no i zostal pewnie juz na stale, nawet dogaduje sie z moim i kotami zony tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  5. chyba zapomniales o systemie, oczywiscie linux jest the best tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  6. Czujnik

    Formuła1

    tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  7. Czujnik

    Co noszą znani ludzie?

    ronnie jest faktycznie milionerem tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  8. tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  9. nie poza tym zgloszenie serwisowe i proby cisnieniowe masz wpisane w system i w razie problemow wyciagniesz to tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  10. ewentualna nieszczelnosc chlodnicy egr wystapi przy wysokiej temperaturze i uchylonym zaworze (w czasie jazdy) a nie przy statycznej probie cisnieniowej wiekszosc modeli z ostatnich lat lapie sie na akcje serwisowe zwiazane z egr jezeli wymiana egr na twoj koszt to oczywiscie tak temat popularny na forach subaru w de i nl, w nowych autach problemy z odpowietrzeniem i uszczelkami pod termostatem w starszych ze sporym przebiegiem uszczelki pod glowicami (w subaru sa 2) zaproponuj koledze zeby zarejestrowal sie na polskim forum subaru, to kopalnia wiedzy tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  11. ronnie o'sullivan kiedys nosil jlc a teraz... tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  12. moze odrobine metroseksualny 😆 zartuje tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  13. to jest moja ulubiona (zeby nie napisac ukochana) kostka ale negatyw nie jest dla kazdego to zdjecie swietnie oddaje jak prezentuje sie wyswietlacz w jasny dzien: wlascicielem zdjecia jest g.jasinski, na moich zdjeciach byly za duze refleksy tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  14. Czujnik

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    widocznie jeszcze nie kupiles eposa skeletona po pijaku jak ja 😆 tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  15. Czujnik

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    dzieki wszystkim za wyjasnienia mam tylko jeden zegarek na stalowej bransolecie (epos nurek) i nikle pojecie o ich konstrukcji, preferuje skorzane paski plus oczywiscie plastic w casio sorki za offtop tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  16. Czujnik

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    a na zdjeciach wygladaja rasowo ech czlowiek stary a glupi powinienem sie zastanowic ze niska cena nie bierze sie znikad tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  17. Czujnik

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    w jakim sensie slaba? wykonanie, wiotkosc? tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  18. a jakich danych ci brakuje? z ciekawosci zajrzalem na polskie allegro i zapisalem info udostepnione przez sprzedawce: na ebayu kilku sprzedawcow udostepnia rowniez foto wnetrza i szczegoly plyty glownej kupno uzywki to kompromis i jezeli sie na to nie godzisz, to wkladasz reke glebiej do kieszeni i masz co chcesz tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  19. jaki jest koszt takiej przekladki? tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  20. poleasingowy dell/hp z i5, 16gb ram i nowym ssd 240gb kupisz na ebayu/alle za 700-800zlotych powala nowe skladaki na amd na lopatki tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  21. 42 lata mieszkam w nl uwierz mi, tu tez znajdziesz lepsze i gorsze historie tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  22. telefon do camtech a oni wskazuja service w utrechcie, konkretnie siebel fakt, zalatwiono mnie elegancko ale wcale to nie jest takim standardem a wrecz odwrotnie, panuje dosc duza spychotechnika i pozbycie sie marudnego klienta wiem o tym sporo bo sam pracuje jako bufor miedzy niezadowolonymi klientami a centrala bmw 🤣 tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  23. w moim prawie dwuletnim gorylku pierwszej generacji pekl mi pasek (ten czarno-czerwony) jestem zaskoczony bo servis wymienil mi na nowy od strzalu, bez zwyczajowego jojczenia ze to ja zepsulem drugie zaskoczenie: przy wymianie doszukali sie lekkiego pekniecia bezela przy ktoryms przycisku (nie widzialem tego) i tez wymienili znowu mam nowy zegarek, kurcze nie jestem naciagaczem az mi glupio casio to jednak ekstraklasa wsrod firm tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  24. na swoje usprawiedliwienie napisze, ze wielosezonowe goodyeary byly fabryczne byl to poczatek produkcji 3gen tych opon i marketing producenta dogadal sie z fabryka zeby na niektorych rynkach np. nl i dk zakladac wielosezon ale juz w niemczech byly letnie, co ciekawe runflaty na zyczenie a nie domyslnie ja jestem zadowolony z goodyearow i po 40tys musze przyznac ze mi odpowiadaja ale jak zrobie jeszcze 10tys to max napewno drugi raz nie dalbym sie wkrecic w rozmiar opon 315/20 tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  25. tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.